Posted on: سپتامبر 6, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0
ناوگان فوریت‌های پزشکی ملی حفاری نوسازی شد

[ad_1]

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، پریسا قاسمی، رئیس فوریت‌های پزشکی این شرکت در آیین بهره‌برداری از آمبولانس‌های جدید مجهز به شاخص‌های استاندارد گفت: نوسازی و روزآمد کردن ناوگان آمبولانسی این واحد در شرایط کنونی و با توجه به گستره عملیاتی شامل ۷۵ دستگاه آمبولانس استاندارد است که در گام نخست ۲۵ دستگاه برای اعزام به موقعیت‌های دکل‌های حفاری تخصیص یافت.  

وی افزود: دو مناقصه دیگر نیز برای ۵۰ دستگاه آمبولانس در مراحل انجام است و جایگزینی آمبولانس‌های جدید از طریق برون‌سپاری در دستور کار قرار دارد.  

مهرداد شریفی، مشاور بهداشتی و سلامت استاندار خوزستان در این آیین گفت: با توجه به ماهیت کار حفاری و وسعت عملیاتی و دور از دسترس بودن مناطق حفاری چاه‌های نفت و گاز، این شرکت باید از نظر تجهیزات فوریت‌های پزشکی از جمله آمبولانس تازه‌ترین فناوری‌های روزآمد را داشته باشد.  

وی افزود: منابع انسانی مهم‌ترین سرمایه هر سازمان است و سلامت کارکنان در مراکز صنعتی همانند شرکت ملی حفاری که نقش محوری در تولید و  اقتصاد ایفا می‌کند باید در اولویت همه امور قرار گیرد. این اقدام‌های ارزشمند سرمایه‌گذاری برای شرکت است، زیرا سلامت کارکنان تضمین و سبب دلگرمی و انگیزش بیشتر در میان آنان می‌شود.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment