Posted on: جولای 20, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

گزارش آگهی یا گزارش تبلیغات یا گزارش تبلیغات! اما اصل آن به زبان فارسی گزارش تبلیغات است و نوعی تبلیغات با پیوند تبلیغاتی است که مانند گزارش یا یک خبر ، کسب و کار یا محصول یا خدمات یا رویداد ، آن را توضیح داده و به صفحات مربوطه پیوند می دهد. دادن. یکی از بهترین سایتهایی که می توانید گزارش تبلیغ را انجام دهید پر بازدیدترین سایتهای خبری (گزارشگری اخبار) است.

در اصل ، گزارشگری آگهی راهی برای جذب مخاطب در یک خبر یا مقاله برای معرفی یک شرکت یا تجارت دیگر (یا محصولات یا خدمات آنها) است. هدف از تهیه گزارش این است که مخاطبان یک سایت محبوب را به یک سایت خبری از طریق یک خبر منتقل کنید.

خدمات گزارش دهی آگهی
خدمات گزارش دهی آگهی شرکت شایگان مطابق رویکرد برنده برای کارفرما انجام می شود. بسته های ما شامل سایت هایی هستند که می توانید با گزارش دادن آگهی ها بازخوردهای مناسبی را بدست آورید تا با استفاده از آن بتوانید موقعیت بهتری در Google داشته باشید.

توجه: بسته به معیارها و قدرت کلمه کلیدی ، سعی کنید بسته گزارش تبلیغات خود را انتخاب کنید. هرچه این کلمه رقابتی تر باشد ، تعداد گزارش ها بیشتر و سایتهای گزارش دهی تبلیغ قوی تر می شوند.

کمپین 1
آژانس خبری
خبرگزاري فارس خبرگزاری مهر خبرگزاری تسنیم تابناک خبرگزاري منتخب اسرا ایران آنلاین اخبار روزنامه فارو باشگاه خبرنگاران مشرق آژانس خبری مشرق ایلنا آژانس خبری ا. ا. جام جم آنلاین اقتصاد جهان
15 وب سایت
کلیک
کمپین 2
فن آوری
Zoomit – Digito GSO – Click Zoomji – Shot Aetna Game – ماهانه شبکه IT Goya – اخبار ابزار Tekrato – Android Zoom IT – Android Zoom IT – Farnet DJ Ro – Tech 24 Mobilistan – بررسی نرم افزار سازنده نرم – تاپ های IP City City Hardware IT | مجید آنلاین تارفندستان – سخت افزار وب Mag Anzel – شریک ویندوز وردپرس
28 وب سایت
کلیک
کمپین 3
اقتصاد
خبرنامه دانش دانشجو – آژانس خبری بورنا – آژانس خبری بورنا – دانا افکارنیوز – تیک اخبار جام جم آنلاین – پارسینه جهان خبر – شركت روزنو – تالاب خبره آفتاب – ایران جیب گویا ایاتی – گجت نیوز PhotoFon – جدیدترین اخبار Insaf – اخبار Tejarat دلگرم کننده – تابناک باتو تدبیر و امید – عنوان برتر Winphone – DJ Ro یک پزشک – Baharnews Rosiato – با دانش
30 وب سایت
کلیک
کمپین 4
سبک زندگی
Bitoteh Simorgh Namnak Bartarsha How Star Shining Bato Pardad Magazine Chidane Neyni Mami وب سایت Ni Ni Ban Rosiato پارس ناز دلگرم
15 وب سایت
کلیک
کمپین 5
اقتصادی
اخبار اقتصادی اکتسادنیوز اقتصاد آنلاین ایران اخبار اقتصادی تجارت جیب A. A. Afkarnews جام جم آنلاین
8 وب سایت
کلیک
کمپین 6
گردشگری
تور جهانی مسافرتی Kejaroo Carnival Siri در ایران موقعیت مکانی بین نامناک تابناک باتو مهر آسرا ایران
10 وب سایت
کلیک
کمپین 7
اخبار
Tasnim Fararoo A Agency Agency پارسینه خبرنامه دانشجویی پارسینه ایران جیب جام جم آنلاین رجانیوز دانا شریان
10 وب سایت
کلیک
کمپین 8
ماشین
دنیای چرخش اتومبیل پدال یک خودرو بانک خودرو خودرو Digito Zomit ایران اخبار کسب و کار جهانی اقتصاد جیب
10 وب سایت
کلیک

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته ها و مشاوره با شماره تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق شناسهshayeganceo در تلگرام ارسال کنید.

پشتیبانی تلگرام

تاریخچه گزارش تبلیغات
گزارشگری رپورتاژ در رسانه ها ابتدا از اوایل سال 1945 آغاز شد. در آن زمان رسانه هایی مانند روزنامه ها بیشترین جذابیت را برای مخاطبان داشتند و مشتریان آنها به آنچه در آنها گفته شد اطمینان داشتند ، از این روز با ارائه مطالبی برای معرفی مشاغل در اخبار می توانند بسیار مؤثر باشند.

گزارش تبلیغات در اینترنت
امروزه با پیشرفت علم و اینترنت ، گزارشگری وارد این فضا شده و یکی از موثرترین راه های ارتقاء تجارت است. برای تبلیغ در اینترنت ، اغلب مقاله ای 500 تا 1000 کلمه ای درباره محتوای مورد نظر برای گزارش دهی تنظیم می کنیم و با اختصاص یک یا دو تصویر به آن ، آن را در سایت های هدف منتشر می کنیم. در مقاله موردنظر ، سایت اغلب برای افزایش تأثیر گزارش با کلمات کلیدی در ارتباط است.

فارسی کلاب خرید رپورتاژ

Leave a Comment