Posted on: ژوئن 6, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هر دو بدترین و بهترین دستاوردهای بزرگ بود و این باور را در خود و انعطاف پذیری برای غلبه بر زود شکست. یکی از این هیچ یک دیگر از چنگیز خان. وجود دارد قدرتمند درس ما می توانیم از او یاد بگیرند.

در 1162 یک فرزند به نام Temujin متولد شد در مغولستان محکم لخته خون – نشانه آن است که او به مقصد به یک جنگجوی بزرگ است. نشانه هایی از این تشویق Temujin به این باور در توانایی خود با وجود زود شکست. ما هم باید به این باور در خود ما توانایی و قدرت و سرنوشت.

Temujin آمد به حکومت بزرگترین زمین امپراتوری تا کنون شناخته شده است. آن چهار برابر اندازه امپراتوری اسکندر کبیر و دو برابر اندازه از امپراتوری روم. اما موفقیت تنها پس از شکست.

Temujin که بعدها به عنوان شناخته شده چنگیز خان پسر از یک قبیله جنگجو رئیس در مغولستان. هنگامی که او نه پدر او را مسموم توسط یک قبیله رقیب. Temujin اظهار داشت: “از آن روز من هرگز دوباره کودک.”

قبیله اش بود کمی بیش از یک خانواده گسترده آنها در معرض خطر است مگر اینکه آنها جعلی لینک با دیگر قبایل. Temujin عاقلانه سینه های بزرگ قبیله خود را از طریق ازدواج با Borte.

حتی اتحاد با Borte این قبیله را ندارد او امن است. قبایل مغولستان شد قفل شده است و در یک کهکشان مارپیچی از توپ لیس. وجود دارد تنها یک قانون در استپهای: “نگاهی به آنچه شما می خواهید.”

این Merkit قبیله تا به حال یک بار feuded با Temujin پدر. در حال حاضر Temujin در معرض خطر بود و همسر جدید خود را به ویژه آسیب پذیر است. صحنه راه اندازی شد برای اولین بار او را شکست.

این Merkit را به سرقت برده Temujin را در یک حمله. Temujin موفق به دفاع از خود و جلوگیری از جذب او. او در مواجهه با پذیرش شکست و فرار یا ماندن و مردن. Temujin فرار:

“آنها تا به حال گرفته شده است. من می دانستم که آنچه که من تا به حال به انجام. تنها یک احمق مبارزه با یک نبرد او می داند که او نمی تواند برنده.”

همسر او هم تا به حال به ارسال به او اسیر و یا می میرند. او را مشاهده کنید. Temujin ممکن است مورد ضرب و شتم در یک زد و خورد با Merkit اما او را شکست داد. او قصد دارد به همسر خود بازگشت و انتقام خود را.

او می تواند با تکیه بر خون او برادر Jamuka: “من تا به حال فقط یکی از دوستان من می تواند اعتماد.” اما او نیاز به حتی بیشتر پشتیبانی می کند. او و Jamuka به دنبال کمک از یک خان بود که یک بار خون برادر Temujin پدر: “من به او گفتم او به عنوان یک پدر به من. مردی که به دنبال قدرت نیاز دوستان که قدرت داشته باشد.”

او پذیرفته شده توسط khan. Temujin خوشحال بود: “من قدرت شده بود افزایش یافته است آسمان و زمین است.” مردی که بعد از فتح جهان می دانستند اهمیت حمایت از قدرتمند.

او در حال حاضر رفت و به دنبال همسر خود را در Merkit اردوگاه او را نجات داد و انتقام خود را گرفت: “ما Merkits پرداخت برای عمل خود را. ما تخریب خانواده و تخلیه سینه های خود را.”

Temujin بود به سختی 20 و او در حال حاضر حذف یکی از مغولستان را بزرگ قبایل نجات همسر خود را و حال خود را تبدیل شکست به پیروزی. او همچنین شروع به ساخت قدرت خود را پایه.

نه ماه بعد Borta به هنگام تولد به پسر خود. وجود دارد برخی از شک به عنوان به که پدرش اما Temujin دوباره تبدیل شکست به پیروزی با درمان او را به عنوان پسر خود را. خود را عملی رویکرد عملی به او کمک کرد تا در طول زندگی اش.

اما وجود تنش بین Temujin و Jamuka که در روزهای اولیه مشترک رهبری قبیله. مخالفت آنها بیش از چگونه شما ارزش انسان را به ارزش. هر دو فرزندان اشراف. اما تنها تنها Temujin بود واقعا دچار سختی.

پس از پدرش به قتل رسید Temujin تجربه خیانت خود به مردم: “ما قبیله ترک به ما. مردان وفادار هستند تنها به یک رهبر قوی. آنها به ما چپ با هیچ چیز. ما تا به حال هیچ اما خود ما سایه. مانند گرگ ما را تحمل کردند و از مشکلات من رشد قوی است. در حال حاضر من آنها تنها برای قدرت در قلب یک مرد. یک جنگجو نیست برنده شدن در یک نبرد موجب تولد او.”

Temujin پاداش توانایی و وفاداری به تنهایی. یکی از امیدوار کننده ترین رزمندگان Subuday شد پسر فروتن چوپان. Jamuka اما اعتقاد رتبه بالا فقط باید متعلق به اشراف خود را در خون برادر بود پرتاب کردن روش های قدیمی. خلیج فارس گسترده تر بین آنها است.

یک شمن گفت که Temujin و پسرانش خواهد حکومت بر کل سطح جهان این بود که در یک لحظه تعیین کننده برای Jamuka که در حال حاضر آرزو به حرکت به دور از میهن خود. Temujin متوجه باشند که تفرقه را دنبال کنید.آن را انجام داد.

دو سال بعد Jamuka مردان کمین Temujin به قبیله. این یک شکست بزرگ. دوباره آینده جهان فاتح شکست خورده بود.

“من ارتش آماده نشده تعدادشان کمتر و outwitted; زمین آغشته با خون رزمندگان من.” Temujin می دانست که چگونه به چهره واقعیت و اعتراف او به عهده خودش است اما بدترین آمده بود.

Jamuka صف ژنرال از خون او برادر بود و آنها را زنده پرتاب به یک دیگ آب جوش.

زمانی که Temujin شنیده قساوت او سوگند یاد نذر: “با قدرت از آسمان قسم به دست آوردن من انتقام. هرگز دوباره خواهد بود من را شکست داد و نه من وفادار رزمندگان بنابراین dishonoured.”

او گفت: رزمندگان: “آنها می گویند مغول تبار هستند از گرگ. مانند گرگ ما معروف برای ما شدت و شجاعت اما برای برنده شدن در یک نبرد ما باید به مبارزه به شدت به عنوان فردی رزمندگان, اما به عنوان بخشی از یک کل است.”

Temujin روت رزمندگان خود را به یک استاندارد بالا و در 1204 سوار غرب در جستجوی خون برادر و ارتش خود را.

Jamuka برای اولین بار به صورت یک ارتش است که در نهایت فتح مقدار از سطح زمین است. Temujin مردان پیشرفته در سکوت صرفه جویی در نبرد خود گریه می کند تا آخرین. او با استفاده از نظم و انضباط تیمی و کنترل تاکتیک برای شکست Jamuka.

فلش منتشر شد و سپس “من سواره نظام حمله بدون رحمت.” هر یک تاکتیک بود و با دقت برنامه ریزی شده. یک اسکادران فرار برگشتاندن Jamuka مردان را به دام.

Jamuka دیدم ارتش خود را نابود و فرار. مردان خود را دراز مانند “قطع سیاهههای مربوط در جنگل.” او پنهان از طریق زمستان 1204. در بهار او دوباره ظاهر همراهی با دو تن از ژنرال های خود را که در انتظار پاداش.

Temujin پاداش دو ژنرال با مرگ خود بی وفایی خود را به خان و به Jamuka فرصتی برای دوباره پیوستن به او. اما Jamuka می دانستم که وجود دارد تنها می تواند یک خط کش به طوری که او به سادگی خواسته برای یک نجیب مرگ است که در آن هیچ کدام از خون او را ریخته شود. Temujin اعطا شده خود را در خون برادر را آرزوی نهایی. دو رزمندگان خم او را به عقب بیش از برخی از سیاهههای مربوط به شکستن خود را به عقب. هر دو در اوایل شکست شده بود revenged. شکست تبدیل شده بود به پیروزی.

Temujin اعلام شد جهانی حاکم در 1206 در سن 44. یک عنوان جدید ایجاد شد و به افتخار او است که به معنای “حاکم همه مردان” یعنی چنگیز خان. اعلام شد که: “همه کسانی که او را بشنود باید از او اطاعت می کنند.”

[ad_2]

Leave a Comment