Posted on: آوریل 8, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“I've یاد گرفتیم بیشتر از من شکست بیش از موفقیت های من” – (ریچارد برانسون)

“شکست فرصتی برای شروع دوباره با موفقیت بیشتر” – (توماس ادیسون)

بنابراین شما شکست خورده اند در چیزی. به خوبی انجام می شود! در حال حاضر این ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز عجیب و غریب می گویند اما شکست در چیزی می تواند به ما ارائه برخی از مهم فرصت های یادگیری. من اعتقاد راسخ دارم که شما تنها یک شکست اگر شما موفق به امتحان کنید و یا خود را قادر به یادگیری است. و نکته غم انگیز این است: وجود دارد بسیاری از مردم که سعی نکنید همه چیز به خاطر ترس از شکست است. آنها بیش از حد نگران در مورد آنچه دیگران ممکن است فکر می کنم و به همین دلیل ترجیح می دهند به ماندن در زندگی شخصی مناطقی که در آنها احساس راحتی می کند.

برخی از مهم ترین درس های من به دست آورده اند در زندگی باید به طور مستقیم آمده از شکست در چیزی. من شکست خورده در روابط است. من شکست خورده اند با پول من من من سلامت کار من, دوستان من, من خانواده و زندگی من است. بله من با افتخار به آن اعتراف – من چند بار شکست خورده اند. بسیاری از موفق ترین افراد در جهان به توافق برسند که آنها را به عنوان به خوبی. اما از آن است که از طریق عدم است که واقعا می تواند رشد و تبدیل شدن به فرد آنها متولد می شود. از طریق شکست من اعتقاد دارم که من را تبدیل به موفق تر و ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که من در حفظ و بهبود است.

  • من یک بار به طور متوسط 6 اجرا می شود در هر زمین باز یافته در یک فصل کریکت. من از تجربه آموخته تغییر طرز فکر من و به طور متوسط 132 در هر زمین باز یافته برای یک فصل.
  • من یک بار در یک رابطه که در آن من کور زیبایی و من آن را در زمان زمان طولانی برای تحقق بخشیدن به که شخصیت ما بودند نه در لحن واقعا خوشحال با هم. من در حال حاضر در یک رابطه فوق العاده.
  • من موفق زبان آموزان من گواهینامه رانندگی برای اولین بار است. من در حال حاضر من تا به حال مجوز برای بیش از 12 سال با یک رکورد رانندگی بسیار عالی.
  • من ضعیف در دادگاه HSC امتحانات در مدرسه و به سختی از آن ساخته شده به من در مقطع کارشناسی دانشگاه دوره از انتخاب است. از آن زمان من به پایان رسید, درجه, و در حال حاضر به پایان رسید من فارغ التحصیل دیپلم در کسب و کار در UTS با تمایز و دیگر مدارک تحصیلی است که من افتخار است.
  • زندگی پر است از فراز و نشیب – آن چیزی است که شما در مورد آن انجام دهد که باعث می شود تفاوت. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار بیش از $ 900 میلیون دلار در بدهی. او در حال حاضر یک میلیاردر و یکی از ثروتمندترین مردان جهان است. در حال حاضر شما ممکن است از دست داد $ 900 میلیون دلار اما من شرط می بندم که شما در همه چیز در زندگی خود را و تبدیل بسیاری از شرایط عادی به تجارب فوق العاده.

من نمی گویم که شما باید't 'نگاه قبل از جهش'. هنگام مصرف هر نوع خطر شما همیشه نیاز به وزن و خطر در مقابل پتانسیل پاداش و انجام تمام تکالیف مورد نیاز به تصمیم گیری آگاهانه. اگر شما می توانید اجتناب از اشتباهات است که دیگران ساخته اند و سپس انجام دهید که به جای یادگیری هنوز هم اغلب بدون درد است.

برخی از افراد, اما, سپر خود را به دور از هر گونه درد ممکن است و هرگز گام در خارج از منطقه راحتی خود را. آن را مانند یک درخت بزرگ قرار داده به یک قابلمه کوچک: آن را می خواهد به رشد بود و همه آن را می تواند اما آن را محدود كرد.

این درست است که به اشتباه به عنوان طولانی به عنوان شما همیشه سوالات زیر را بپرسید:

  1. “چرا من این اشتباه است؟”
  2. “چه خواهد شد من متفاوت در کنار هم به اطمینان حاصل شود که من موفق شوند؟”

یادگیری از اشتباهات است که یک عنصر حیاتی در زندگی شاد و موفق زندگی می کند. زندگی به خودی خود شگفت انگیز است ، وجود انبوه تجربیات است که به ارائه آموزش برای ما.

ضمنا اگر شما پناهگاه't ساخته شده یک اشتباه در حالی که زیر بپرسید سوال: آیا شما شده است هل دادن محدودیت های فعلی خود و قابلیت های? اگر پاسخ منفی است پس شخصی خود را رشد و توسعه ممکن است در سطح آن می شود. ترفند این است به بیش از حد راحت در محدوده آسایش خود را – در غیر این صورت شما تمایل به ماندن وجود دارد و یادگیری را متوقف می کند. من اغلب شگفت زده چگونه بسیاری از مردم خود را به پایان برساند سوم مطالعات پس از اتمام مدرسه یک موقعیت تمام وقت و کامل نیست هر بیشتر آموزش است. اگر شما don't ورزش خود را bicep عضلات آن ضعیف می شود. همین امر با ذهن خود را. اگر شما ذهن خود را به چالش و گسترش آن را تبدیل به ضعیف تر و کمتر موثر است.

مرحله خارج از محدوده آسایش خود را از اشتباهات. یادگیری و رشد و سپس شما شروع به باز کردن خود پتانسیل بسیار زیاد.

لذت بردن از سفر.

[ad_2]

Leave a Comment