Posted on: آوریل 11, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

توسط: مت بل (2009)

ISBN 978-1-60006-664-1

کتاب قیمت: $ 12.99

امور مالی شخصی

مت بل یک شخصی-امور مالی, نویسنده و سخنران, مدیر Willow Creek انجمن's خوب $ ense مالی وزارت و نویسنده از پول هدف شادی: ثابت مسیر غیر معمول به موفقیت مالی. او شده است به نقل از رسانه های بزرگ مانند ایالات متحده و گزارش جهانی و شیکاگو تریبون.

استراتژی برای ثروت در دوران سخت

مت بل منتشر استراتژی برای ثروت در دوران موجود در یازده فصل است. او مسائل مانند; شما می توانید به یک جای بهتر (Ch. 1) امن راه حل بدهی (Ch. 5) بهره برداری ذخایر (Ch. 7) یک پول برنامه ریزی برای هر نوع آب و هوا (Ch. 9) با استفاده از تجربه خود را برای کمک به دیگران (Ch. 11) و خیلی بیشتر!

راه حل واقعی برای مشکلات مالی

مت بل آدرس مخاطبان خود را با هیچ و بی معنی ایده ها و صداقت! او ارائه راه حل برای مشکلات پول بدون وعده های کاذب از رفع سریع ایده ها. او می گوید: “نخست آن's نه در مورد رفع سریع راه حل های … دوم … رابطه جنسی خشن زمان تماس برای بی انتها اصول و اصول تدریس به خدا's کلمه ایستاده اند برای هزاران سال.”

گام های عملی را به خوانندگان عملی ایده ها به مرحله از بحران مالی است. مت بل صحبت می کند در مورد پیدا کردن پول برای پرداخت بدهی و گفت: “سه راه وجود دارد برای پیدا کردن پول اضافی برای قرار دادن نسبت به بدهی های خود را: فروش اموال به جمع آوری پول و افزایش درآمد خود را و یا مدیریت هزینه های خود را بیشتر موثر است.”

بل با استفاده از قدرتمند نقل قول را به شما معرفی فصل است. او باز می شود و یک فصل در مورد غلبه بر شکست و با یک نقل قول از لس براون “هنگامی که زندگی به شما ضربه پایین سعی کنید به زمین در پشت خود را. چرا که اگر شما می توانید نگاه کردن شما می توانید دریافت کنید.”

مت معرفی معنوی راه حل برای خوانندگان برای رسیدن به معجزه نتایج. او ادعا میکند: “وقتی هزینه های خود را اولویت اول شما به نظر می رسد هرگز به اندازه کافی … را ذخیره و سپس صرف. خود کلمه شامل قوی هشدار علیه استفاده از بدهی … اگر شما جهت امور مالی خود را در این راه بودن سخاوتمندانه … شما خواهد ساخت قوی مالی خانه …”

بل سایت های داده پشتیبانی می کند. با بودجه او می گوید: “فقط 7 درصد از خانه های با استفاده از یک برنامه ریزی دقیق با خاص هزینه های ماهانه حدود … یک برنامه را به شما دانش شما نیاز به هر گونه تنظیمات مورد نیاز را.”

ساخت قوی خانگی

مت بل لوازم خوانندگان با جامد استراتژی برای غلبه بر دوران سخت مالی قوی برای ساخت خانواده است.

[ad_2]

Leave a Comment