Posted on: آگوست 23, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

شیر روتولاک که با اسم شیر کمپرسور فریونی نیز شناخته می گردد، شیر روتولاک  + قیمت یکی اشکال شیرهای خدمت میباشد که بر روی کمپرسور و یا این که ریسیور نصب می شود. این قطعه بر روی خط مکش، تخلیه و یا این که رسیور نصب گردیده و بازه زمانی تعمیر و یا این که شارژ مبرد از آن به کار گیری میشود. به کارگیری از شیرهای روتولاک این قابلیت را مهیا می‌نماید که فارغ از نیاز به تخلیه مبرد تمام سیستم، صرفا مبردموجود در کمپرسور را در هنگام تعمیرات تخلیه کرد. شیرهای روتولاک محرمانه awa جنس دنالاین ایتالیا بوده و با رعایت استانداردهای پباده سازی و تولید مثلا استاندارد ISO 9001 بسیار کیفیت خوب و با دوام میباشند. این شیرها تا فشار 45 بار قابل استعمال بوده و با اکثر مبردهای رایج سازگار میباشد.

چرا از شیر روتولاک rotolock valve استفاده می کنیم :

شیر روتولاک در زمان سرویس ها و یل در زمان بازدیدهای فصلی عملکرد خود را نشان می دهد چرا که با وجود شیر روتولاک به راحتی می توان حرکت مبرد ( گاز فریون ) را در کمپرسور و منبع رسیور کنترل کرد .

خرید شیر روتولاک rotolock valve :

جهت خرید شیر روتولاک شما عزیزان می توانید به راحتی روی گزینه واتس آپ که در صفحه قابل مشاهده است و با ارسال پیام درخواست خرید خود در اسرع وقت مناسب ترین قیمت را دریافت کنید .

شیر روتولاک دارای دو سایز است این جمله بدین معناست که بر روی شیر روتولاک دو قسمت وجود دارد یک قسمت که به بدنه کمپرسور و یا منبع رسیور جوش می خورد و یا برخی موارد که پیچ می شود و یک قسمت که از آن به عنوان سایز روتولاک یاد می شود .

در جدول پایین به عنوان نمونه سایز شیر روتولاک دانفوس rotolock valve جهت آشنایی شما عزیزان با سایز و اندازه های موجود قرار گرفته است .

مزیت استفاده از شیر روتولاک rotolock valve :

ه اصلی شیر روتولاک این است که از هدر رفت مبرد ( گاز فریون ) در زمان خرابی کمپرسور جلوگیری کند که این کار باعث منافع بسیاری هم به جهت اقتصادی و هم به جهت زیست محیطی می شود به همین دلیل حتما به شما دوستان توصیه می کنیم تا در زمان طراحی و ساخت هرگونه سیکل تبرید تراکمی ( چیلرهای تراکمی و سردخانه های فریونی ) حتما از شیر روتولاک استفاده کنید .

برندهای تولید کننده شیر روتولاک :

شیر روتولاک توسط برندهای معتبر جهانی همچون آلکو دانفوس GMC و همچنین برخی برندها از کشورهای ترکیه و چین تولید می شود .

هرکدام از این برندها دارای لیست قیمت متنوعی بوده که این امر باعث انتخاب آزادانه مشتری در هنگام خرید شیر روتولاک می شود .

 

 

Leave a Comment