Posted on: جولای 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در سال 1963 من متافیزیک معلم در کالج بود W. نوریس Clarke, S. J., به گفته او, cosmological استدلال برای وجود خدا آغاز شد و در طول تاریخ با ارسطو مفهوم “نخست تکان دهنده است.” پس ارسطو کورکورانه توماس آکویناس به نام “محرک” “اول شود.” در دهه 1920 Etienne Gilson ساخته شده cosmological استدلال منطقی و قانع کننده با تمرکز توجه بر متافیزیک از آکویناس. این cosmological استدلال این است: محدود بودن نیاز به علت یک بی نهایت بودن وجود دارد. این یک استدلال است نه اثبات دلیل آن است که بر اساس این فرض است که انسان موجودات محدود و امید است که جهان قابل فهم است. در ادیان غربی ما تماس بی نهایت بودن خدا.

در اوایل دهه 1960 کشف شد که جهان با تمام کهکشان ها و ستاره شروع به وجود 13.7 میلیارد سال پیش به عنوان یک infinitesimally ذرات کوچک (انفجار بزرگ). این یک دلیل برای اعتقاد به خدا الهام گرفته از انسان نویسندگان این کتاب مقدس به این دلیل که کتاب مقدس می گوید چند بار که خدا جهان را از هیچ است. پس انسان نویسندگان می دانستند هیچ چیزی در مورد گسترش جهان و تابش زمینه کیهانی, انفجار بزرگ توسط یک نشانه و یا یک دلیل به این باور در کتاب مقدس است.

دیگر دلیلی برای این باور در کتاب مقدس است که بیخدا-اگنوستیک به طور کلی نمی بحث در مورد کیهان شناسی, استدلال منطقی, هوشمند, و, صادق, به شیوه ای. به جای گفتن این cosmological استدلال برای وجود خدا است که قانع کننده نیست, آنها می گویند, “من نمی دانم که آیا خدا وجود دارد.” درد و رنج از ناهماهنگی شناختی بیخدا-اگنوستیک نمی خواهم به فکر می کنم در مورد cosmological argument.

Fr. اسپیتزر فکر می کند که انفجار بزرگ است شواهد وجود خدا. من فکر می کنم آن است که شواهدی وجود دارد که خدا وجود ندارد به دلیل آن است که شواهدی وجود دارد که جهان نمی فهم. اگر دو منصفه می رسند مختلف احکام پس از یک محاکمه یک داور به قضاوت بهتر از دیگری است. اما اگر یک داور می گوید: یک بیت از شواهد نشان می دهد گناه و دیگری می گوید این نشان می دهد بی گناهی سپس یک داور بیشتر آگاه, هوشمند, گویا, یا صادق تر از دیگر.

Fr. اسپیتزر نیز فکر می کند “fine-tuning” از ثابت از فیزیک است که مدارک و شواهد از یک “طراح هوشمند.” این مزخرف است بر اساس این واقعیت است که فیزیکدانان نمی فهمم چرا جرم الکترون ها و سرعت نور چه هستند. اگر این اعداد بودند غیر از آنچه که جهان نمی خواهد همان باشد که در آن واقع است و وجود خواهد داشت هیچ پستانداران. پس انسان پستانداران ما وجود نخواهد داشت.

مثال دیگری از این استدلال ناشی از این واقعیت است که زمین دقیقا 93 میلیون مایل از خورشید است. شد این تعداد 92 یا 94 این امر شده اند یا بیش از حد گرم یا سرد برای موجودات زنده بوجود آمده اند و تکامل یافته است. این شواهد از یک طراح هوشمند چون ما می دانیم که چه چیزی باعث این تعداد به 93. چه چیزی باعث این فاصله نیوتن قوانین حرکت و شانس تصادفی. اگر کسی نیست درک مفهوم شانس تصادفیشما می توانید آن را توضیح دهید با اشاره به وجود بسیاری از سیارات هستند که 93 میلیون مایل دورتر از ستاره خود را.

در “fine-tuning” استدلال فیزیکدانان نمی دانم چرا این اعداد چه هستند. Pro-دین و ضد دین علاقه مندان به این بحث در مورد اینکه آیا یا نه وجود دارد بسیاری از جهانهای دیگر با فیزیکی مختلف ثابت است. آنها هرگز حتی در نظر متافیزیکی سوال که آیا یا نه این است که جهان قابل فهم است.

وجود دارد یک پاساژ در این کتاب که برای تلفن های موبایل مانند آن است که مطابق با اعتقاد به خدا, اما آن را در واقع پشتیبانی از الحادی جهل و حماقت:

اعمال خود آگاهی (آگاهی از آگاهی) دشوار است برای توضیح به طور منظم از طریق فضا-زمان مدل های (یک عمل آگاهی گرفتن خود را به عنوان آن بود). (محل 2211)

من موافقت می کنم که ما توانایی به نوبه خود در خودمان و گرفتن خودمان در عمل وجود خود ما ثابت می کند که انسان ها تجسم ارواح و وجود انسان های دیگر ثابت می کند ما موجودات محدود. اما مقایسه اسپیتزر با نقل قول نقل قول از پر استفاده ترین کتاب درسی زیست شناسی در ایالات متحده:

و برخی از خواص مغز انسان تشخیص گونه های ما از همه حیوانات دیگر. مغز انسان است, بعد از همه, تنها شناخته شده مجموعه ای از ماده است که تلاش می کند تا درک خود را. برای بسیاری از زیست شناسان مغز و ذهن و همان; درک مغز چگونه سازمان یافته است و چگونه کار می کند, و ما را در درک چنین فکر توابع به عنوان انتزاعی فکر و احساسات است. برخی از فیلسوفان کمتر راحت با این مکانیکی مشاهده خاطر پیدا کردن دکارت مفهوم ذهن-بدن دوگانگی جذاب تر است. (نیل کمپبل زیست شناسی, 4th edition, p. 776)

Fr. اسپیتزر گیج کننده است دو روش مختلف تحقیق: فیزیک و متافیزیک. بسیاری از بیخدا ها-اگنوستیک خواهد پذیرفت که آگاهی انسان یک راز است. اما اگر شما از آنها بپرسید که چه چیزی باعث انفجار آنها می گویند همان چیزی که رمز و راز است. هیچ رمز و رازی در علم است. وجود دارد تنها به سوالات پاسخ داده نشده چرا که علم فوق العاده سابقه موفقیت است. اگر دانشمندان نمی فرض این که آنها نمی خواهد کار بسیار سخت و بسیار طولانی در تلاش برای پاسخ به سؤالات علمي. وجود دارد تنها رمز و راز در متافیزیک. ما باید به تلاش برای درک آنچه یک انسان است چرا که به ما می دهد دلیلی برای این باور وجود دارد یک واقعیت متعالی و آزادی ما است و قبل از آن واقعیت است.

در جنگ فرهنگی در مورد نظریه طراحی هوشمند برای تکامل (ID) هر دو طرف رفتار بد در راه های مختلف و به دلایل مختلف. در رسوایی ویکیپدیا عناوین “استرنبرگ بررسی دقیق جنجال” سردبیر زیست شناسی, مجله چاپ مقاله ترویج ID پشت سر همکار خود را ویراستاران در این بیولوژیکی جامعه از واشنگتن است. همکارانش در موسسه اسمیتسونیان شد تا خشم آنها رفتار بسیار بد نسبت به او و ناشی از کنگره برای نوشتن یک گزارش با عنوان “عدم تحمل و سیاسی از علم در اسمیتسونیان: اسمیتسونین مقامات بالا اجازه تنزل و آزار و اذیت دانشمند تردید از تکامل داروینی.”

وجود دارد یکی دیگر از نرم افزار-دین و ضد دین علاقه مندان به مخالفت در مورد علم است. در این مورد خدا-fearers هستند paragons دلیل و ملحدان-اگنوستیک هستند رفتار بسیار غیر منطقی است. با توجه به قانون دوم ترمودینامیک, گرما, جریان از اشیاء به اجسام سرد, نه راه دیگری در اطراف. فکر که سرد شی است که بیشتر به دستور و پیچیده تر از یک جسم خدا ترس مردم می گویند و فکر می کنم در تکامل نقض قانون دوم. در سال 2008 مجله آمریکایی فیزیک چاپ یک مقاله در مورد تکامل و ترمودینامیک با پوچ محاسبه اثبات این است که تکامل می کند نقض قانون دوم. این مجله آمریکایی فیزیک امتناع از اقدام اصلاحی از آنجا که آن را تبدیل به یک خبر. مردم آمریکا پس از آن پیدا کردن چگونه غیر منطقی و نابخردانه مردم را می توان در مورد علم و دین است.

[ad_2]

Leave a Comment