Comments: 0 Posted by: admixxxdkn Posted on: می 4, 2020

[ad_1]

غواصی تا کسب و کار شما و مشتریان به پروژه ها و راه اندازی یک دفتر مدیریت پروژه (PMO) به اجرای این پروژه است و آخرین روند در کسب و کار. شما می توانید استخدام یک پروژه مدیریت مشاور برای کمک به راه اندازی یک دفتر مدیریت پروژه های موجود در ساختار کسب و کار شما. از PMC آموزش و نظارت بر کارکنان خود قرار داده و با هم تیم مدیریت پروژه است که اجرای تمام پروژه های خود را در آینده است. وجود دارد 5 مرحله یک مدیر پروژه نیاز به منظور اطمینان از موفقیت یک پروژه است. هر پاراگراف را پوشش می دهد یک گام در این فرآیند است.

اولین گام تعیین هدف است. شما نیاز به ملاقات با مشتری و کار خود و یا نیازها و الزامات از این پروژه است. تصمیم گیری در یک پایان قطعی تاریخ برای این پروژه است. درک دلیل مشتری نیاز برای این پروژه و عواقب ناشی از ملاقات با مهلت. این عامل به محاسبه تاریخ پایان پروژه. تاریخ پایان شما را به یک نقطه کانونی به کار در اطراف و همچنین برای برنامه ریزی و تخصیص منابع است.

وجود دارد بسیاری از نقل قول در تیم کار می کنند اما یکی از مورد علاقه های من است توسط کودک اموزش و آن می رود تا “راه یک تیم بازی می کند به عنوان یک کل تعیین کننده موفقیت آن است. شما ممکن است بزرگترین دسته از ستارگان فرد در جهان, اما اگر آنها با هم بازی باشگاه نمی تواند ارزش یک سکه.” کار تیمی است سریعترین راه برای تکمیل یک پروژه است. قرعه کشی از تجربیات خود از کار با دیگران در شرکت و انتخاب افرادی که شما فکر می کنید بهترین خواهد بود برای این پروژه است. اگر شما با داشتن یک مشکل متقاعد کردن همکاران خود برای کمک به, advertize در درون سازمان و انتخاب بهترین از کسانی که نشان می دهد تا. به یاد داشته باشید این کیفیت نه کمیت از تیم است که مهم است.

گام بعدی این است که برای تصمیم گیری دامنه پروژه است. این را به شما بگویم آنچه در این پروژه نیاز به ارائه و مستند در عمق. دوباره, شما نیاز به کار از نزدیک با مشتری خود را در این به درک الزامات و سپس ارائه آن جبهه.

شما نیاز به تعیین امکان سنجی پروژه بعدی یعنی شما نیاز به تعیین اینکه آیا شما می توانید به ارائه نتایج وعده داده شده با منابع در حال حاضر در دسترس در بازه زمانی مشخص. برای تعیین این شکستن پروژه به واحدهای کوچکتر با هر واحد یک گام در این فرآیند برای تکمیل کار. اختصاص هر واحد به یک فرد در این تیم و بخواهید آنها را به آمده تا با یک مقیاس زمانی. با استفاده از این اطلاعات به جامه هم یک جدول زمانی و تعیین اینکه آیا آن را متناسب با برنامه ها و منابع شما را در دست داشته. اگر هر یک از منابع فوق را منطبق با ارزش شما در, شما در حال رفتن به مجبور به درخواست برای یک افزایش در آن منطقه است.

آخرین گام برای اجرای این پروژه است. حالا که شما همه چیز برنامه ریزی شده است و زمان اجرای پروژه. نگه داشتن زبانه ها در پیشرفت روزانه و مقابله با شرایط آنها به عنوان محصول تا. حفظ مشتری در حلقه هفتگی گزارش پیشرفت. همچنین نگه داشتن یک برگه در هزینه ها و استفاده از منابع است.

[ad_2]

Leave a Comment