Posted on: جولای 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Stephen King یک بار گفت که او اعتماد ندارد هر کسی که لذت می برد و من باید به توافق برسند. منظورم بدیهی است که وجود دارد برخی از چیزهایی که شما ممکن است لذت ببرید. شاید شما تا به حال یک معلم مورد علاقه و یا عالی, کلاس, که در آن شما به اندازه کافی خوش شانس برای یادگیری چیزی است که در واقع گیر با شما. شاید شما یافت می شود عشق واقعی را در دوران دبیرستان و یا زده تا دوستی با کسی که هنوز خود را به این روز است. به طور کلی هر چند آنچه که واقعا وجود دارد به مانند ؟ Freaks and Geeks را پوشش می دهد همه چیز شما سعی کردم سخت را فراموش کرده ام: در حال برداشت در اتاق قفل بی دست و پا برای اولین بار روابط و حتی بیشتر بی دست و پا برای اولین بار شکستن یو پی اس پدر و مادر خود را دادن به شما یک زمان سخت با شما باعث خرابی بار خوب – اما تماشای آن است که راه بهتر (و راه شوخ) از زندگی دوباره آن را.

من هرگز تماشا Freaks and Geeks در حالی که آن را در هوا. تحسین و در عین حال گرفتار کم, اعتبار, این, هوشمند, شوخ نشان می دهد حتی نمی توان آن را از طریق فصل اول خود را در NBC. این مجموعه در اوایل 80s و با تمرکز بر ویر خانواده (و به طور خاص در ویر کودکان). لیندسی یک 16 ساله مستقیم-یک mathlete شروع به اویختن با جمعیت های مختلف. افراد سیگاری و مصرف کنندگان کلاس-برش – استاندارد خود را بد موز. از سوی دیگر سام که فقط یک زن و شوهر از سال جوانتر از لیندسی که یک دانشجوی سال اول در همان دبیرستان. او و بهترین دوستان خود را مانند به قول جنگ ستارگان و حرکت تند و سریع. آنها لذت بردن از sci-fi کنوانسیون کامل با لباس و آرایش. نزدیک ترین تعامل با مخالف sex زمانی است که یک دختر به طور تصادفی ضربه به آنها را در راهرو. آنها خود را استاندارد پیشرفته.

Judd apatow آمده پیشگام نشان می دهد نوشتن و کارگردانی بسیاری از قسمت ها اما بازیگران او به دست آورد را هر مدیر ریخته گری گریه با حسادت. نه در آن زمان بدیهی است از آنجا که هیچ کس نمی دانست که James Franco, Seth Rogen و جیسون سیگل در سال 1999. Apatow آمده حتی جیسون شوارتزمن شیعه LaBeouf و بن استیلر به ستاره مهمان در قسمت های مختلف. هیچ یک از این بود که به اندازه کافی برای نجات از لغو. خوشبختانه شما می توانید تماشای تمام 13 قسمت از این مجموعه بر روی دی وی دی و بطور منظم احساس و انقباض غیر ارادی ماهیچه در برخی از قسمت ها را که ممکن است ضربه به صفحه اصلی برای شما. در اینجا من سه قسمت:

“کلاهبرداری و رفتار”

سام و دوستان او تصمیم به رفتن ترفند و یا درمان برای آخرین بار به عنوان جوان بزرگسالی آنها خیره در چشم راست و می گوید: “آیا شما بچه ها کمی قدیمی برای این کار؟” در ضمن لیندسی می رود با دوستان خود به منظور بالا بردن جهنم در هالووین حتی اگر او قول داد که او مادر است که او را به کمک دست از کوکی ها به فوت و فن یا treaters. دو ویر کودکان شب سر و صدا به یکدیگر (در راه به معنای واقعی کلمه) و هر دو در سمت چپ با یک طعم و مزه بد در دهان خود (نه به خاطر کسانی ناخالص آب نبات بادام زمینی یا نه). Standout در این قسمت مونتاژ سام بیل و نیل (اصلی geek squad) قرار دادن لباس های خود را در. بیل تا لباس پوشیدن و به عنوان Bionic Woman صحبت کردن به خود در آینه است و هر دو خنده دار و تا حدودی غم انگیز در همان زمان. مطمئن شوید برای بررسی از ویژگی های خاص بر روی دی وی دی برای تمدید را از آن صحنه.

آقای ویر: سام چه کار می کنی ؟ شما بیش از حد قدیمی برای رفتن ترفند و یا درمان.

خانم ویر: اوه هارولد. توقف.

آقای ویر: خوب درست است. وجود این بچه در محله من در حال رشد است. بایرون اسکات. او نگه داشته و در فوت و فن یا درمان تا زمانی که او به خوبی به 20s. شما می دانید که در آن او زندگی می کنند در حال حاضر ؟ در خانه! با 90 سال سن ، او مایه خنده از جامعه است. هرگز در زمان یک همسر یا.

“خاطرات”

یکی از داستان در این قسمت معاملات با حرفهایها بازی بیس بال در ورزشگاه. بیل معتقد است که او می تواند یک بازیکن خوب اما به دلیل درس خوان دراز و باریک, هیکل مهارت های خود را به طور مداوم نادیده گرفته شده است. بیل می گیرد انتقام خود را معلم با انجام بالغ چیز را انجام دهید: لایحه prank calls او. دیگر داستان است لیندسی پدر و مادر خواندن خاطرات خود را و آنها یاد بگیرند که دقیقا چه لیندسی فکر می کند در مورد آنها. هشدار به پدر و مادر که در حال فکر کردن در مورد خواندن بچه خود خاطرات: آماده به توهین. هشدار به کودکان و نوجوانان که یک دفتر خاطرات: پنهان کردن آن بهتر است.

سام: فکر می کنم ما می تواند بازداشت برای ساخت تماس های شوخی?

نیل: آره,, و سپس ما فرستاده شده به تلفن ،

“مرده سگ و معلمان ورزشگاه”

همان معلم است که لایحه شوخی تماس آغاز می شود دوستیابی مادر خود را. اخ. و ewww. معلم ورزشی (با بازی تام ویلسون که بهترین و شناخته شده به عنوان ضربت در بازگشت به آینده فیلم) سخت تلاش می کند تا دوستان با لایحه, اما آن را کمی استفاده کنید. وجود دارد دو صحنه در این قسمت که من به ویژه مانند. این اولین بار است که بسیار ساده و در صحنه که در آن لایحه می آید از مدرسه به خانه به یک آپارتمان خالی. او باعث می شود خود را تست ساندویچ پنیر کاهش خود را به یک تکه بزرگ از کیک شکلات و هرچه خود را بلند و سرد لیوان شیر. او flips در لوله و ساعت ایستاده معمول توسط Garry Shandling در حالی که همه این که “من یک” بازی می کند در پس زمینه. آیا از من بپرسید که چرا من دوست دارم که صحنه بسیار از آنجا که من قادر نخواهد بود به شما به اندازه کافی خوب جواب. شاید به این دلیل که گاهی اوقات آن را به چیزهای کوچک در زندگی (یک تکه از کیک و گفت: شوخی, و غیره.) که واقعا می تواند کسی که مبارک حتی اگر آن را به صورت خلاصه از لحظه. مرحله دوم زمانی است که نیک (جیسون سیگل) انجام یک آهنگ او نوشته شده است در مورد لیندسی کن (Seth Rogen). “بانوی L” کاملا قطاری از عشق و از دست دادن مخلوط با یک دوز از حد وسط.

نیک: (فقط انجام بازی “بانوی L” برای کن) آنچه شما می خواهم فکر می کنم ؟

کن: شما می دانید, من فکر کردم من می خواهم اما من به نوعی آن را دوست داشت.

نیک: واقعا ؟

کن: هیچ مرد. که وحشتناک بود. “بانوی L”?

کن: شما نباید استفاده از نام واقعی خود نوشتن چیزهای که.

نیک: خوب, من فکر می کنم که زمانی که من با استفاده از احساسات واقعی که… این همه که مهم.

کن: بسیاری از wackos با استفاده از احساسات واقعی خود را.

محلی خود را بروید تنبلها و این نشان می دهد. اگر شما تماشای همه Freaks and Geeks قسمت و نمی تواند با شناسایی هر یک از شخصیت ها و سپس شما یک دروغگو و من قصد دارم برای به چالش کشیدن شما را به یک مبارزه است. من با سیگار پاسیو پس از دوره سوم. بود وجود دارد.

[ad_2]

Leave a Comment