Posted on: ژوئن 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

زمانی که آنجلا لی Duckworth در حال حاضر یک روانشناس در دانشگاه پنسیلوانیا بود 27 او در سمت چپ بالا-پرواز در مشاوره برای تدریس ریاضی برای کلاس هفتم در نیویورک ، او به سرعت متوجه شدم که ضریب هوشی نبود تنها چیزی که جدا از دانش آموزان موفق از کسانی که تلاش می کرد.

وجود دارد و دانش آموزان با کمتر از میانگین هوش که انجام و آکادمیک وجود دارد و دانش آموزان بالاتر از میانگین هوش که انجام شده ضعیف آکادمیک. آنجلا شروع به تعجب آنچه مشخصه جدا نوازندگان برتر از دیگران است.

آنجلا قرار دادن با هم یک تیم تحقیقاتی و بازدید WestPoint آکادمی نظامی و مورد بررسی قرار گرفت که دانشجویان را به فارغ التحصیلی. آنها رفت و به ملی املا زنبور عسل و سعی به حدس زدن است که دانش آموزان می توانید دورتر در رقابت است. آنها مطالعه تازه کار معلمان شاغل در واقعا دشوار محله کنید که هنوز هم می توان به تدریس در پایان سال تحصیلی و از کسانی که باقی مانده که می تواند بیشتر موثر در افزایش نمرات آزمون. آنها همچنین در بازدید از شرکت های خصوصی تلاش کنید که فروشندگان خواهد بود موفق ترین. در تمام این موقعیت های مختلف از آنها خواسته همان سوال: “چه کسی موفق است در اینجا و چرا؟”

یکی از مشخصه های ظهور به عنوان مهم پیش بینی کننده موفقیت است. نبود هوش اجتماعی آن خوب نیست به نظر می رسد نبود سلامت جسمی و نبود IQ. آن شن.

شن شور و شوق و پشتکار بیش از دوره های طولانی از زمان. این استقامت. آن را چسبیده با آینده خود را – نه برای این هفته نه برای ماه اما برای سال-و واقعا کار سخت را که در آینده در مورد آمده است. به عنوان آنجلا می گوید: “این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.”

استعداد شما را ندارد و ریگ. وجود دارد بسیاری از افراد با استعداد که به دنبال از طریق در تعهدات خود. تحقیقات نشان می دهد که شن نامربوط و یا حتی معکوس مربوط به اقدامات استعداد.

بسیار کمی وجود دارد که مطالعه علمی در مورد شن و یا چگونه به آن را آموزش می دهند. بهترین نظریه وجود دارد که شناخته شده است به عنوان “رشد طرز فکر” این باور است که توانایی یادگیری ثابت است اما می توانید با تلاش. هنگامی که مردم در مورد مغز و, چگونه آن را تغییر و رشد می کند در پاسخ به چالش های آنها بسیار بیشتر احتمال دارد به استقامت زمانی که آنها شکست زیرا آنها باور نمی شکست یک وضعیت دائمی. آنها را قبول شکست از آن را یاد بگیرند و شروع دوباره.

شما احتمالا شنیده ام که نقل قول اعتبار به توماس ادیسون “من شکست خورده است. من فقط 10000 راه هایی که کار نمی کنند.” به منظور موفقیت شما باید مایل نه تنها به شکست اما همچنین یاد بگیرند که از این اشتباهات حتی اگر این بدان معناست که پذیرش شما در اشتباه بودند. شما باید به استقامت حتی زمانی که به نظر می رسد مانند شما در حال مبارزه با یک نبرد از دست دادن. هنگامی که شما می دانید که آنچه شما انجام می دهند که ارزش آن شما باید مایل به رفتن به خارج از منطقه راحتی خود را و کار سخت و حتی زمانی که شما احساس می دادن. به عبارت دیگر: شما باید شن.

اتمام آنجلا TED بحث در اینجا:

https://www.ted.com/talks/angela_lee_duckworth_the_key_to_success_grit

[ad_2]

Leave a Comment