Posted on: نوامبر 17, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

معرفی جدیدترین تم تولد پسرانه و انواع تم تولد دخترانه

تم فوتبالی

تم فوتبالی، یک تم تولد پسرانه نوجوان بسیار محبوب است که می توانید در جشن تولد هایی که برای پسر های نوجوان علاقه مند به فوتبال برگزار می شود این تم را پیاده سازی کنید. انتخاب لباس تم تولد پسرانه در این جشن بسیار آسان است و  پسربچه های مهمان می توانند لباس های فوتبالی مورد علاقه ی خود را بپوشند.  

 

تم تولد گاوچران

تم گاوچران یک تم تولد پسرانه جدید و مجبوب می باشد که می توانید به عنوان ایده ای ناب در جشن تولد پسربچه ها از آن استفاده کنید. معمولا در این تم لباس تولد پسرانه ای که انتخاب می شود شامل یک کلاه گاوچرانی می باشد.

معرفی تم های تولد دخترانه و جدیدترین تم تولد دخترانه

تم پرنسس

تم با طرح پرنسس های کارتونی یک تم تولد دخترانه جدید و جذاب می باشد که در بسیاری از جشن تولد ها اجرا می شود. برای لباس جشن تولد دخترانه می توانید از لباس های پرنسسی که در کارتون ها مشاهده می کنید استفاده کنید. بادکنک های رنگی برای دختربچه ها بسیار جذاب می باشد، سعی کنید از بادکنک های با رنگ شاد و دخترانه برای تزیین استفاده کنید. وسایل جشن تولد کودک را می توانید از فروشگاه های اینترنتی فروش وسایل تولد تهیه کنید.

معرفی تم تولد برای پسر بزرگسال و آقایان

تم تولد مردانه سیبیل

تم سیبیل یک تم تولد جدید می باشد که در بسیاری از تولدهای امروزی می توانید از آن استفاده کنید. برای طراحی کارت دعوت مهمانی می توانید از طرح سیبیل در کارت دعوت های خود استفاده کنید. سفید و مشکی رنگ هایی هستند که می توانید در این تم جذاب از آنها استفاده کنید. کنید. دیوار و بادکنک ها را با برچسب سیبیل تزیین کنید و به میمهانان خود ماسک سیبیل بدهید.

 

 

اسباب بازی تم جوجه

یکی از بخش های هیجان انگیز برای کودکان در جشن تولد بازی کردن با اسباب بازی است. در جشن با تم جوجه می توانید از عروسک جوجه استفاده کنید یا به راحتی و با استفاده از کاغذرنگی هایی به رنگ زرد عروسک های کاغذی به شکل جوجه برای کودکان درست کنید.

 

لباس تولد کودکان

برای لباس کودکان هم می توانید از لباس های زرد رنگ ساده یا با طرح جوجه استفاده کنید.

کیک با طرح جوجه

کیک تولد بخش اصلی جشن و نمادی از تم تولد می باشد. کیک جشن تولد شما باید با طرح جوجه زردرنگ باشد که با دیگر بخش های جشن هماهنگ است.

 

 

 

 

تم تولد رنگی

ترکیب رنگ مشکی-قرمز یکی از ترکیب رنگ های بسیار جذاب و لاکچری برای تم جشن تولد آقایان می باشد. در این تم می توانید از بادکنک ها و رومیزی های مشکی-قرمز استفاده کنید و مهمانان لباس هایی به این رنگ بپوشند.

ترکیب مشکی-طلایی یکی دیگر از ترکیب های لاکچری برای تم جشن تولد آقایان می باشد که در این جشن هم می توانید از کیک، لباس و بادکنک هایی به این رنگ ها استفاده کنید.

 

رنگین کمان

رنگین کمان تم تولد بچه های عاشق رنگ های مختلف می باشد که می توانید در تزیین تولد از رنگین کمان و بادکنک های رنگی استفاده کنید. لباس های رنگی و کیک رنگین کمانی در این تم ها بسیار جذاب می باشد.

 

معرفی تم تولد دخترانه بزرگسال

در تم تولد دخترانه جوان معمولا از رنگ های شاد و گل آرایی های متنوع و لباس های رنگی استفاده می شود. در تم جشن تولد دخترانه معمولا طراحی کارت دعوت ها و ست کردن آنها با تم مهمانی اهمیت فراوانی دارد.

تم تولد زنانه صورتی

در این تم می توانید از بادکنک های صورتی که با لباس مهمانان ست شده است استفاده کنید و از گل های صورتی برای گل آرایی تولد بهره ببرید. عروسک ها و ظروف صورتی رنگ جلوه ی زیبایی به مهمانی شما می بخشد.

 

Leave a Comment