Posted on: آوریل 14, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

نقل قول انگیزشی در حال حاضر روند رو به رشد در رسانه های اجتماعی با هیچ کمبود آن مربوط به موفقیت و شکست . همه ما می دانیم که ما می توانیم't جلوگیری از شکست در سرمایه گذاری ما به هدف ما است. در جایی و گاهی اوقات ما محکوم به شکست است.

اما شکست شده است جلال به حدی است که آن را جایگزین موفقیت به هدف ؟ اتحاد رسانه های اجتماعی تبدیل شکست به چیزی ارزش به دنبال به جلو به? به شکست تبدیل به یک فرقه-وضعیت که همه در انتظار شکست به جای موفقیت است ؟

من فکر می کنم وجود دارد یک خط نازک بین پذیرش شکست به عنوان بخشی از سفر و عدم اجباری. وجود دارد هیچ چیز ارزش gloating در مورد شکست. یک شکست است و تنها جایی که همه چیز به اشتباه یا از طریق عدم ما را از تجربه بیش از اعتماد به نفس و یا خالص ما معاندت با اصرار بر انجام کارهایی که راه ما.

عدم ارائه درس های ارزشمند در این امید که ما نمی خواهد تکرار همان اشتباه دوباره. که's چه شکست همه چیز در مورد. و ما باید حرکت گذشته نقطه شکست به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. ایجاد یک طرح جدید با ادراک از آنچه که برای جلوگیری از ما در تلاش بعدی.

آیا نمی شود بیش از حد راحت با شکست. اجازه ندهید که آن را از منطقه راحتی خود. به یاد داشته باشید که موفقیت ما است تنها هدف نهایی و شکست است که فقط برخی از ناراحتی در طول راه. نه هر دو اشتباه است.

مردم تمایل به گزاف گویی بین ترس شدید از شکست و بیش با استقبال شکست. مردم باید بیشتر به هدف مورد شکست و نه اجازه دادن به احساسات در راه است. ما نیاز به بازیابی از شکست و ما نیاز به انجام آن سریع است.

“اگر برنامه ریزی کند't کار, الفبای دارای 25 حروف بیشتر”

آن's مهم است که شما don't در گیر برنامه ریزی برای همیشه لطفا برای. هرگز اجازه شکست بود که بهانه ای نیست برای هدف موفقیت است. گاهی اوقات احساس شکست می تواند مضر در بازیابی ما و در کنار ما تلاش تلاش. ما را درک احساسات و غلبه بر آن است. بیشتر شما سعی می کنید بهتر شما در تسلط بر ترس خود را.

بسیاری از ما به اشتباه تنظیم هدف بیش از حد کم و یا به سختی فقط به اندازه کافی. همیشه هدف بالا به عنوان بالا به عنوان شما می توانید. می تواند غیر ممکن است. سعی کنید برای گرفتن کسانی که دور از دسترس هستند. هدف خود را به اثبات رساند منتقدان اشتباه است. سکوت خود شک چرا ؟ زیرا با انجام این کار, شما وضعیت ذهن خود را برای موفقیت است. و هنگامی که شما موفق; یادگیری و اجازه رفتن.

به یاد داشته باشید. Don't let شکست بود جدید خود را از منطقه راحتی.

[ad_2]

Leave a Comment