Posted on: ژوئن 27, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

جمعیتی به سرعت در حال نزدیک شدن به سن بازنشستگی و به عنوان آنها وجود دارد تعدادی از نگرانی های است که نیاز به خطاب به ویژه در زمینه بهداشت و درمان. متاسفانه به نظر می رسد هیچ پاسخ آسان به مشکلات بهداشت و درمان است که جمعیتی و جمعیت کلی را در آینده بسیار نزدیک.

متولدین افرادی که متولد شده بین سال های 1946 و 1964. در طول این دوره از زمان ایالات متحده آمریکا شاهد یک انفجار در نرخ زاد و ولد که تا به حال هرگز قبل از دیده شده است و هیچ چیز مانند آن دیده شده است پس از. امروز جمعیتی را تشکیل می دهند در حدود 28% از کل ایالات متحده آمریکا جمعیت.

با این گروه از افراد اشغالگر از جمله بخش بزرگی از جمعیت آن پیش بینی شده است که وجود خواهد داشت که عمده فشار مالی در صنعت بهداشت و درمان به عنوان یک کل به عنوان متولدین رسیدن به سن بازنشستگی. وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا صنعت بهداشت و درمان مشکلات روبرو خواهد شد به عنوان متولدین شروع به بازنشسته و شروع به نیاز به مراقبت طولانی مدت خدمات.

متولدین پرستاران

به هر مرکز بهداشت و درمان امروز و نگاه به اطراف در پرستاران که در حال کار وجود دارد. یک چیز را تبدیل به کاملا برای شما روشن اکثریت قریب به اتفاق از پرستاران شاغل در بهداشت و درمان در واقع جمعیتی خود را. ما شنیده ام در چند سال گذشته در مورد پرستاری کمبود و پیش بینی این است که این پرستاری کمبود را فقط بدتر خواهد شد.

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا ایالات متحده آمریکا در حال حاضر چهره های پرستاری کمبود. به طور سنتی پرستاری شده است یک حرفه ای ، زنان را ساخته اند گام های بلندی در تلاش برای به دست آوردن برابری بیش از چند دهه گذشته; خیلی از این پیشرفت نسبت به زنانی که از نسل کودک boomer. با این گام در برابری زنان متوجه شده اند که آنها بسیاری از گزینه های شغلی غیر از اینکه پرستار یک معلم مدرسه یا خانه دار. امروز زنان در حال اجرا هستند بزرگترین شرکت ها در امریکا ساخت عالی حقوق و دریافت سطح بالایی از اعتبار.

یک مشکل دو برابر

به عنوان متولدین بازنشسته دو برابر مشکل ایجاد شده است. اول وجود خواهد داشت و حتی کمتر پرستاران به دلیل جمعیتی را تشکیل می دهند از جمله بخش بزرگی از زمان پرستاری نیروی کار است. دوم بخشی از مشکل این است که به عنوان متولدین 28 درصد از جامعه ما بازنشسته آنها بیشتر خواهد شد نیاز به بهداشت و درمان به عنوان بخشی از روند پیری است.

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد برخی از جدی بهداشت و درمان مشکلات است که نیاز به خطاب. رهبران در صنعت بهداشت و درمان بسیار سخت کار کرده اند در تلاش برای پیدا کردن یک راه حل است. متاسفانه تلاش های خود را فقط در حال ساخت حداقل تاثیر در افزایش پرستاری نیروی کار است.

بهداشت و درمان شرکت ها سعی کرده اند همه چیز را از بالا بردن حقوق و دستمزد به ارائه ظالمانه ثبت نام در پاداش. پول به نظر نمی رسد می تواند کلیدی برای افراد علاقه مند به پرستاری. بررسی گروهی از پرستاران و بسیاری نمی خواهد شکایت در مورد حقوق و دستمزد خود را. آنچه آنها را در مورد شکایت است و روز به روز حجم کار است که چهره آنها. پرستاران overworked و حمل بزرگتر و بزرگتر بیمار بارهای به عنوان یک نتیجه از کمبود.

این ترکیب با این واقعیت است که پرستاران که به طور معمول به بهداشت و درمان به ارائه مستقیم مراقبت از بیمار بودن مجبور به انجام بیشتر اداری نوع وظایف. برخی از این وظایف عبارتند از: بیش از حد و رسم نمودار برای دیدار با الزامات مندرج توسط مدیکر و شرکت های بیمه و تلاش برای به دست آوردن مراقبت از بيمار گواهی و یا برای پرداخت توسط شرکت های بیمه. اکثر پرستاران نشد پرستاران به نشستن پشت کامپیوتر و به صحبت کردن در تلفن برای ساعت.

چگونه این تاثیر می گذارد متولدین?

پیشرفت در تکنولوژی پزشکی و علم بدان معنی است که مردم زندگی می کنند ، این همیشه به این معنی نیست که وجود دارد این است که کیفیت زندگی برای کسانی که در حال زندگی می کنند هر چند. بسیاری از این افرادی که فوت کرده اند از یک وضعیت پزشکی دو دهه پیش در حال حاضر می تواند زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. این افراد اغلب نیاز به مقدار زیادی از مراقبت طولانی مدت آن است که آیا در خانه و یا در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است.

کسانی که دریافت مراقبت دراز مدت در خانه نیاز به پرستاران برای کمک به آنها را با خود روز به روز وظایف. در زیر نقل قول گرفته شده به طور مستقیم از مدیکر سایت (http://www.medicare.gov/LongTermCare/Static/Home.asp)

“به طور کلی مدیکر نمی پرداخت برای مراقبت طولانی مدت. مدیکر پرداخت تنها برای پزشکی لازم ماهر پرستاری مرکز یا خانه بهداشت. اما شما باید شرایط خاصی برای مدیکر به پرداخت برای این نوع از مراقبت. بیشتر مراقبت دراز مدت است که برای کمک به مردم با خدمات پشتیبانی از جمله فعالیت های روزمره زندگی مانند پانسمان, حمام کردن, و با استفاده از حمام. مدیکر پرداخت نمی کند برای این نوع از مراقبت به نام “مراقبت وادار سازد”. مراقبت وادار سازد (غیر ماهر مراقبت) مراقبت است که شما کمک می کند تا فعالیت های روزانه زندگی. آن را نیز ممکن است شامل مراقبت است که بسیاری از افراد برای خود انجام دهید به عنوان مثال دیابت و نظارت است.”

نیز وجود دارد مقدار زیادی از بحث در مورد اینکه آیا یا نه مدیکر را حتی می توان در اطراف در دهه های آینده. در نظر بگیرید این واقعیت است که 28 درصد از جمعیت دیگر نمی خواهد کمک به مدیکر از طریق مالیات در حالی که در همان زمان که 28 درصد خواهد بود با استفاده بیشتر از منابع است.

آیا همه واقعا که تلخ?

بله و نه. درست است که وجود دارد هیچ راه حل های آسان در آینده قابل پیش بینی برای کمک به مقابله با کمبود پرستاری در حالی که نیاز به پرستاران به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت. این هم درست است که اقتصاد عرضه و تقاضا را ایجاد یک وضعیت که در آن بهداشت و درمان تبدیل خواهد شد و حتی گران تر, در حالی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همچنان به بالا بردن حقوق و دستمزد به امید جذب پرستاران.

تا جایی که خبر خوب از شما بپرسم ؟ خبر خوب این است که پرستار recruitments در حال نشان دادن “برخی از” موفقیت است. افراد جوان در حال نشان دادن علاقه تازه ای در پرستاری و بخشی از علت به کمپین های بازاریابی قرار توسط دانشکده پرستاری و سازمان های مراقبت های بهداشتی. در سمت تلنگر از این است که این افراد جوان هستند که برای رفتن سطح بالایی پرستاری درجه مانند پرستار ثبت شده (r. n.) و پرستار پزشکان (N. P.) اما در سطح پایین تر (پایین تر پرداخت) مشاغل مانند پرستاری خبره دستیاران (C. N. R. s) و گواهی دستیاران پزشکی (C. M. A. s) باقی می ماند understaffed. این آنهایی که معمولا ارائه مراقبت های مستقیم در حالی که RN و پرستاران تجربی با مجوز (L. P. N. s) در حال ملاقات با الزامات اعتباربخشی با انجام همه نمودار و صحبت کردن به شرکت های بیمه.

خبر خوب دیگر این است که شرکت های بیمه در حال برنامه ریزی و ارائه بیمه مراقبت دراز مدت برنامه ای است که اجازه خواهد داد که شما یا عزیزان شما توانایی قادر به پرداخت پرستاران برای مراقبت دراز مدت خدمات. بسیاری از متولدین در حال بدست گرفتن آینده خود را به دست خود و با در نظر گرفتن این مراقبت دراز مدت بیمه نامه.

سرانجام رهبران در دولت و صنعت بهداشت و درمان در حال کار پشتکار به آدرس چیست یک موضوع قابل پیش بینی. پس از این حوادث قابل پیش بینی هستند می توان آنها را برای برنامه ریزی به عنوان آنجا که ممکن است.

[ad_2]

Leave a Comment