Posted on: آوریل 18, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

پدر و مادر نقل می تواند قوانین اساسی یک نگهبان. این ترکیب چیزی است که به دست آورده با شروع یک عصر و سپس بر روی بعدی. همه نقل قول حیرت انگیز به روز رسانی است که مردمی نیاز به دیگران نشان می دهد چگونه آن را انجام داده است.

به تحریک پدر و مادر نقل قول می تواند قادر به دارایی برای بالا بردن یک کودک است. آن را نیز ممکن است به ما آموزش کودکان چه کنیم واقعا نیاز است.

پدر و مادر بچه های کوچک می تواند یک بار در در حالی بود baffling به نقطه نیاز به مو خود را پاره کردن. این است که در حساب از رشد یو پی اس ظاهر می شود را بپذیرد که یک کودک می تواند فکر می کنم مثل یک فرد بالغ… آنها نمی توانند.

با وجود این واقعیت است که کودکان فکر نمی کنم به صورت پویا و در عین حال آنها را درک پایه بلبرینگ بحث و جوایز. این به این معنی است که زمانی که آن چیزی که بسیار مهم است برای شما باید چیزی وجود دارد که فقط به عنوان یا بیشتر ضروری برای کوچک خود کودک یا نوجوان جوانی.

هنگامی که ما پدر و مادر کودکان ما باید شروع به درک که آنها باید نیازها و آرزوهای بسیار مشابه به عنوان شما انجام دهد. در stepchildren کریسمس کنسرت شب قبل وجود داشت با دو تا سه سال پیر جوانی که بچه او دیوانه! او گردان و رقص در این مرحله که در آن جوانان در این نمایش انجام شد; او درست بود خواب بد.

این مادر بود که به جوانی او تلفن و قرار دادن در یک نمایش را به بازی با او را با این حال شما می توانید ببینید که او به سادگی نیاز به او را از وجود دارد. آن است که یک پدر و مادر به اشتباه به کودک شما یک بی سیم, اپل و یا دیگر دغدغه زمانی که آنها در حال انجام بود. این به سادگی می آموزد کودک برای انجام شبیه به این در هر نقطه که آنها تصمیم به بازی کردن با تلفن خود را!

مادر می تواند نگه داشته و دور از خواب بد با استفاده از ساده و در عین حال قانع کننده فرزندپروری مثبت روش به نام preframing. Preframing ساده دو به پنج لحظه بحث با کودک خود را برای روشن شدن به آنها را به آنچه که ضروری است برای شما و برای شما به کشف کردن آنچه که می تواند حیاتی برای فرزند کوچک خود را.

در اینجا مراحل ساده را در میان این بحث با فرزند کوچک خود را و یا جوانی و جوانی.

1. Little Timmy مامان و نیاز به رفتن به سوپر مارکت. این یک سفر سریع فقط به چند چیز بنابراین ما می توانیم شام این شب است. پس از شما در حال دلپذیر, صلح آمیز, و هنوز هم در صندلی خود را در حالی که مادر آیا برای خرید مواد غذایی در زمانی که همه ما انجام می شود, شما ممکن است جایزه خود را از هر یک از درمان, رفتن به مرکز تفریح و سرگرمی و یا مشاهده خود را دوست داشتنی ترین فیلم هنگامی که ما به خانه بازگشت. کدام یک از کسانی که همه چیز بهتر خواهد بود برای شما ؟

2. من نیاز به یک درمان!

3. معصوم, هنگامی که شما نشان می دهد به من همکاری آرامش و سکون شما ممکن است خود را درمان! آیا شما می توانید درمان خود را قبل یا بعد از ما رسید خرید ؟ نگاه کنید که چگونه هوشمند شما هستند little Timmy. هنگامی که ما به ماشین بعد از ما به پایان رسید خرید شما می توانید خود را درمان.

4. همه شما باید انجام دهید از اینجا است که تحسین, تحسین و تحسین برخی بیشتر. نگاهی به شما little Timmy شما آشکار به من خود را در داخل صدای آرام خود را درمان است قطعا رفتن به یک درمان است. کار باور نکردنی!

5. آن را نیز فوق العاده چیز را شامل little Timmy در سفر خود را با درخواست او چیزهایی مانند آیا شما مانند سبز تکه های میوه و یا میوه های قرمز?

این مهم است که توجه داشته باشید که این سوالات شده است ساختار در بحث فوق. پس از فرزند کوچک خود را فکر نمی کند منحصر به فرد.

[ad_2]

Leave a Comment