Posted on: ژوئن 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

فن آوری های از همه نوع پیشرفته به طور چشمگیری پس از پروانه هواپیما بودند رایج گوشی های کابل و موسیقی پاپ در آمد وینیل. بهبود نیز آورده اند مفهوم کمک به یک دوره جدید از راحتی و انعطاف پذیری و بهره وری.

فقط به عنوان در بسیاری از زمینه های دیگر اصول روشهای کمک باروری بدون تغییر باقی می ماند – در حالی که مواد جدید و روش های ساده مراحل. که باعث می شود یک تفاوت بزرگ برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی و پدر و مادر آینده نگر.

تکنولوژی مدرن کمک می کند تا زوج ها اغلب غلبه بر رایج باروری چالش ها به عنوان شرکای در حفظ حریم خصوصی از اتاق خواب خود را به جای بیماران در پزشکی ، رویکرد – یک کلاهک گردن رحم به کمک اسپرم رسیدن به یک تخم مرغ – ده ها سال است. چه جدید, با تشکر برای یک سبک وزن, پستان سیلیکون, فلیپ فلاپ است که انجام آن را به خودتان روش است که اجازه می دهد تا زوج اقدام به طور طبیعی و با عزت.

تولید مثل پیشگامان قرن 20 خواهد بود شگفت زده چقدر تغییر کرده است اگر آنها می خواهم به تشخیص یک فرایند است که سازگار مسیر خود شکستن کار.

در اوایل سپتامبر. 26, 1938 مجله تایم گزارش داد در یک دهانه رحم تلقیح روش “انجام شده زمانی که زن و شوهر نمی توانیم ترجیح تلقیح داخل رحمی درمان”:

“بیمار نهفته در بررسی جدول; یک دکتر یا پرستار درج یک اسپکولوم داخل واژن است; نمونه مایع منی است و سپس به دهانه رحم با یک کاتتر پلاستیکی. گاهی اوقات یک اسفنج یا درپوش قرار داده شده است به مهبل (واژن) قبل از از بین بردن اسپکولوم برای نگه داشتن اسپرم در نزدیکی دهانه رحم می باشد که می تواند از حدود شش ساعت بعد. میزان موفقیت برای intracervical تلقیح درمان در منطقه 5 – 10 ٪ در هر چرخه درمان.”

ده سال بعد, Dr. M. J. Whitelaw تحقیقات منتشر شده توصیف چگونه بارداری صورت گرفته برای زوج “که ازدواج شد بدون توضیح استریل با استفاده از یک پلاستیک گردنی کلاه پر از مایع منی اعمال شده به دهانه تا 24 ساعت.” او در سال 1950 گزارش به نظر می رسد در اولین دوره باروری و نازایی, مجله ایجاد شده برای پزشکان است که در حال ظهور تخصص.

Awkard ناراحت کننده ریشه

در حالی که دکتر Whitelaw روز-طولانی روش با استفاده از یک درپوش پلاستیکی سفت و سخت دیگر زایمان از زمان درج یک نسخه سنگین تر ساخته شده از فولاد جراحی. پس از شوهران تولید مایع منی در دفتر پزشکی همسران خود مجبور به تكيه با لگن بالا برای چهار تا شش ساعت قبل از رفتن به خانه.

در نوامبر سال 1985 شماره از مجله زنان, زنان و نوزادان پرستاری و پرستاران دو شرح داده شده است که دهه اول-مرحله تکنولوژی برای کمک به زوج ها تصور:

“رایج ترین روش تلقیح مصنوعی است که برای قرعه کشی مایع منی به سرنگ متصل به یک لوله پلاستیکی نازک و برای قرار دادن مایع منی به داخل فوقانی واژن/دهانه رحم در منطقه است. یک روش جایگزین این است که به جای یک فنجان پلاستیکی بیش از دهانه رحم و معرفی مایع منی در اطراف دهانه رحم از طریق یک لوله پلاستیکی متصل به جام…. بلافاصله پس از تلقیح زن نهفته در بررسی جدول با یک بالش زیر باسن خود.”

پر زحمت و وقت گیر تلاش اغلب شکست خورده است. یک سال 1983 پزشکی کتاب درسی بالینی “زنان Endocrinology and Infertility” گزارش میزان حاملگی از 18 به 20 درصد از واژن و دهانه رحم و حتی رحم تلقیح روش. دو پرستاران 1985 مقاله نیز منعکس طولانی شانس:

“افراد و زوج ها باید بدانند که تلاش های خود را در تلقیح مصنوعی از شوهر/شریک اسپرم ممکن است چندین ماه و پیش آگهی برای مفهوم است که اغلب ضعیف است.”

تشویق میزان موفقیت

در قرن حاضر, خانواده عمل پزشکان و متخصصين زنان بگوید زوج است که برگزاری مایع منی-پر کلاه برابر مخاط دهانه رحم را تا حد زیادی افزایش شانس که اسپرم را شنا به رحم لقاح – ایده اولیه شرح داده شده در مجله تایم قبل از جنگ جهانی دوم است. مسیر کوتاه روش مشکلات ناشی از کج دهانه رحم ضعیف مخاط دهانه رحم اسپرم کم تحرک و یا تولید نامطلوب محیط واژن و یا آلت تناسلی مرد غیر طبیعی باز.

در مقایسه با دهه هنگامی که فولاد از لاستیک یا پلاستیک سخت گردنی کلاه تنها انتخاب نسل جدید مدل های نرم هستند و نیازی اتصالات سفارشی توسط یک پزشک به دلیل سمت فلنج تنظیم متنوع به ابعاد دهانه رحم. دهانه رحم مایع دارای درپوش در محل فقط به عنوان مویینگی نگه می دارد تماس با لنز از لغزش. کاربران از سرگیری فعالیت های عادی از جمله ورزش را در هر زمان و پس از آن به راحتی درپوش پس از شش تا هشت ساعت از طریق یک حلقه متصل. محاکمه لگن بالا برگزار شد به باردار شدن بیش از برای همیشه لطفا برای.

پس از استفاده و آمریکایی مسیرهای بالینی, U. s. غذا و داروی آمریکا در سال 2000 به تصویب Oves مفهوم درپوش برای استفاده از اینجا. و در سال 2007 آن را پاک نسخه فروش یک مفهوم کیت با عرضه سه ماه از همان انگشتانه-اندازه کلاه ساخته شده از درجه ایمپلنت سیلیکون. زوج نیز دریافت اسپرم جمع پيش بينی کننده تخمک گذاری, مفهوم زمان چرخ و حمایت از دیگر مواد است.

مطالعات پزشکی تایید اثربخشی

علاوه بر به دست آوردن آسان کاهش هزینه دسترسی به یک سبک وزن کلاهک دهانه برای استفاده در منزل به عنوان اولین گام در روش های کمک باروری استمرار ارتباط را می توان با تشویق بارداری میزان موفقیت است که بسیار متفاوت از کلاه تلقیح اولیه عصر.

چهل و چهار درصد از Oves کلاه کاربران باردار شدن, با توجه به توماس جفرسون دانشکده پزشکی دانشگاه مطالعه منتشر شده در ماه مه 1986 در مجله باروری و ناباروری. در میان زنان با ناباروری ثانویه پس از حداقل یک بارداری موفق, موفقیت, نرخ افزایش به 67 درصد به یک سال 1983 گزارش توسط چهار محققان در مرکز پزشکی دیترویت و دانشگاه ایالتی وین منتشر شده در باروری و نازایی. آنها همچنین دریافتند یک مرد 43 درصد بارداری در میان زنان با ناباروری اولیه.

همراه با جامد دلایلی برای خوشبینی زوج شروع مفهوم کمک تلاش با صمیمیت و کرامت — نگه داشتن عاشقانه به عنوان بخشی از شروع و یا گسترش یک خانواده است.

[ad_2]

Leave a Comment