Posted on: جولای 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در حال نماز hankies کتاب مقدس?

پرداخت کننده دستمال بسیار مقدس و در طول تاریخ استفاده شده است با هیجان انگیز supernatural نتایج. با توجه به کلام خدا عمل می کند 19:11-12 , نماز, پارچه های ساخته شده از دستمال و اعتقاداتش بود که لمس شده است توسط پل شدند و سپس داده شده به بیمار است. کلمه می گوید که بیماری های خود را درمان شد و ارواح شیطانی آنها را ترک کرد. از آنجا که بدیهی است که هیچ قدرت در یک دستمال یا صحن قدرت اقامت در معنوی مسح پولس و ایمان گیرنده. آن است که ایمان همراه با دولت از دستمال به ارمغان می آورد که شفا و معجزه.

چگونه در حال نماز hankies استفاده می شود امروز ؟

مدرن و روز مؤمنان هنوز هم با استفاده از مسح پارچه یا نماز hankies را به کسانی که نیاز به یک معجزه یا یک پاسخ به نماز و به نظر می رسد که محبوبیت نماز hankies در حال افزایش است. شبان یا مشایخ کلیسا را روغن مالی کردن پارچه با روغن معمولا روغن زیتون و سپس دعا بر روی پارچه خدا درخواست برای دیدار با نیاز یکی از آن در نظر گرفته شده است. بسیاری از زمان این فرد داده شده است پارچه را نگه دارید اما گاهی اوقات این پارچه رو برای کسی که غافل است که آنها در حال دعا. در این شرایط پارچه یا دستمال معمولا قرار است در یک خانه و زیر تشک و یا در یک وسیله نقلیه. این است که معمولا انجام می شود زمانی که شما در حال دعا برای کسی که در معنوی برده و خواهد بود مایل به دریافت دعا برای خود و یا حتی مایل به دریافت یک نماز پارچه یا نماز hankie.

چه هستند برخی دیگر برای استفاده از نماز hankies?

یکی دیگر از استفاده از نماز hankies است برای قرار دادن کتاب مقدس نماز یا نماز اعترافات آنها را همزمان با یک نیاز خاص. این را هدیه فوق العاده برای کسانی که بیمار در بیمارستان و یا ایستادن در نیاز به یک معجزه از هر نوع. بیایید می گویند شما بیمار هستند و شما اعتقاد به خدا برای خود شفا. بعد از آن شما به نماز hankie با یک نماز و یا کتاب خود را انتخاب و روزمره شما را نقل قول آن را به شما به عنوان دعا و درخواست از خدا. این ایجاد ایمان خود را به عنوان شما در حال اعتقاد به خدا برای دیدار با نیاز خود را. نماز دستمال را می توانید آرامش و صلح به مشکلات قلبی همانطور که شما نگه داشتن به آن و دعا. من را دیده اند بسیاری از معجزات شفا و رستگاری از طریق ایمان به کلام خدا.

آنچه در مورد تمام معجزه hankies من شنیدن در مورد در اینترنت?

به یاد داشته باشید دو چیز است;قدرت خدا برای فروش نیست و قدرت شفا و برکت فقط از خدا می آید. مراقب باشید از هر کسی که به وعده شما را غنی و یا سالم به سادگی با خرید دستمال. همانطور که با هر چیز دیگری همیشه وجود خواهد داشت charlatans وجود دارد که تلاش برای بی اعتبار ساختن نماز دستمال یا نماز پارچه های ظالمانه و nonscriptural ادعا می کند. اما برای هر شارلاتان وجود دارد بسیاری از مسح مردان و زنان خدا که با استفاده از نماز hankies منظم شده اند و خوشا به دیدن استثنایی پاسخ به نماز توسط استثنایی نماز پاسخ دادن به خدا.

[ad_2]

Leave a Comment