Posted on: می 21, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]


فرصت می آید اما یک بار.

در حال حاضر اجازه دهید واقعی در اینجا. آیا شما باور دارید که ؟ به طور جدی ؟

نه خیلی سریع. قبل از اینکه شما پاسخ فکر می کنم در نظر بگیرید این یکی بیش از حد:


فرصت ها مانند اتوبوس. همیشه وجود دارد یکی دیگر در جاده ها میاد.

این یکی فقط یکی از نمرات بسیار الهام بخش ریچارد برانسون نقل قول شما را دوست دارم.

به دنبال در این دو فرصت نقل قول شما کدام یک را به آسانی کار با ؟ شما می توانید ببینید که من نمی خواهم شما کدام یک را شما موافقم. ما می تواند استدلال می کنند بیش مربوطه شایستگی از اینجا تا ابدیت. پس بیایید ترک آن طرف به تنهایی – حداقل در حال حاضر.

شما کدام یک را را همراه خود به عنوان شما را به تلاش برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در زندگی خود را? آن است که ساده فرصت می آید اما هنگامی که یکی یا الهام بخش ریچارد برانسون یکی است ؟

اگر شما از من بپرسید همان سوال من با کمال میل برای ریچارد برانسون نقل قول. من فقط اتفاق می افتد به نفرت چیزی است که به دنبال تعدیل روح من.

اگر من تا به حال گرفته شده یکی از اولین به عنوان انجیل حقیقت من را تبدیل به یک نا امید underachiever سال پیش سمت چپ با هیچ انرژی برای نگه داشتن در مبارزه با. من حتی نمی باید انگیزه برای ادامه ارسال در این سایت.

خوشبختانه برای من با وجود این شرایط دشوار من حاضر به دادن چون من صادقانه اعتماد است که تا زمانی که وجود دارد این است که زندگی در درون من یک شانس مبارزه برای تاثیر جهان در راه های فوق العاده من می توانم.

آن ثابت شده است زمان و بدون شماره است که صرف نظر از تعداد دفعاتی که یک دست دادن یک فرصت در گذشته جهان است و هنوز هم چیزهای زیادی برای ارائه یکی که حاضر به توقف تلاش به راحتی.

تنها زمانی شکست می شود دشمن از موفقیت است که شما موفق به یادگیری درس های خود را پس از خراب کردن ، است که چرا ما باید یکی دیگر گفت که می رود مانند:


Quitters هرگز برنده و برندگان هرگز ترک.

آنجا که ممکن است برخی از حکمت در این ضرب المثل قدیمی, فرصت می آید اما هنگامی که من نمی خواهد به شما توصیه به اجازه دهید آن را در ذهن خود را. افرادی که اجازه می دهد این فرصت را-می آید-اما-هنگامی که ایده به وضعیت نگرش خود را در هر آنچه که آنها را مستعد ابتلا به در رویاهای خود را بیش از حد به راحتی به عنوان به زودی به عنوان آنها با مشکل روبرو می شوند و یا دو در طول راه.

یک بار در در حالی که هر یک از ما را در چیزی شکست یا از دست ندهید یک فرصت طلایی برای انجام کاری بزرگ در زندگی ما است. باید به شما بدهد تا در تلاش برای ایجاد یک تاثیر بر جهان خود را هر زمان که شما در حال ملاقات با شکست ؟ شما ترک فقط به دلیل گفتن فرصت می آید اما یک بار ؟

اگر شما به تماشای فیلم و یا خواندن این حساب در مورد زندگی از جمله دستاوردهای بزرگ به عنوان Frank Sinatra, Michael Jordan, اپرا وینفری, آبراهام لینکلن, نلسون ماندلا و وینستون چرچیل شما را حیرت زده خواهد کرد در تعداد مطلق از فرصت های از دست رفته همه آنها با ادعا در امتداد جاده به افتخارات فردی خود را.

دفعه بعد که شما یک اشتباه که منجر به از دست رفته خود را یک فرصت نیست تا کنون پرتاب در حوله. خالق جهان ما سرشار از فراوانی است و بسیاری از فرصت های در سهام را برای شما. تا اگر تا کنون شما سقوط. دوباره اختراع خود را و شروع به حرکت یک بار دیگر اگر تا کنون چیزی به شما متوقف می شود و یا خروج خود را از برنامه. در هیچ زمان بسیار بزرگتر فرصت خواهد آمد ضربه زدن.

و که می داند که شما ممکن است حتی خدا را شکر برای از دست رفته قبلی است بنابراین شما هم اکنون می توانید کامل و احتمالا بیشتر پاداش استفاده از یکی از جدید.


به عنوان یکی از درب بسته و درب باز می شود.

فقط نگه داشتن این در ذهن همیشه. یک فرصت خاص ممکن است تنها یک بار در طول عمر خود اما خوب است بدانید که انواع بی شماری از فرصت ها در جهان هستند واقعا مانند اتوبوس – شما باید تمام آن طول می کشد را به استفاده از یک بعدی… و یک بعدی… و یک بعدی… که قطعا راه خود را می آیند.

[ad_2]

Leave a Comment