Posted on: ژوئن 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“جاذبه است نه یک انتخاب.”

-دیوید دی آنجلو

نقل قول جالب اما این به چه معنی برای ما بچه ها ؟ در زنان مشروط به جذب سیگنال های خاص, صفات و ویژگی های فیزیکی. آن است که آنها را انتخاب کنید برای جذب پسران بد و یا ورزشکاران و یا بازرگانان ثروتمند. بلکه تکامل است مشروط آنها را به خود جلب می شود به این نوع از مردان, چرا که آنها اجرای مناسب اقدامات و رفتارهای که ارسال کردن جاذبه سیگنال در مغز زنان. بحث در مورد داشتن شیمی بین مردم!

خبر خوب این است که شما لازم نیست که به ثروتمند ورزشی و یا یک پسر بد به موفقیت جذب زنان. شما فقط باید برای عمل مانند آنها. شما فقط باید بدانید که چه رفتارها و نگرش و اقدامات آنها که در تحت تاثیر قرار دادن و کون زنان است.

وجود دارد 10 قانون جاذبه هر مردی باید بداند, اما به نظر من فقط باید یک فضای محدود من فقط رفتن به جزئیات سه در اینجا. برای باقی مانده هفت اتمام من “چگونه می توان مقاومت به زنان” ، پیدا کردن جزئیات بیشتر در پایین این مقاله است.

در حال حاضر بر روی 3 قانون جاذبه!

اولین قانون جاذبه: نشان دادن موقعیت اجتماعی بالا

وجود دارد مقدار زیادی از راه های زیادی برای انجام این کار از جمله peacocking که یک اصطلاح عمومی برای پانسمان در لباس ظالمانه و سبک های مو; که پر انرژی و با استفاده از محبوبیت خود را–اصل ضد اجتماعی. هنگامی که زنان شما در معاشرت با bartenders مدیران و باشگاه/نوار صاحبان این ثابت می کند که شما محبوب هستند-و مطلوب است.

دوم قانون جاذبه را برداشت

یک راه عالی برای جذب یک زن را به یاد ماندنی برداشت. مهم نیست که چقدر خوب شما نگاه کنید, چگونه قد بلند شما چگونه ثروتمند هستید-همه شما باید انجام دهید این است که ترک یک حافظه خوب است که شما هستید. یک زن به یاد داشته باشید شما. شما می توانید این کار را در تعدادی از راه های, از جمله:

درخواست او چگونه است-با اعتماد به نفس.

ساده “سلام چه خبر ؟” در آرامش تن می رود راه طولانی به سوی ساخت یک دختر به یاد داشته باشید شما. این است به خصوص موثر با خرده فروشی کارمندان و پیشخدمت. نمی کنند بیش از حد علاقه مند به آنچه او برای گفتن دارد–فقط آن را می گویند, آرام, سرد, عمیق تن صدا است که می فرستد عاطفی خود مواد شیمیایی وزوز!

اذیت کردن او.

خود را نشان می دهد اعتماد به نفس در خودتان را با شوخی در مورد یک دختر مو یا اشغال. شما می توانید می گویند “وای شما قرار دادن بسیاری از تلاش به آن مدل موهای نه ؟ یا اگر او می گوید: او یک مدل و یا رقصنده گفتن “نه فقط یک مدل eh? خوب است که خوب است.” اقدام unimpressed از قضا او را تحت تاثیر قرار. دختران استفاده می شود به داشتن بچه حنایی بیش از آنها را به انجام مخالف آنچه او انتظار دارد که خواهد شد یک راه طولانی را به نفع خود.

شوخی در مورد سایر بچه ها.

این یک روش عالی که در آن شما می توانید با استفاده از سایر بچه ها’ وانت شکست را به نفع خود. اگر یک مرد می گوید: چیزی واقعا قشنگ یا احمق فقط می گویند به او “مرد باید که در همه زمان ها.” و یا فقط به او و او را بگو: “نگاه کنید که بیش از وجود دارد ؟ او بدترین بو در جهان!”

یافتن پست های بیشتر روش ها از جمله چگونه به او بخندید و بگویید از داستان های بزرگ با سفارش کتاب های الکترونیکی من در حال حاضر. شما می توانید شروع با رایگان چگونه به غیر قابل مقاومت به زنان شش-بخش صوتی و البته از آنجا حرکت می کند.

سوم قانون جاذبه: خنده دار در جذاب راه خود راضی

به عنوان شما می توانید از روش های فوق طنز است راه بسیار خوبی برای جذب زنان. زنان فقط به نظر می رسد به عشق خنده و هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم شما نمی توانید آنها را سرزنش: چه کسی می خواهد با یک پیر مرد ؟ به خصوص اگر آنها به فکر حل کردن با یک پسر در یک رابطه, آنها می خواهند یک مرد که می تواند به نگه داشتن چیزهای جالب و طنز آمیز و بیش از حد جدی نیست. طنز می کند که فقط. برخی از راه های زیادی به یک دختر خنده عبارتند از:

سرزنش خود

این است که در آن کارائوکه بزرگ است–شما می توانید با خودتان و یک دلقک. این نشان می دهد که شما راحت با خودتان سرگرم کننده و بیش از حد جدی نیست.

شوخ طبعی

به عنوان طولانی به عنوان شما آن را استفاده نمی در برابر او بیش از حد شوخ طبعی می تواند یک چیز بزرگ است. این نشان می دهد که هوش و شوخ طبعی است.

مشاهده طنز

رعایت خنده دار همه چیز مانند یک پیشخدمت دست و پا چلفتی و یا یک پسر که در صورت به نظر می رسد مانند سگ خود را راه بسیار خوبی برای ساخت یک دختر خنده.

اغراق

گفتن یک داستان بزرگ و نمایشگاه چقدر مسخره چیزی بود که یک راه یقین به ترک برداشت. داشتن بسیاری از حکایات آماده به گفتن است که یک راه بسیار خوبی برای ساخت یک تصور و جذب او است.

زن کیردار,کمدی

این روش به عنوان نکردم دیوید دی آنجلو است یک راه باور نکردنی از هر دو نشان دادن موقعیت اجتماعی بالا و زدن از خنده. به طور کلی شما می خواهید برای شکستن او توپ و شکستن خود دولت است. او را از او عنصر, آزار دادن او در مقابل او ، نشان می دهد که شما نمی نیاز به او و به خصوص که شما لازم نیست او را برای خود اعتبار. چیزهای بسیار قوی است.

وجود دارد تمام انواع از راه های اضافی برای جذب زنان و صدق و صفا نه به اندازه کافی می تواند در این مورد نوشته. اما این باید به شما شروع به درک خود را از آنچه می خواهید. برای اطلاعات بیشتر چک کردن e-book در مورد چگونه برای جذب زنان. آن نوبت خود را برای شروع یک سبک زندگی جدید هیجان انگیز-پس آن را از دست ندهید!

[ad_2]

Leave a Comment