Posted on: می 20, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

از آن شده است کمی بیش از یک سال پس از بلبل-Conant منتشر شده صوتی سمینار: قانون اعداد بزرگ: چگونه به موفقیت اجتناب ناپذیر است.

آن است که فروش خوب خوشبختانه در حال چرخش کردن حق امتیاز است که هر نویسنده و ناشر نگرد.

اما آن را احتمالا خواهد بود انجام حتی بهتر است اگر من تا به حال کشف یک کمی نقل قول از توماس واتسون افسانه ای بنیانگذار آی بی ام.

“اگر شما می خواهید به موفقیت” او intoned سپس “خود را دو برابر نرخ شکست.”

در آن مختصر و مفید پیشنهاد آقای واتسون مبالغ زیادی از حکمت است که من سعی می کنم به انتقال در حدود شش ساعت از خالص لذت گوش دادن.

قانون اعداد بزرگ می گوید: اگر شما به اندازه کافی از هر چیزی که شما می خواهید موفق. انجام بیش از که و شما غنی است. حتی بیشتر انجام دهد و شما را تبدیل به یک افسانه.

واتسون سهم به این ایده است که آن را ساده است که ما باید موفق زیادی است که شکست نیست چیزی به مخوف بلکه دعوت شده است.

هر دانشمند را به شما بگویم که شکست به خصوص در روند کنترل شده و آزمایش های ضروری پیش سازهای به پیشرفت. شکست کرونیکل چه کار نمی کند و ایجاد یک پایگاه داده از غلط شروع می شود وارونه و آشکار حدودی می کند و راهنمای ما به آنچه که در نهایت می شود نتایج مثبت است.

پیشرو دانشمندان در آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی دریایی در واشنگتن قرائت این درس به من وقتی که من آنها را آموزش یک هدف مبتنی بر سیستم مدیریت بخشی از بزرگترین غیرنظامی نیروی دریایی مدیریت برنامه های آموزشی در تاریخ بیش از 18,000 مدیران ارشد آموزش دیده در 18 ماه.

اگر شما رسیدن به سطح موفقیت شما می خواهید خود را بررسی کنید و میزان شکست. آن را ممکن است راه بیش از حد کم است.

برو جلو و موفق تر. شما باید یاد بگیرند که بسیاری در روند و شما با قرار دادن قانون اعداد بزرگ به کار!

[ad_2]

Leave a Comment