Posted on: ژوئن 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“بدن ما این است که هیچ چیز گنگ که از مبارزه ما برای خودمان… از آن ما یاد بگیرند که به احساس به حرکت, به, بو, به, لمسی برای گوش دادن به گرسنگی و عشق است.”

~Dr. Clarissa Pinkola Estes,

زنانی که با گرگها اجرای.

عزیز خانم ها

ما خودمان را برای بهبود هر منطقه از زندگی ما اما اغلب دعوت مردم به ما فضا که درمان ما “معمولی است.” سوال: چگونه ما تشخیص رفتار گاه به گاه از یک خواستگار بالقوه شریک کسب و کار و یا دوستی ؟

هر هفته من تلاوت دکتر Pinkola-استس نقل قول به خودم برای یک زن و شوهر از دلایل. یکی قدرتمند است. دو آن صحبت می کند جلد عاطفی زنان تلاش در پیگیری آموزش شخصی آزادی و استقلال است.

Jim Rohn (1930-2009) یکی از جهان سابق استاد ارتباط برقرار بار گفت: “به خوبی ارتباط برقرار نمی درمان مکالمات (و مردم) معمولی است.” Rohn با اشاره به کلمه “معمولی” به معنی بدون مراقبت کافی. او گفت: “Casualness به ارمغان می آورد تلفات در گفتگو.” فکر می کنم در مورد آن نقطه است. Rohn همچنین با اشاره به اهمیت ارتباطات است. او گفت: “همه چیز را احساس می کنیم و باید بگویم مهم است; پس چرا کسی احساس راحتی درمان شخص دیگری را معمولی؟”

اتصال

به عنوان یک زن من فکر می کنم در مورد که در آن ما (زنان) آمده است و آنچه که ما آمده ایم از طریق به موقعیت خودمان را که در آن ما هستند. من مطمئن هستم که شما آگاه از زنان دیگر hustles از آنجا که شما می تواند مربوط به چگونه ما خواستار آمدن یو پی اس را می توان به عنوان اولین معلمان از جهان است. هنگامی که یک مرد تصمیم می گیرد برای درمان یک زن معمولی او احضار به تامل و سوال است قصد خود را? اگر آن را به آرزوی با هم را قادر می سازد هر دو نفر به افتراق خود و حمایت خود را از رشد و تنفس زندگی را به هر یک از دیگر قصد خود را ممکن است برای ارضای شخصی خود, دستور کار برای لحظه ای.

چگونه می توانم شما را تشخیص رفتار گاه به گاه? به خصوص اگر آن را به زیبایی نقاب در اعمال تصادفی از مهربانی و کردار است. من ارائه چند نمونه از درمان گاه به گاه زیر:

نمونه هایی از درمان گاه به گاه

(1) رابطه حرفه ای

Kelly Ripa مطلع شد توسط رسانه ها که Michael Strahan او شریک در زندگی با کلی و مایکل, پذیرش موقعیت جدید با یک شبکه دیگر. Ripa احساس خیانت و صدمه; کل سناریو بر اهمیت ارتباطات در نظر گرفتن و مهمتر از همه احترام در محل کار. او پاسخ زیر را اسیر ناامیدی:

“گاهی اوقات هنگامی که شما خیلی راحت با کسی, شما ممکن است آنها را همان در نظر گرفتن به عنوان کسی شما را به عنوان راحت با یک تشریفات خاصی دور افتد.” (همچنین به عنوان مثال شخصی)

“پیدا کردن کامل شیمی و رفاقت و اعتماد آسان نیست; آن را نمی سقوط از آسمان است. این کار طول می کشد و (گروه) بحث و گفتگو”

(2) رابطه شخصی

عمل به طور ناگهانی توقف تمام ارتباطات با کسی که با موضوع آشنایی است اما دیگر مایل به تاریخ است که گاه به گاه درمان است. این است که در امیدوار است که فرد فقط “اشاره” و این موضوع به تنهایی ترک به عنوان مخالف به این موضوع احترام برقراری ارتباط با او/او است که دیگر علاقه مند است. گذشته از قدمت این نوع رفتار گاه به گاه است که در دوستی نیز هست.

پس چرا مردم درمان افراد معمولی که جایگزین ساده تر است ؟ اکثر مردم اصلا نگاه به جلو به سختی مکالمات. این طبیعی است برای ما برای جلوگیری از درگیری های پس از آن را تقویت می کند و اضطراب و اجتناب کوتاه مسیر با موانع کمتری. اما فقط برای لحظه ای. گاه به گاه درمان می تواند منجر به بزرگتر درگیری پایین این خط و این احتمال وجود دارد باعث خشم و صدمه دیده است برای گیرنده.

اگر ما را انتخاب جایگزین و به آن شخص توجه و پاسخ مستقیم? کار برای غلبه بر ترس از درگیری های ما می تواند به کاهش اضطراب و ساخت تا ما شجاعت و مهارت های ارتباطی مهم هستند که در روابط ما. با اجتناب از درمان گاه به گاه ما می تواند به جلوگیری از تلفات.

(3) طلاق/بازداشت

*مریم رفت و به دادگاه برای به دست آوردن حضانت از فرزندان او. به جای های فداکاری او ساخته شده به عنوان یک مادر برای فرزندان, مریم اشاره انگشت در سابق شوهر و رفتار پرخاشگرانه در حالی که او به اشتراک گذاشته چگونه او را برای ارائه کودکان خود را به عنوان یک پدر. چرا که او گاه به گاه درمان نسبت به شوهر سابق مریم تقریبا از دست داده حضانت کودکان. قاضی فرستاده هر دو آنها را یک پیام روشن است:

“دو از شما نیاز به یادگیری برای برقراری ارتباط بهتر و با هر یک از دیگر. من فقط می توانید تصور کنید که چگونه مکالمات خود را در صفحه اصلی بر اساس روشی که در آن ارائه شد امروز. رفع ارتباطات و شروع به پدر و مادر برای این بچه ها.”

نکته را در نظر بگیرید

داشته باشیم, خانم ها, زندگی شما مهم است. شما یک زن هستید از صداقت و عمق احساس-کمال لازم نیست. ما مسئولیت خودمان را خوب بله. ما همچنین یک مسئولیت برای درمان افراد دیگر احترام. مبارزه خود را ممکن است مردم دیگر مبارزه, اما آنها انسان هستند. به عنوان کتاب مقدس مت 7:12 می رود “رفتار دیگران به عنوان شما می خواهید به درمان می شود.” Annnd پس از مبارزه تمام زندگی ما برای حق احساس به حرکت, به, بو, به, لمسی برای گوش دادن به گرسنگی و عشق به قرار دادن برخی از احترام است که عمل خرد کردن یا اسیاب. Casualness تلفات به ارمغان می آورد.

فکر می کنم در مورد تاثیر که نقل قول.

اشاره کرد در زیر 5 نکته برای تشخیص درمان گاه به گاه:

1. احساس انرژی در اطراف شما.

2. بود در حال حاضر. گوش دادن به آنچه که گیرنده و گفت و گفت.

3. حق پرسش برای تعیین یک دستور کار است.

4. اشتباه نیست حسن نیت ارائه میدهد برای علاقه.

5. دلسوزی و رسم یک خط است.

آقایان, زنان در مقابله با بسیاری از چالش های زندگی در خانه و در محل کار به طور کلی و شخصا. شکستن نیست ما را بیشتر با رفتار گاه به گاه. آن را کثیف, بی ملاحظه و نشان می دهد shadiness در شخصیت خود را. نمی تواند کثیف. دکتر مایا آنجلو که می گفت: “نمی پوسته و کلمات بیهوده و احمقانه” با زندگی مردم است. اگر شما نمی توانید آنها را با درمان نجابت خود بهانه و خود را messiness با شما باعث ain’t nobody کردم زمان fa dat! ارتباط دو طرفه. “هر چیز خوب ما ساخت تا پایان ساخت از ما.” (J. Rohn) اجازه دهید در نظر بگیرید که چگونه ارتباطی ما انتخاب تاثیر زندگی ما و کسانی که در اطراف ما. گاه به گاه درمان ناسالم شکل از ارتباط است. و گاه به گاه درمان می تواند یک ماده از زندگی و مرگ است.

توجه داشته باشید:

فکر می کنم در مورد اینکه چرا این پیام ممکن است مهم برای زندگی خود را در حال حاضر.

Clarissa نقل قول و جیم پیام آورده اهمیت برقراری ارتباط صفحه اصلی برای من در سطح دیگری است.

*تغییر نام برای محافظت از هویت.

[ad_2]

Leave a Comment