Posted on: جولای 30, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

به روز رسانی باستان آموزه های خرد

روپیه-Aurobindo “عصر دلو”

ما بسیار خوش شانس برای زندگی در یک زمان به نام “عصر دلو.” ما شده اند با توجه به مجموعه ای از قوانین “قوانین فیزیک کوانتومی” است که اجازه می دهد تا ما را به درک و توضیح دهید که چگونه جهان و همچنین به عنوان ذهن خدا کار می کند.

معلمان بزرگ و فیلسوفان تجارت از گذشته زندگی می کردند تحت دو مشکلات بزرگ. اول عقل آنها تا به حال برای به اشتراک گذاشتن با بشریت بود اخم توسط, مذهبی, سیاسی و نظارتی از کشور خود.

پیشگامان که نور را همیشه در معرض خطر از “مقامات” را که می خواهید به نگه داشتن چیزهای وضعیت موجود و همچنین نگه داشتن آنها را تحت “کنترل است.”

متاسفانه برای آنها تنها ثابت در جهان تغییر است. و اگر چه آنها ممکن است به تاخیر می اندازد و حتی مجازات نور حامل سلطنت خود را از “کنترل ترور” به پایان خواهد آمد از این چرخه است.

مشکل دوم سری اوروبیندو مواجه شد و زبان است. او باید زیبا, به راحتی قابل درک زبان علمی از فیزیک کوانتوم. او تا به حال به استفاده از استعاره مثلها و گل و بلبل زبان به توجه مردم و همچنین برای دفع مقامات.

هنگامی که ما از خواندن نوشته های او می توانیم قوانین فیزیک کوانتوم پنهان در کلمات خود را. من را “او” کلمات در نقل قول.

“یک دنیای جدید در حال متولد شده است. در حال حاضر ما در حال در این میان یک دوره انتقالی است که در آن دو مخلوط. دنیای قدیم همچنان ادامه دارد. آن است که همه قدرتمند و در ادامه به تسلط عادی آگاهی است. جدید یک ورقه در بی سر و صدا بسیار shyly, unobserved به حدی است که exteriorly آن تغییرات کمی برای لحظه ای. و در عین حال آن را با این نسخهها کار آن رشد می کند تا یک روز از آن خواهد شد به اندازه کافی قوی برای تحمیل خود را آشکار.”

سری اوروبیندو (1872 – 1950) می دانستند در مورد تغییر سنین است. از عصر حوت (2000 سال گذشته) به عصر دلو (بعد از 2000 سال).

او همچنین می دانست که تمام ساختارهای Piscean سن دین, نظامی, شرکت های بزرگ کنترل ترس بود و هنوز هم به اندازه کافی قدرتمند برای نگه داشتن شارژ جلوتر; حتی اگر آن را در حال مرگ است. این حرکت این کار را انجام دهند. اگر شما شلیک خطرناک شارژ بوفالو و کشتن آن را با یک شات خود را شتاب خواهد او را نگه داشتن شارژ یکی دیگر از 100 فوت یا بیشتر. مرگ اما هنوز هم خطرناک است عصر حوت.

از سوی دیگر الهی نقشه برای سازه های جدید استفاده می شود برای عصر دلو موجود در داخل کوانتومی اقیانوس ذهن خدا. هنگامی که آنها دریافت توجه کافی آنها را در رسیدن به جرم بحرانی و “blink” از کوانتوم اقیانوس به واقعیت فیزیکی.

“عظیم معنوی کاراپاس که بر اساس آن ما باید entombed روح ما است, بزرگترین مشکل”

کوانتومی اقیانوس ذهن خدا است جدول زمان که هیچ قدرت فیزیکی می تواند به توقف و یا تغییر دهید. جهان “چشم” از کوانتوم اقیانوس با آن کهکشان ها, سیستم های خورشیدی و سیارات amd خواهد bkink در دوباره.

منظومه شمسی ما تا به آن سرنوشت خود و هدف و آن برجها در اطراف ما کهکشانی خورشید در زمان کیهانی ساعت. ما فقط سمت چپ سن برج حوت و در حال حاضر ما در حال رفتن به عصر دلو.

تمام انرژی و ساختارها و نیروها و اشکال است که انسان نیاز به کمک به او را با خود تکاملی سفر در کوانتوم ، آنها نقشه الهی است که ما برای استفاده از راهنمایی. متاسفانه گذشته از 2000 سال مرد ساخته شده است یک انرژی زیرساخت های الهی نقشه و واقعیت فیزیکی ما هستی.

آنها را تحریف انرژی عصر دلو و همچنین پر کردن ذهن از مردان مداوم با اطلاعات اشتباه و غلط به عنوان واقعیت معنوی از جهان است.

“راه بازگشت یک مارپیچ است. جدید منحنی انجام شود به ابدی شدن.”

بدون توجه به آنچه ما انجام و یا انجام نمی ما منظومه شمسی ادامه خواهد داد و در آن فزاینده سفر در سراسر کهکشان. منظومه شمسی ما آن را به انجام برسانند سرنوشت با یا بدون که فیلم آلی زندگی بر روی سیاره زمین به نام “مرد.”

این است که به ما برای پیدا کردن راه ما بازگشت.

[ad_2]

Leave a Comment