Posted on: جولای 9, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در حالی که بسیاری از توزیع کنندگان شروع به کار در بازاریابی شبکه ای به دلیل فرصت را به پول وجود دارد تعدادی از مزایای دیگر است که بازاریابی شبکه ای ارائه می دهد علاوه بر پول است. اغلب این دلایل بسیار قانع کننده تر از پول خود را, اما این مزایای اضافی هستند نادیده گرفته شده و اساسا فراموش شده در مورد.

نگاهی به زمان برای مطالعه اکثر افراد موفق در کسب و کار و شما خواهید دید که همه آنها در ایجاد شبکه های خود را که پس از آن منجر به موفقیت. ایجاد این شبکه در نتیجه درآمد نامحدود بالقوه از طریق اهرم. این اهرم پس از آن منجر به استفاده از نه تنها تلاش های خود را و پول اما زمان و تلاش دیگران. تاثیر این شبکه ها بر روی کسب و کار شما منجر به رشد نمایی.

Robert T. Kiyosaki نویسنده مشهور ثروتمند پدر فقیر پدر و نقد جریان ربع و بسیاری دیگر در مورد مذاکرات و “ارزش” از یک شبکه بازاریابی کسب و کار در کتاب خود “مدرسه کسب و کار برای افرادی که مایل به کمک به مردم”.

در حالی که وجود دارد هیچ انکار موفقیت و اعتبار Robert Kiyosaki, به خصوص وقتی که می آید به توانایی های خود را به ساخت کسب و کار و توانایی های خود را برای به دست آوردن ثروت در اینجا او می نویسد در مورد ارزش شبکه بازاریابی فرصت ها.

برای اولین بار ارزش است که او در مورد این واقعیت است که بازاریابی شبکه ای ارائه می دهد یک “True فرصت های برابر” اجازه می دهد به مراتب بیشتر مردم دسترسی به B ربع. به عنوان بسیاری از شما می دانید, ورود به a ‘B’ ربع کسب و کار می تواند بسیار گران قیمت سرمایه گذاری. اما بازاریابی شبکه ای یک کسب و کار فراهم می کند که دسترسی به ‘B’ ربع در یک قیمت بسیار مقرون به صرفه.

چگونه بسیاری از شما را احاطه کرده اند خود را با دوستان است که شما را انتخاب کنید تا زمانی که شما احساس کردن ؟ من شخصا نمی دانم که من می تواند بیش از حد بسیاری از دوستان که مایل به انجام این کار برای من. اگر شما احساس می کنید همان سپس شما لذت بردن از این واقعیت است که Robert Kiyosaki, توضیح می دهد که بازاریابی شبکه ای است که یک محل عالی برای پیدا کردن دوستان است که “کشش شما و فشار شما را”.

بازاریابی شبکه ای نیز فراهم می کند فرصت به موجب آن شما در حال حاضر سرمایه گذاری در همان سرمایه گذاری ثروتمندان در سرمایه گذاری است. به عنوان Kiyosaki امتیاز در چندین کتاب خود را غنی هستند قادر به سرمایه گذاری در چیزهایی که بسیاری از مردم به سادگی نمی تواند. در حالی که بسیاری از مردم ممکن است تمایل آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار همچنین به عنوان شناخته شده SEC مستلزم آن است که یک فرد باید سالانه حقوق و دستمزد حداقل $200,000 از یک سال و یا 300.000 دلار در سال برای هر زن و شوهر به منظور طبقه بندی شده به عنوان یک سرمایه گذار معتبر’ شما اجازه می دهد برای دسترسی به خلوتگاه درونی سرمایه گذاری. به عنوان یک نتیجه او نشان می دهد مردم نگاه به بازاریابی شبکه ای به دلیل مزایای سرمایه گذاری را ارائه می دهد. کسانی که به موفقیت در MLM می توانیم به سرمایه گذاری در همان چیزهایی که بسیار غنی است.

با توجه به Robert T. Kiyosaki شماره یک دلیل که چرا شما باید در یک شرکت بازاریابی شبکه ای است که در آموزش و پرورش است که آن را فراهم می کند. وجود دارد تعدادی از مهارت های مختلف است که شما یاد بگیرند که در بازاریابی شبکه ای است که در دنیای واقعی ارزش هر دو در داخل و خارج از شبکه خود را بازاریابی کسب و کار.

بنابراین دفعه بعد که شما به دنبال یک فرصت کسب و کار به یاد داشته باشید که این مهم به فراتر از محصولات و طرح پرداخت غرامت و نگاه به قلب شرکت. آن است که یک شرکت است که علاقه مند به آموزش شما ؟ گاهی اوقات آن مهم تر است به درک اگر خود را حامی است که نه تنها قادر به اما علاقه مند به آموزش شما می باشد. اغلب اوقات مردم را نادیده می گیرند این واقعیت است که زمانی که پیوستن به یک فرصت کسب و کار جدید شما در اصل رفتن به کسب و کار خود را با اسپانسر. علاوه بر این از آنجا که شما نیاز به یادگیری در مورد شرکت و محصولات خود را. شما باید درخواست: چه نوع آموزش ارائه شده است به طور خاص مربوط به شرکت و محصولات ؟

آیا شما توسعه یافته را مهم ترین مهارت های کسب و کار?

اگر نه, سپس بازاریابی شبکه ای یک زمین تمرین عالی برای کسانی که علاقه مند در بهبود مهارت های فروش. Robert Kiyosaki, توضیح می دهد که فروش مهم ترین مهارت “B-ربع” است و اگر شما نمی توانید فروش زحمت شروع کسب و کار خود را. بازاریابی شبکه ای به شما ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد است چرا که نه تنها شما باید یاد بگیرند که چگونه به فروش شما باید به نوبه خود در آموزش دیگران چگونه به فروش می رسانند. بنابراین اگر شما یک فروشنده بزرگ, اما نمی توانید به دیگران آموزش به فروش شانس خود را از موفقیت بسیار خوب است. برای کسانی که مایل به یاد بگیرند که چگونه به فروش و بیشتر به آموزش دیگران به فروش شما به خوبی انجام خواهد داد.

در بحث “ارزش رهبری” رابرت Kiyosaki به نقل از او “غنی بابا” که به او گفت: “پول همیشه جریان به رهبر. اگر شما می خواهید پول بیشتری به سادگی تبدیل به بیشتر از یک رهبر است.” یکی از مهم ترین ارزش های شما می توانید از یک شبکه بازاریابی کسب و کار رهبری است. رهبری لازم و مورد نیاز برای موفقیت است.

برای هر کسی که به عنوان خوانده شده “ثروتمند پدر فقیر پدر” و یا “CASHFLOW Quadrant” شما را در درک که چرا دیگر ارزش “کار نمی کند برای پول”. در کتاب خود Kiyosaki توضیح می دهد که تفاوت های بین این چهار ربع توضیح داده شده. E=کارمند S= خود اشتغالی و یا صاحب کسب و کار کوچک, B=صاحب کسب و کار و I= گذار. با آن به عنوان یک نقطه شروع او شروع به توضیح است که همه ما باید تلاش شود در ‘B’ یا ‘من’ ربع. بازاریابی شبکه ای یک مدل کسب و کار است که شما می توانید از ‘E’ و یا ‘S’ ربع به ‘ب’ و یا ‘من’ که در آن شما باید.

چگونه در مورد “زندگی رویاهای خود را”? این یکی از مهم ترین ارزش های یک شبکه بازاریابی کسب و کار است که Kiyosaki اشاره می کند. برای بسیاری از مردم یک فرصت بازاریابی شبکه اجازه می دهد تا آنها را به پس از رفتن زندگی می کنند و رویاهای خود را. رویاهای به طور معمول خیلی بیشتر از پولی و راه رفتن فراتر از چیزهای مادی. برای بسیاری از این رویاها شامل دادن به خیریه مورد علاقه خود را, بودجه مدارس و کلیساها و بسیاری از بیشتر. انجام نمی شود ترس به رویای بزرگ!

به عنوان بسیاری از شما می دانید, من احساس می کنم که آموزش خود را یکی از مهم ترین چیزهایی است که شما می توانید انجام دهید به موفقیت نه تنها در بازاریابی شبکه ای اما در زندگی است. با که گفت, مطالعه, Robert Kiyosaki کتاب “مدرسه کسب و کار برای افرادی که مایل به کمک به مردم” باید بخشی از آموزش و پرورش خود را.

[ad_2]

Leave a Comment