Posted on: ژوئن 25, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

سفارشی از جشن 50 سالگرد عروسی با چیزی طلایی آغاز شده و در قرون وسطی. شوهر را در حال حاضر یک تاج گل ساخته شده از طلا به تاج در تکمیل 50 سال از ازدواج. طلا رنگ رفاه و هوش و موفقیت و بسیاری از هندی زوج خواهم به جشن می گیرند این نقطه عطف تجدید عهد خود را. با استفاده از طلا و سیاه و سفید ترکیبی برای طراحی کارت عروسی باعث می شود پیچیده و همچنین مناسبت-انتخاب مناسب.

ایده هایی برای استفاده از طلا در سالگرد 50 کارت عروسی

داده شده در زیر برخی از پیشنهادات برای طراحی کارت عروسی برای 50th سالگرد ازدواج جشن:

دعوت سبک: پس وجود خواهد داشت متعدد خاطرات که زن و شوهر باید ایجاد شده در طول 50 سال امید بستن برای یک دفترچه سبک دعوت یک ایده عالی است. شما می توانید با استفاده از مقوا های ضخیم و اضافه کردن لایه های مختلف از صفحات پر شده با هر دو علامت تصویربرداری یا واقعی عکس ها حک شده در پس زمینه. استفاده از یک سه تایی با یک جیب دارنده RSVP پیام یا اطلاعات دیگر نیز یک گزینه عملی. به سادگی با استفاده از یک طرفه پنل کارت به آن را سنتی حرکت نگاه و پوشش آن را با پوست گوساله طلایی کاغذ برای اضافه کردن به درخواست تجدید نظر.

کلمات: شما می توانید زینت کارت عروسی با سالگرد 50 نان تست, اشعار و نقل. زوج می تواند همچنین نشان می دهد مورد علاقه خود را آهنگ عاشقانه شعر یا برخی از آیه که آنها آمدند تا در خود را دارند. برخی از عبارت نمونه:

* تازه ازدواج کرده تبدیل شدن به ‘oldweds’ و ‘oldweds’ هستند دلایلی که خانواده ها کار می کنند.

* عروسی ما بود سال پیش. جشن همچنان به این روز است. ~ ژن Perret

* سالگرد عروسی است که این جشن از عشق اعتماد مشارکت تحمل و سرسختی است. سفارش برای هر سال متفاوت. ~ پل Sweeney

شما می توانید با استفاده از ترموگرافی آخرین روند در لترپرس صنعت به چاپ کلمات با جوهر طلایی. اما با استفاده از جوهر طلایی یک رنگ پایه. به صورت رسمی و پیچیده نگاه حکاکی حروف در یک بشقاب مس با رنگ سایه های طلا.

Embellishments: زینت دعوت با ساتن یا روبان organza. لهجه آن را با کمان فلزی دایره ای دیسک ها و یا الگوهای گل به برجسته کردن حروف از مهمانان افتخار. شما همچنین ممکن است فرد ارایش روی روبان با زن و شوهر عکس. قدیمی از مد افتاده توری یا سنتی طلایی کار رفته می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل پوشش دعوت برای متمایز سبک پرنعمت.

پیدا کردن قابل اعتماد خرده فروش ارائه می دهد که خدمات مانند سفارشی سازی برای طراحی برجسته دعوت نامه برای این رویداد. همچنین مطمئن شوید که خدمات و محصولات با قیمت مناسب توسط این خرده فروش در سفارش به ماندن در داخل بودجه.

[ad_2]

Leave a Comment