Posted on: می 28, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

وجود دارد نسخه دیگری از این نقل قول معروف “پول ریشه همه شر” است که در اطراف پس از حدود 1000 A. D. آن جای مختلف به متن اصلی عهد جدید نقل قول. نسخه اصلی را می توان به عنوان یک موفقیت نقل قول. نسخه جدید این نقل قول را بلوک می تواند موفقیت خود را.

وجود دارد فقط یک تغییر کوچک در بیشتر نسخه های اخیر از اصلی موفقیت نقل قول اما این تغییر کوچک است که از اهمیت فوق العاده ای! از بین بردن جهان عشق نشان دهنده یک مجموعه کامل فرهنگی است که بسیاری از مردم قربانی در سفر خود به موفقیت است. در واقع این مطبوع است به طوری فراگیر, شما احتمالا آن را بیش از حد.

شما ممکن است خریداری شده و با اعتقاد به این که پول بد است, غنی مردم بد پول بد است ضعیف بودن خوب است, نجیب شایسته… پدر و مادر خود و یا شخص دیگری قابل توجهی در زندگی شما ممکن است گذشت اعتقادات مشابه به شما به طور مستقیم از طریق نگرش خود را به مردم و حوادث و یا در برخی از راه های دیگر. و یا شما ممکن است به دست آورد و این باورها در مدرسه از دوستان خود و یا از فرهنگ خود را.

با این حال آن اتفاق افتاده است اگر شما اعتقاد به این که پول یا پول بد است و شما را به مبارزه موفق با پول!

کلید موفقیت – این پول که مشکل

توقف و فکر می کنم در مورد آن برای یک لحظه. چگونه می توانید پول بود “ریشه همه شر”? پول به خودی خود غیر فعال است, این سیستم که توسط ما ارزش مبادله – شما تبادل ارزش خود را از کار و تخصص برای پول و سپس شما تبادل پول شما کسب درآمد برای چیزهایی که شما ارزش – غذا و لباس و خانه و….

کلید موفقیت این است که برای تحقق بخشیدن به آن است که نگرش خود را به پول و راه است که شما به دست آوردن و استفاده از پول است که مشکل است. اصلی عهد جدید موفقیت نقل قول می گوید آن خیلی بیشتر فصاحت: “این عشق پول ریشه همه شر است”.

خواسته است که همه ما احساس می کنید نسبت به پول و پول می تواند برای ما و جامعه ما است. حرص و عطش, خست, وضعیت آگاهی… پول می تواند انسان را به انجام بسیاری از چیزهای بد.

و اعتقاد داشتند که پول ریشه همه شر است که یک راه برای محافظت از خودتان را از سقوط قربانی به این احساسات. اما به عنوان شما آن را می توانید برخی از نه عوارض جانبی جدی. چنین باوری می تواند شما را به علت رد پول و توجه افرادی که مقدار زیادی از پول به عنوان نوعی از نظر اخلاقی پایین تر. و این باورها را به محدود کردن توانایی خود را به پول.

موفقیت نقل قول: دادن نگرش خود را به پول یک بررسی سلامت

شما باید در نظر بگیرید که هدف اصلی از پول به عنوان یک نشانه برای ارز در بازگشت به ارزش. پول دادن به ارزش منصفانه از نظر کالا و یا خدمات است که ارز عادلانه است که به رسمیت شناخته شده توسط کل جامعه است.

بسیاری از افرادی که مقدار زیادی از پول — و شما باید هدف به یکی از این افراد – استخدام بخش بزرگی از پول خود را به نفع افراد دیگر است. وجود یک سنت طولانی مدت از انسان دوستی از جمله معروف خود ساخته شده میلیاردرهای عنوان اندرو کارنگی و اخیرا بیل گیتس اهدا کرده اند مقدار زیادی از درآمد خود را برای کمک به مردم دیگر.

اگر شما پیدا کردن که شما در حال محدود در توانایی خود را به پول با باورهای منفی در مورد پول شما باید منعکس کننده در موفقیت نقل قول “عشق به پول ریشه همه شر است” و مطمئن شوید که نگرش خود را به پول است که تراز وسط قرار دارد با مثبت و خوب است که پول می تواند در این جهان است. هنگامی که شما نگرش درست و شما واقعا معتقدم که در آن باورهای منفی در مورد پول ناپدید می شوند مانند ارواح در نور خورشید!

می خواهید برای پیدا کردن بیشتر موفقیت نقل قول کنم ؟

[ad_2]

Leave a Comment