Posted on: دسامبر 11, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

این کرم فقط برای از بین بردن تیرگی و لکهای پوستی کاربرد ندارد بلکه همانند یک کرم مرطوبکننده عمل کرده و بهعنوان یک آبرسان قابلاستفاده میباشد. با استفاده از کرم های ضد لک، علاوه بر از بین بردن لکه های قدیمی پوست، می توانید از لکه های جدید پوستی نیز جلوگیری کنید. این کرم ضد آفتاب و ضد لک توسط برند ایرانی لافارر، به صورت بی رنگ تولید شده است. سلام ، این محصول قطعا اثر گذار خواهد بود ، اما میزان روشن شدن را نمی توان دقیق گفت زیرا این مورد نسبی بوده و به عوامل زیادی بستگی دارد و در هر فرد می تواند متفاوت باشد ، ضمن اینکه رنگ پوست شما در صورتی که به طور ذاتی دارای پوستی سبزه هستید احتمالا مدتی پس از پایان دوران مصرف دوباره به حالت طبیعی بر خواهد گشت.

پس در صورتی که شما دارای پوست چربی هستند، برای اینکه پوست شما جوش و آکنه نزند، لازم است ضد آفتابی استفاده کنید که دارای برچسب OIL FREE باشد. تجمع باکتری ها و چربی در پوست منجر به گرفتگی منافذ، شیوع جوش های سرسیاه و آکنه می شود. به دلیل اهمیت موضوع، قصد داریم در ادامه برای شما از تفاوتهای اصلی میان کرم ضد لک و کرم روشن کننده بگوییم و بهترین روش خرید یک بهترین کرم ضد لک را با شما در میان بگذاریم. انتخاب کرم ضد آفتاب متناسب با پوست شما کمک میکند تا تأثیرگذاری ضد آفتاب بر روی پوست شما بیشتر باشد.

هر چه آفتاب در منطقهای بیشتر باشد، ملانوسیتها فعالیت بیشتری دارند و در نتیجه رنگ پوست مردم آن ناحیه تیره است. محصولات ضد لک بسیار کارآمد با ترکیبات موثر و قابل رقابت با نمونههای خارجی موجب شده تا استقبال ار برندهای ایرانی بیشتر و بیشتر شود. از آنجا که عصاره این گیاه در راستای جلوگیری از فعالیت آنزیم تیروزیناز عمل میکند، اثرات قابل ملاحظهای در محصولات روشن کننده پوست دارد. برخی حتی با استفاده مکرر از خاصیت جلوگیری از شکست طولانی مدت برخوردار هستند.

آنتی اکسیدانهای موجود در پن، ضمن نرمی پوست، از ایجاد چروک سطحی پوست جلوگیری خواهد نمود. کرم های ضد لک همان طور که از نام آن ها پیداست از به وجود آمدن لکه در صورت شما جلوگیری میکنند و اگر صورت شما دارای لکه های گوناگون باشد آن را از بین میبرند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد لک شیرین بیان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Leave a Comment