Posted on: جولای 31, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

نقل قول: ترومن کاپوتی

بسیاری از ما آموخته اند که دستیابی فوری لذت یک نیاز است. شکست است و راه زندگی را از حرکت ما در راه های مختلف و در واقع اجازه دادن به ما خوش آمد می گوید در نهایت دستیابی به این موفقیت ما تلاش شده اند نسبت به.

شکست به ما داده اند یک درک درست از خود و سوار ما برای رسیدن به این موفقیت است که ما حسادت. شکست است و نه پایان آن تنها یک آغاز است. که شکست باعث می شود ما تجدید نظر به ساختار یک طرح جدید هل دادن ما در یک جهت ممکن است ما در اصل برنامه ریزی شده است.

شکست یک خم جاده پایان راه است. یادگیری از شکست و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو – Roy C. Bennett

پیروز شخصیت رغبت شکست های گذشته خود را به خاطر آنها در نظر آنها تجربه است که ارزش افزوده به زندگی خود را. و وجود دارد هیچ چیز بهتر از احساس موفقیت پس از سالها استقامت و مبارزات و ادای احترام.

شکست ما نیست ما تعریف آنها ما را تشویق کنند. ما می توانید قبول در حال سقوط کوتاه از هدف اما ما هرگز نمی تواند زندگی می کنند با خودمان اگر ما داد تا در تلاش است. فقط یک خط در شن و ماسه در موفقیت کنار ما زندگی ارزش تمام کسانی که هش علائم در شکست ستون. چند خط تیره از بی کفایتی و آبپاش از botched تلاش را که دوره اصلی موفقیت است که بسیار خوشمزه تر! شکست پایان کار نیست با طرز فکر درست آن را به منجنیق خود را به موفقیت.

شکست است نه پایان راه. در واقع این آغاز یک سفر زیبا. موفقیت است نه یک فنجان چای و یک تکه از کیک. این چیزی بیشتر از یک دستاورد است. متاسفانه بسیاری از ما را و نمی خواهم به دنبال تجربه شکست. این غیر ممکن است به طعم موفقیت در زندگی بدون تجربه نوعی شکست است.

هیچ کس در این جهان را شکست اما هر کس سلیقه تلخ جام در برخی از نقطه در زندگی خود را. آن را به عنوان یک آینه در پایان هر یک از زندگی ما است. این نشان می دهد ما نقاط قوت و ضعف و کمک می کند تا در نشان دادن خودمان با تقویت تلاش های ما.

شکست به این معنی نیست که ترک آن معنی است که ما فقط باید سعی کنید سخت تر است. این فقط یک تجربه یا درس که همواره یک فرد را به موفقیت خود را تا زمانی که او نمی خواهد داد تا.

شکست به این معنا نیست که همه چیز است; به این معنی که شما یک شانس را به سعی کنید چیزی جدید. این به آن معنا نیست که همه چیز تمام شده است; به این معنی که شما باید یک فرصت برای رفتن در چیزی جدید.

جامعه نمی کند پاداش شکست و ما را پیدا خواهد کرد بسیاری از شکست های مستند و یا نوشته شده در کتاب های تاریخ.

گاهی اوقات ما نمی شکست. ما سعی می کنیم تلاش ما در اشتباه زمینه. ما استعدادهای اندازه گیری می شوند در راه است که به معنای هستند. بنابراین لازم است بدانید که چرا شما شکست خورده است. دانستن اینکه شما در حال قضاوت در شیوه ای اشتباه شما را مجبور به تغییر خود forte. آن را نمی شکست فقط یک شروع جدید و این بار در صحیح چمن

[ad_2]

Leave a Comment