Posted on: می 2, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

صنعت ساخت و ساز شده است ضربه سخت رکود اقتصادی. در حال حاضر وجود دارد برخی از امیدوار نشانه هایی از بهبود اما پیشرفت کند است. چگونه شما می توانید ایجاد و حفظ سالم فروش خط لوله در چنین شرایط دشوار برای صنعت ؟

مرحله یک. ایجاد روابط اعتماد با قابل اعتماد بودن

توسعه کسب و کار این روزها است که در مورد بیش از امیدوار کننده و زیر ارائه. بازاریابی صحبت می کنند و به کرات از اصطلاحات هرگز برنده هر کسی قابل فروش خط لوله است. همه چیز در مورد روابط است. شما را پیدا خواهد کرد بدون مشکل در حصول اطمینان از جریان بی پایان از مناقصه ها و فرصت های, اگر شما وقت خود را صرف ایجاد روابط با مردم است. این یکی از من تمرکز در بازاریابی خود برای ساخت و ساز Masterclass و کلیدی برای موفقیت کسب و کار. یکی از راه های انجام این کار این است که با بازگشت خود به نقل از زمان و در یک حرفه ای با فرمت.

مرحله دو: هدف درست کار می کنند. هیچ چیز آزار معماران و برآوردگرهای بیش از بازگشت مناقصه درخواست شده است که با قیمت مناسب.

هرگز استفاده از “تفنگ پراکنده” رویکرد. اگر شما هدف قرار دادن همه چیز شما ناچار خواهد شد پیدا کردن که شما نمی توانید تحویل در تمام وعده های خود را. انتظارات خواهد بود در هم شکسته و شما در تلاش به دست آوردن مجدد اعتبار خود را با مناقصه منابع. اگر شما قوی از طریق فکر کسب و کار و طرح بازاریابی شما باید قادر به تمرکز بر روی کلید خود را که هدف قرار دادن نقاط قوت کار است. همچنین شما می خواهد بسیار رقابتی تر از اگر شما در تلاش بودند برای شکستن به حوزه کسب و کار است که شما در حال مجهز نیست.

گام سوم. آماده برای ارزش خود را مهندس نقل قول

اجازه دهید آن صورت, رقابت جدی تر از همیشه, به خصوص پس از رکود اقتصادی ضربه زدن به صنعت ساخت و ساز سخت در سال 2008. ما نه از جنگل هنوز وجود دارد برخی از نشانه های امیدوار است که بهبود در راه است. پس از یک دوره طولانی زمانی که بازار مسکن رفت و بسیار آرام در حال حاضر نشانه هایی از بهبود با قیمت خانه ثبات و در برخی از مناطق شروع به افزایش است. به عنوان یک ساخت و ساز حرفه ای دست و پنجه نرم کردن با این مسائل درگیر در نگه داشتن کسب و کار خود و دوام و سود شما خواهد بود آگاه است که وجود دارد و باید بی پروا هستند پیمانکاران قیمت گذاری مناقصه سوالات زیر حاشیه سود فقط به کار و سپس به طور ناگهانی پیدا کردن اضافی پنهان و برای unsuspecting مشتری پس از تاسیس در سایت! پیمانکاران که مانند این عمل را نمی خواهد زنده ماندن در دراز مدت.

در ضمن کسانی که می خواهند به توسعه کسب و کار خود را با صداقت در معرض خطر هستند از خرد شدن توسط این رقابت ناعادلانه. مهندسی ارزش ضروری است از این رو به شما را قادر به نگه دارید که درب را باز کنید. بنابراین مطمئن شوید که شما در حفظ و در تماس با نقشه بردار خواهد شد که به دنبال نقل به آنها اطمینان می دهم شما آماده برای مذاکره در بهترین منافع همه طرف های درگیر. اما واقع بینانه باشد. خدمات با کیفیت به شما ارائه خواهد شد اذعان کرد و پاداش. به یاد داشته باشید در این ورزش تمام هدف ما این است که به ارائه ارزش افزوده ارائه شده توسط راه حل های. بنابراین اگر شما یک مکانیک فرعی پیمانکار پیدا الکتریکی قابل اعتماد شریک طوری که شما می توانید ارائه به طور کامل موفق M & E راه حل است. اگر شما یک پیمانکار اصلی ارائه قبل و بعد از ساخت و ساز خدمات. برای مثال تعمیر و نگهداری مداوم و راه حل فراتر از نیاز snagging دوره است.

[ad_2]

Leave a Comment