Posted on: جولای 15, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

از لگد زدن به گربه داستان در مورد یک فرد با داشتن یک روز بد و عبور آن احساس منفی به دیگران است. آن را مانند این می رود: جیم دیوانه است چون صبح ترافیک باعث شده است که او را بسیار دیر به محل کار. مدت کوتاهی پس از به کار گرفتن او شروع به فریاد دستیار او در مورد یک گزارش او نیاز دارد. آلیس, دستیار, تماس با مدیر که تبدیل کرده است این گزارش در زمان. بسیار پرقدرت شیوه آلیس می گوید مدیر برای دریافت این گزارش به خود را بلافاصله. جک مدیر بسیار ناراحت است اما مطابق. جک هنوز هم دیوانه زمانی که او قدم به خانه خود را پس از کار. متاسفانه unsuspecting گربه پیاده روی با درب از جلو فقط به عنوان جک در پیاده روی. Kick! * گربه چیزی اشتباه انجام نمی, اما او در زمان فشار از بد روز که گذشت از جیم به آلیس به جک و سرانجام به گربه. چرا ؟

چه اتفاقی می افتاد اگر آنها به حال compartmentalized احساسات منفی خود را و نه تصویب خشم خود را به دیگران در طول روز ؟ اغلب زمانی که به کسی است که با داشتن یک روز بد به آنها نگاه کنید برای به اشتراک گذاشتن بار. اگر وجود دارد یک نگرانی مشروع سپس با تمام معنی رسیدگی به این وضعیت است. بسیاری از بار این نگرانی ها مشروع نیست.

آنها به سادگی آزار دهنده تلاش های کسی که در تلاش برای جلب توجه به همراه درام به اتاق و یا برای نشان دادن آنها برخی از درک قدرت. تشخیص احساسات منفی برای آنها چه هستند. اگر آنها مشروع عمل درآمده اما با تصویب این افکار منفی به دیگران است. اگر آنها به سادگی در تلاش برای ضربه زدن به گربه و سپس شما باید به کسی که متوقف منفی.

ایده هایی برای پیاده سازی

  1. سازمان دیده بان زمانی که مردم ناراحت شوند و ببینید که چگونه آنها مقابله با آن احساسات است.
  2. دفعه بعد شما ناراحت بیش از چیزی است که بررسی واکنش های خود را.

بحث سوال:

  1. فکر می کنم در مورد یک رویداد های اخیر که ناراحتی شما. خود پاسخ مناسب برای این رویداد و یا آیا می افتاد?
  2. چرا شما واکنش نشان می دهند که در راه است ؟
  3. چه خواهد شد شما متفاوت انجام بعدی ؟

موفق باشید! شما یک برنده! * من در بازنویسی این داستان از Zig Ziglar, یکی از پیشرو سخنرانان انگیزشی در جهان است. او بافت وطنی طنز و داستان های الهام بخش به شما درس های زندگی ارزشمند. من شما را تشویق به دریافت سی دی. لطفا www.TeachingMoments.com

[ad_2]

Leave a Comment