Posted on: جولای 5, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

همه ما شنیده ام قبل از آن; ‘آن چیزی است که شما می دانید, اما شما می دانید که” یا “آن چیزی نیست که شما آن را می دانم آنچه شما با آن’ یا ‘این نیست که, شما می دانید, آن چه را مدیریت کنید که شما می دانید’. هیچ مادر, نقل قول, پیام روشن است; آن قطعا نه آنچه شما می دانید و شما نیاز به تلاش برای مدیریت آن شما می دانید چرا که آینده کسب و کار متولد شده است از طریق شبکه!

متاسفانه بسیاری از ما کارآمد شبکه. Excusitis ادعا دلایلی مانند: “من بیش از حد خجالتی”, “آن را کار نکرده در گذشته” “من وقت ندارم” و غیره و غیره. اما شما واقعا می تواند استطاعت به شبکه هنگامی که آن را یکی از دلایل موفقیت کسب و کار? و هنگامی که دلیل شماره یک مردم خود را ترک کسب و کار است که آنها فکر می کنم شما نمی مراقبت در مورد آنها ؟ شما واقعا می تواند استطاعت برای نشان دادن کسی که شما مراقبت ؟

وقتی که می آید به شبکه با کیفیت قطعا به معنی بیش از کمیت است. شما نیاز به صرف زمان ایجاد روابط واقعی. در کسب و کار وجود دارد هیچ نقطه دانستن صدها نفر از مردم اگر هیچ یک از آنها اشاره شما هر کسب و کار است. ارجاع هستند قوی ترین فروش شما می توانید. در ارجاع به این معنی است که کسی که به شما نیاز دارد تایید شده توسط خود مشترک ، بدون تبلیغات مورد نیاز است.

من شخصا در حال اجرا کسب و کار من به مدت سه سال بدون بودجه تبلیغاتی. من بهترین نتورکر در ابتدا و من به طور مداوم تضعیف خدمات من تا زمانی که تاک انگور آورده من بزرگترین مشتری تا کنون من اضافه شده, شبکه, حوادث به من, بودجه بازاریابی و ساخته شده مطمئن شوید که برای رفتن به جلسات و یا حوادث در هر هفته برای یک سال. میشل قمار از بازاریابی فرشتگان تایید داستان من. من ملاقات میشل در یک رویداد شبکه های کسب و کار کوچک سپتامبر در سال 2009 که در آن او در مورد قدرت رسانه های اجتماعی. دو سال بعد میشل استخدام یکی از دوستان من ارین که من تا به حال ملاقات در دوره دانشگاه از سال قبل است. بنابراین برای هر دو کسب و کار و اشتغال, شبکه کار می کند. بیش از 50 درصد از اشتغال اتفاق می افتد از طریق شبکه.

پس چه مهارت های مورد نیاز برای شبکه مانند یک حرفه ای?

قبل از من به بالا 7 مهارت های شبکه های, من فقط می خواهم به یاد همه شما زنان زیبا وجود دارد که با وجود اینکه طرفدار networker فراموش نکنید که برای گفتن بیش از حد!

ایوان Misner دکتری یکی از جهان ترین مشهور دانشگاهیان و متخصصان در شبکه. نگه داشتن یک پا در هر گلدان Misner انجام تحقیقات خود را متعلق به بخش خصوصی و حرفه ای کسب و کار شبکه BNI برای بیش از 20 سال است. این تحقیقات تایید می کند مجموعه ای از 7 باید مهارت های لازم برای یک نرم افزار networker:

7. صادقانه

6. مثبت و نگرش انعطاف پذیر

5. گوش دادن درست نیست فقط منتظر نوبت خود را به بحث

4. پیگیری ارجاع تماس و یا ملاقات در فرد

3. کار شبکه خود را به طور موثر

2. بود قابل اعتماد و قابل اعتماد

1. شما باید برای کمک به دیگران

مطمئن شوید که شما را به تلاش در حال حاضر به یاد بگیرند چه این 7 مهارت چیست و چگونه شما می توانید آنها را استخدام. به مردم در مورد آنها. از خودتان بپرسید و دیگران سوال کنید اگر شما ماهر networker. ایجاد یک شبکه کارت امتیازی و برنامه بازی برای شما چگونه خواهد شبکه در آینده است. مطمئن شوید که شما توسط Misners کتاب ‘شبکه مانند یک حرفه ای’ و ‘شبکه و sex’به درک و عمل به این حیاتی مهارت های شبکه های خواهد شد که شماره 1 دلیل موفقیت آینده شما. چرا که آینده کسب و کار متولد شده است از طریق شبکه!

دفعه بعد که شما دیدار با کسی که:

خودتان را معرفی کنید در زمینه

علاقه مند می شود

درخواست اطلاعات تماس

پیگیری

7 حیاتی مهارت های شبکه های

منابع و اطلاعات تماس:

میشل قمار و بازاریابی فرشتگان

ایوان Misner Ph. D. شبکه مانند یک حرفه ای

باید بدانید اشتغال حقایق:

“تبادل اطلاعات یا خدمات در میان افراد ، گروه ها و یا موسسات; به طور خاص: کشت روابط تولیدی برای اشتغال و یا کسب و کار” – از Merriam-Webster

توسط سوفیا Demetriades و رویای کارآموزی

[ad_2]

Leave a Comment