Posted on: ژوئن 17, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

پگی Orenstein که در کتاب خود “مدرسه دختران” است که اگر چه آنها ممکن است در حال حاضر بیشتر نقش مدل برای موفقیت بالا و ظاهرا موانع کمتری برای برابری دختران هنوز هم بخشی از یک سلسله مراتبی جامعه است.

قدرت است که اغلب به عنوان دیده می شود “است که بالاتر” و برای زنان که مردان به طور معمول شده است. Orenstein نوشت: “روشن بود که بدون در نظر گرفتن نژاد و کلاس [girls] تا به حال هنوز هم آموخته به پسران در نهایت به عنوان قدرتمند تر است. دختران کاهش حس خود بدان معنی است که اغلب ناخودآگاه آنها را در یک طبقه دوم انطباق وضعیت.”

رهبری است که اغلب دیده می شود – و به دنبال در یک زمینه کنترل اجتماعی و شاید به این دلیل که بسیاری از زنان ممکن است مربوط به قدرت و رهبری در مصالحه و تضاد راه صرف نظر از درست شایستگی برای رهبری.

استعداد ممکن است بسیار پاداش در برخی از زمینه ها مانند سرگرمی است اما این لزوما به مشورت و یا اطمینان از کنترل شخصی است.

هنرمندان و دیگر استعداد زنان ممکن است مستعد ابتلا به انواع انقباضات و محدودیت در تحقق استعدادهای خود را.

به عنوان مثال یک خواننده Tori Amos در سن پنج سالگی برنده بورس تحصیلی به بادی هنرستان در بالتیمور اما در سن یازده او شده است می خواهم لگد برای بازی گوش.

در حال خلاقانه با استعداد به ویژه هنگامی که تکمیل عقل ممکن است اغلب منجر به تمایل به شارژ.

بازیگر Christina Ricci اذعان کرد در مصاحبه ای به عنوان یک نوجوان است که او می خواهم بیشتر کنترل: “من دوست دارم به در آمده و اجرای یک مجموعه و مقابله با مردم و رفع مشکلات, چون من فکر می کنم من خیلی خوب در آن است. اما من فقط مرتب کردن بر اساس قبول است که مدیر در حال رفتن به من بگویید برای انجام کارها و مهم نیست که اگر من آن را دوست دارم یا نه و من باید آن را انجام دهد.”

کارگردان فیلم Allison Anders دوست دارد که مسئول: “آنها می گویند من ضربان قلب من, فیلم, شرکت, که من فکر می کنم بسیار سرد است. من احساس می کنم زنان در واقع به مراتب مناسب تر به کارگردانی نسبت به مردان چون ما بیشتر به سنتز; به خصوص اگر شما یک مادر: شما باید برای انجام ده چیز را در یک زمان و این نوع طرز فکر شما به عنوان یک مدیر.”

اما او همچنین گفت که بسیاری از زنان فیلمسازان او می داند “که واقعا دستیابی به برخی از موفقیت و چشم خود را بسیار تنها زنان در بیشتر قسمت شخصا. چرا که برای یک چیز ما هرگز کاملا نمیفهمد چگونه به سوء استفاده از قدرت ما است.” (از مصاحبه های شخصی.)

میشل فایفر در مورد کنترل در زندگی او: “شما به معنای واقعی کلمه باید به لیست خود را و می گویند این چیزهایی که نمی توانم تغییر پس از دریافت بیش از آن; در حال حاضر این چیزهایی که من می توانید تغییر دهید – فوق العاده است. من نمی توانید تغییر دهید که من به سفر در راه بسیار پیچیده. من نمی مانند بسیاری از مردم در زندگی من تصمیم گیری.

“من می دانم که کسب و کار, اما من می توانم آن را انجام دهد همه از خودم. اما چیزهایی وجود دارد من می توانم تغییر – من لازم نیست برای رفتن به برخی از شام من نمی خواهم برای رفتن برای من لازم نیست برای رفتن به برخی از احمقانه ، من لازم نیست که برای انجام این مصاحبه واقعا اگر من نمی خواهم.” (از باربارا والترز مصاحبه.)

بازیگر ناتاشا ریچاردسون را به رسمیت می شناسد که کنترل ممکن است معکوس برای مجری: “من بیش از حد انتقادی از خودم. من کار بر روی آن است چرا که اگر شما بیش از حد بحرانی آن معنی است که شما کنترل همه چیز بیش از حد و این جالب نیست. من مشغول به کار در چند سال گذشته فقط در انجام آن تلاش برای پایین آمدن خیلی سخت در خودم زمانی که آن اتفاق نمی افتد راه من می خواهم آن را به اتفاق می افتد.” (Movieline مصاحبه با مجله.)

Geena Davis اشاره کرد او تمایل به انتخاب نقش “بر اساس زنانی که تصمیم گیری خود را… زنان من بازی لازم نیست که به مدل های نقش و آنها همیشه مجبور به تصمیم گیری درست… اما آنها حداقل باید کاپیتان کشتی خود را.”

اما اعمال قدرت در زندگی واقعی ممکن است در حال حاضر تا حدودی مسائل مختلف زنان نسبت به مردان است.

در امریکا کنفرانس آنلاین, اواخر تولید کننده سحر جراحی خواسته شد اگر او در بر داشت آن را سخت تر برای به دست آوردن همراه با کارکنان زن: “من فکر می کنم که زنان را به سوء استفاده از مردان کارفرمایان و خشم خفیف ترین انتقاد از یک زن است.”

به عنوان تنها دانشکده ها ممکن است کمک به تغذیه استعداد بیان عمدتا زن محل کار ممکن است بسیار متفاوت زمینه را برای قدرت.

اسکریپت و خلاقیت مشاور Viki پادشاه در نظر زنان گرا مجموعه فیلم به احساس های مختلف از سنتی نر آنهایی که “از آنجا که آن را در همکاری و نه در سلطه, در رقابت است.”

اما بسیاری از زنان (و مردان البته) پیدا کردن خود را در رقابتی محل کار و دارای احساسات و نگرش است که ممکن است آن را دشوار است برای آنها را به منجر شود. امیدوارم زنان بیشتر و بیشتر تبدیل خواهد شد آگاه از آنچه آنها را نگه می دارد با استفاده از قدرت مشارکت و از موثر بودن و اجتماعی آگاهانه رهبران.

[ad_2]

Leave a Comment