Posted on: دسامبر 14, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

البته ایراداتی نیز دارد کهاز جملهآن درمان طولانی آن و همچنین افزایش احتمال پوسیدگی دندان هادر طول دوره درمان میباشد که البته اشکال پوسیدگی امروزه توسط انجام روش ارتودنسی نامرئی کاملا رفع شدهاست. ازاین روش میتوان برای حذف فضاهای خالی بین دندان هاو نیز تغییر اندازه یاشکل دندان استفادهکرد. تناسب طول دندان ها و و اندازه آن ها از جمله ویژگی های مهم دیگری است که در زیبایی شناختی باید در نظر گرفته شوند. زیبایی در لبخند زدن مجموعه ای از انفعالتی است که برای بهبود ظاهر فیزیکی صورت ، دندان ها و لثه ها و به دست آوردن ظاهری طبیعی ولی زیبا تر انجام می گردد.

باندینگ دندان یک روش طراحی لبخند مطمئن و بیخطر در دندانپزشکی زیبایی استکهبرای بهبود ظاهر خراشیده، ترک خورده، یا تغییر رنگ داده دندان هابه منظور اصلاح طرح لبخند استفاده طراحی لبخند دیجیتالی میشود. در اين مرکز کليه روکش های دندانی و روکش ایمپلنت دندان توسط اين تکنولوژی طراحی و ساخته شده و نهايت مقاومت و زيبايی را دربر دارد. به طور کلی طراحی لبخند دیجیتال این امکان را فراهم می کند تا در صورت عدم رضایت بیمار، بتوان فرم نهایی را قبل از ساخته شدن و اجرا، تصحیح و بازیابی مجدد کرد و این خود بزرگترین دستاورد جامعه دندانپزشکی در زمره درمان های زیبایی می باشد که در این راستا تکنولوژی بیشترین خدمت را به متخصصین و بیماران می رساند.

در اصل، هماهنگ شدن این دو خصلت با یکدیگر از جمله اصول زیبایی در طراحی لبخند به حساب می آید. دوربین داخل دهانی : دوربین های داخل دهانی دوربینهایی هستند که وارد دهان شده و به راحتی تصاویر با کیفیتی از دهان میگیرند و جایگزین دیجیتالی آینه دندانپزشکی هستند. ساخت روکش و پروتزهای دندانی با زيبايی حداکثری و کاربردی واقعيت توسط تکنولوژي CAD/CAM با طراحی منحصر به فرد ديجيتالی واستفاده از Zironica به جاي فلزهای موجود دندانپزشکی توانستهاست از مشکلات رايج روکش هایقبلی بکاهد.

سپس، دندانپزشک وضعیت شما را ارزیابی کرده و توسط نرم افزارهای حرفه ای، طراحی منطبق با نظر شما را انجام می دهد. دندانپزشک زیبایی میتواند با انتخاب قالبهایی که حالت زنانهتر یا مردانهتری دارد خط لبخند را اصلاح کند. دندانپزشک زیبایی با شناخت اصول اصلاح طرح لبخند و تسلط بر علم زیبایی شناسی اقدام به درمان بیمار کرده و لبخند زیبا را برای بیمار به ارمغان می آورد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی لبخند دیجیتالی وب سایت خود باشید.

Leave a Comment