Posted on: آوریل 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

عاشقانه کار می کند که لمس قلب به ارزش خواندن. آنها شما را نگاه خود را در روابط (یا روابط). نیکلاس اسپارکس بهترین محبوب ترین ها عاشقانه نویسنده وجود دارد. او بوده است و نه پرکار در چند سال گذشته در نوشتن کتاب های مختلف از جمله “آخرین ترانه”, “Dear John”, “شب در Rodanthe” ، دو تا از آثار مورد علاقه او عبارتند از: “نوت بوک” و “پیاده روی به یاد داشته باشید”. این کتاب به خوبی نوشته شده و ترجمه خوبی به فیلم روی صفحه نمایش. آنها واقعا الهام بخش و به یاد ماندنی است.

اگر شما لذت بردم از خواندن “نوت بوک” شما باید لذت بردن از خواندن “پیاده روی به یاد داشته باشید”. به طور معمول من خواندن این کتاب برای اولین بار قبل از تماشای فیلم است. اما من انجام نشده بود که با این کتاب. در ابتدا من فکر می کردم (و حتی فرض) که این فیلم را به پایین مسیر آشنا از اکثر نوجوانان-درام سن اما این مورد نیست. این فیلم در زمان جاده بالا و ساخته شده از این شخصیت های دوست داشتنی و داستان شیرین است. همچنین, آن را خوب است برای دیدن تحول هر دو شخصیت به بهتر به خصوص شخصیت Landon کارتر. او قادر به ارتقا زندگی خود را برای بهتر به دلیل احتمال ارتباط با دختر وزیر.

نه هر کس را دوست دارد و عاشقانه کار می کند و یا کتاب. اگر که مورد سپس این کتاب را برای شما. دشوار است تصور کنید که وجود دارد این است که کسی (به عنوان مثال یک خواننده) وجود دارد که نمی رمانتیک استخوان در بدن خود است.

چیزی است که وجود دارد در مورد داستان که در آن تحول صورت می گیرد به ویژه هنگامی که آن را به بهتر. داستان مانند “کریسمس کارول” و “پیاده روی به یاد داشته باشید” باید تحولات است که شخصیت ها بهتر مردم است. هر رابطه به خصوص با همسر خود و یا دیگر قابل زندگی خود را بهتر و یا بدتر است. در این داستان این باعث می شود آنها بهتر است. وجود دارد که همکاری و انرژی که کپسوله خواننده را به تأمل در زندگی خود را. آیا آنها می خواهند برای تبدیل شدن به بهتر به خاطر عشق یافت جدید و یا کشف ؟ آیا آنها می خواهند را به فرد دیگری زندگی بهتر است ؟ این سوالات به من رخ داده است پس از خواندن و حتی تماشای فیلم” پیاده روی به یاد داشته باشید”.

عشق همه چیز را تغییر میدهد. وفاداری پیوند است که باعث می شود عاشق خود پایدار و عاطفی. این دو ویژگی را کتاب خوب و ارزشمند یکی به عنوان خوانده شده. این کتاب گنج پنهان به حفاری و بخوانید و سپس به هر حال.

[ad_2]

Leave a Comment