Posted on: جولای 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

این مقاله ممکن است به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک نظر از هر گونه واقعیت است که ممکن است در بازار, اما واقعیت پایین می آید به این را در بخشی از واقعیت است. نفع خودتان و دیگران است که تنها راه درست برای انجام واقعیت است. چه نقطه وجود دارد به زندگی هر راه دیگر به هر حال ؟ من فکر می کنم که هیچ کدام وجود دارد بسیاری ممکن است به التماس متفاوت با من ، در واقع هر چند وجود ندارد و هر راه دیگر برای انجام در نظر شخصی من. البته من به دنبال علل و رد اثر فقط به عنوان آنها چه هستند ،

تخریب ارزش آن را? من فراموش نمی کنم در هر راه. اگر چه جنگ طلبی سیاستمداران و اب زیر کاه متقلب خواهد به التماس متفاوت زمانی که آنها سعی کنید به سود حاصل از جنگ و یا تقلب مردم را برای “خود بهره مند شوند”.

گاهی اوقات من تماشای اخبار و برخی, تلویزیون, اما من آن را کمی متفاوت: من فکر می کنم آگاهانه در مورد آنچه که من به جای سعی کنید برای فرار از واقعیت با تماشای. من متوجه انتزاعی و خطی عناصر به طور کامل و با توجه کامل به قصد و درک درستی از آنچه من مشاهده به جای “فقط برای فرار”.

من جهت گیری عملی و واقع بینانه به طور کلی با عمیق, خلاق, خم است که در آن عملی و واقع گرایی. که می دهد عملی و واقع گرایی یک گشتالت انتزاعی و تخیل است که در ایجاد راه حل های خلاقانه برای مشکلات و واقعیت. مطمئن شوید که به برخی از من “سیمی کمی متفاوت” اما نه چندان متفاوت است که من نمی توانم تابع در یک راه طبیعی زمانی که خواسته به انجام این کار زمانی که مورد نیاز است. به طور کلی آن را پایین می آید به “ساخت یک تله موش بهتر و جهان خواهد شد ضرب و شتم یک مسیر به درب خود را هنگامی که شما با موفقیت ساخته شده است اما قبل از اینکه شما با موفقیت ساخته شده و آن را احمقانه به سرهم بندی کردن با یک ایده تا زمانی که شما آن را ساخته شده است”. چرا من قرار دادن تمام است که به نقل قول کنم ؟ چون من در مورد نوشتن یک پارادایم واقعیت در آن به نقل از: تا زمانی که هر کسی موفق, همه چیز وابسته به دان کیشوت یک چرخش به آن ، زمانی که موفقیت رسیده است که به عنوان خوب به عنوان سرد و سخت نقدی و واقعیت است. که همچنین منظورم مفید تفکر درست است و راه طبیعی زندگی می کنند. خودخواه و یا مضر تفکر ممکن است به نظر می رسد مانند یک “آسان فریب دادن راه” به بعضی ها که دیدن در یک آستيگمات زندگی مسیر. در واقع هر چند در حال رفتن به راه راست به نظر می رسد آن است که ارزش آن را به من حتی اگر هزینه آن. هر چیزی ارزش این هزینه واقعا چیزی که در تلاش و کار و یا فقط ساده گرفتن و گرفتن آن حتی اگر آن را به راحتی بدست. هر چیزی کمتر است بیش از حد خوب درست باشد.

[ad_2]

Leave a Comment