Posted on: آوریل 17, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

صنعت فیلم بالیوود آغاز شد و در سکوت در سال 1913 با فیلم Raja Harischandra. زمانی که صدا در فیلم محبوب شد در سال 1930 فیلم هندی بودند در میان با وجود افسردگی در کشور تجربه بود. اکثر مردم فکر می کنم از بالیوود به عنوان هند نسخه هالیوود, اما در واقع, هندی, نسخه هالیوود آغاز شده و با Tollygunge. Tollygunge شد توپی از بنگالی ساخت فیلم در اوایل سال. توسط 50 این فیلم هندی صنعت پررونق بود با موفقیت و این ارتباط نه سطح تا سال 1970 زمانی که بمبئی شد و هنوز هم به عنوان بمبئی.

Madhubala, بازیگر سرب از مهمترین بسیار رتبه فیلم تمام موسیقی فیلم یکی از زیبا ترین از همه زمان. Mughal-e-azam منتشر شده در سال 1960 است که محبوب ترین فیلم هندی, به دنبال مادر هند منتشر شده در سال 1957 با بازی نرگس; یکی دیگر از زیبا و طبیعی با استعداد بازیگر هندی.

پس راس از سال 1950 بالیوود ساخته شده راه خود را در سراسر جهان کسب جوایز و دستیابی به تحسین بین المللی. اخیرا صنعت فیلم در زمان محبوبیت خود را به بانک با فیلم زاغه سگ میلیونر بازیگران دوست داشتنی Freida Pinto که منجر هندی بازیگر. بازیگر Dev Patel با بازی او عشق و علاقه است. این فیلم برنده هشت نفر از 10 نامزد از جمله بهترین تصویر در سال 2009.

وقتی که می آید به سبک هندو بازیگران Freida Pinto پیوست توسط بسیاری از دیگران ساخته اند که نام خود را از روز از نرگس و Madhubala. اسباب بازی تولید کننده عروسک است که با توجه به ساخت یک عروسک در تصویر از بازیگر هندی کاترینا کایف که نقش سرب در Love Aaj Kaal. وجود دارد هیچ کمبود زیبایی در هنگام ریخته گری اجرا شده است برای دوست داشتنی پیشرو بانوان برای فیلم است.

این فیلم ها اغلب شامل زبان انگلیسی در آن فیلم اضافه کردن عمق و ابعاد این آثار هنری است. این زبان ادغام می تواند به معنای دیدن بازیگر مورد علاقه خود را گسترش خود دامنه امکانات از بالیوود به هالیوود است.

[ad_2]

Leave a Comment