Posted on: جولای 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

شما گاهی اوقات مانع از زمان که در آن شما احساس می کنید بسیار پایین است که شما فقط می خواهید کسی به شما پرتاب در برخی از نقل قول های الهام بخش. در اینجا برخی از گزیده ای از نقل قول های الهام بخش و راه های اعمال آن در زندگی واقعی است.

1. دیروز تاریخ است. فردا یک راز است. امروز یک هدیه است. است که چرا ما آن را در حال حاضر. – Babatunde Olatunji

اکثر مردم آنها خود را تنظیم اهداف آینده بیش از حد بالا است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای رسیدن به آن در یک بازه زمانی واقع بینانه. جلوگیری از شکایت در مورد گذشته است. بدون توجه به آنچه شما انجام, زمان هرگز به عقب خود را در آن روز شما ساخته شده است یک اشتباه است. پس از گرامی داشتن لحظه ای در حال حاضر. چه کسی می داند که شما ممکن است پشیمان زمان که شما هرگز شانس را که سوار coaster غلتکی زمانی که شما هنوز هم می توانید.

2. اجازه نمی دهد آنچه شما می توانید انجام دهید توقف شما را از انجام آنچه شما می توانید انجام دهید. – جان چوبی

این نقل قول الهام بخش به ما می گوید که هر کس ضعف اما این بدان معنا نیست که شما نمی باید قدرت است. شما باید در چیزی خوب و این چیزی است که شما باید کشت.

3. ما بزرگترین افتخار است که در هرگز سقوط نمی کند اما در حال افزایش است هر زمان که ما می گیرند. – کنفوسیوس

این نقل قول الهام بخش می گوید که قلب یک قهرمان همیشه به دنبال اهداف خود. به همین دلیل است زمانی که آنها در رسیدن به هدف خود را, آنها اغلب درو شیرین ترین افتخار به این دلیل که آنها افزایش یافت و پس از سقوط.

4. برای زندگی کردن کمیاب ترین چیز در جهان است. اکثر مردم وجود دارد که تمام شده است. – اسکار وایلد

درست است در واقع بسیاری از افراد صرفا بر روی زمین برای صرف انقراض. کتاب مقدس حتی به ما می گوید که ما باید انجام چیزهایی که در نام خداوند. در شروع روز شما باید بگویم “من وقف کار من به شما oh Lord.” به این ترتیب شما نه تنها وجود دارد شما زندگی می کنند. یک تمایز بین زندگی و موجود است که با داشتن یک هدف است.

5. تنها انسان است که هرگز باعث می شود یک اشتباه است که هرگز هر چیزی. – تئودور روزولت

البته چگونه می تواند به شما در رسیدن به چیزی است که اگر شما نمی کنند ؟ شما یک انسان و نه یک چیز که حرکت نمی کند و یا نفس کشیدن.

6. خوشا به حال کسانی که می تواند بدون به خاطر سپردن و بدون فراموشی. – الیزابت Bibesco

این نقل قول الهام بخش به ما می گوید که زمانی که ما را بدهد و یا به اشتراک گذاری چیزی است که ما اغلب انتظار چیزی در بازگشت. اما از آن است که در واقع همیشه بهتر را نسبت به دریافت خواهید کرد. شما ممکن است جبران شود در اینجا بر روی زمین اما خدا نمی خواهد که عمل خوب شما فقط ساخته شده است.

7. اگر شما می خواهید خوشحال می شود. -لئو تولستوی

اکثر مردم غوطه ور در غم و اندوه به خاطر آنها را انتخاب کنید. اگر عاشق خود را به سمت چپ شما را برای شخص دیگری, چرا در عزاداری بیش از آنها را. وجود دارد بیش از 6 میلیارد نفر در سراسر جهان و یکی از آنها می تواند به درک شما و حتی بیشتر خواهد شد و ترس از دست دادن شما. طوری انتخاب کنید که خوشحال می شود به جای.

8. هرگز به من بگویید که آسمان محدود است از زمانی که پا بر روی ماه. -ناشناس

این است که دنیای واقعی را به عنوان دیوانه به عنوان آن است که شما تنها محدود تا چه حد شما فکر می کنم شما می توانید دستیابی به. بنابراین متوقف نمی دستیابی به رویاهای خود را.

9. همه چیز خوب است, در پایان, اگر از آن درست نیست, سپس آن را پایان نیست. -ناشناس

این یکی از نقل قول های الهام بخش است که به ما نمی دهد. چالش در حال حاضر بخشی از زندگی چه شما باید انجام دهید این است رفتن نگه دارید تا زمانی که همه چیز می افتد به جای حق.

[ad_2]

Leave a Comment