Posted on: جولای 15, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

این یک داستان در مورد سه نمایش از دید

کدام یک را انتخاب کنید تصمیم خود را است.

یکی از اولین بینی-غواصی و این خوب نیست.

اما نمی خواهد مردم روشن است که اگر آنها می تواند?

شامل تعداد زیادی از عزاداری گریه و غم و اندوه

هیچ راه حل های آسان برای خارج شدن از این جنون.

دوم بازمانده فقط نگه داشتن شناور.

چه کسی اهمیت می دهد که چگونه بسیاری از نشت در این قایق ؟

قابل پیش بینی بی خردی است که انتظار می رود

اما بهانه ای برای حد وسط در حال رد می شود.

سوم پر رونق است با یک زندگی معنی.

این است که همه خوردن و نوشیدن و خندیدن.

اما با معتبر چشم انداز کاملا برعکس.

معنی زندگی را می توان یکی از خسته.

پر رونق چشم انداز زندگی یک زندگی است که مهم است.

اقدام به کمک به دیگران نه فقط بیکار پچ پچ.

“آیا یا نه وجود دارد و نه سعی می گوید:” Yoda با نیروی.

Nose-dive, زنده ماندن و یا رشد در چشم انداز خود را – تصمیم خود را البته.

هر روز آغاز می شود با نشانه ای از وضعیت یک فرد دید. آیا در فکر و یا vocalized زیر عبارات تنظیم یک دوره برای روز: “آیا من باید به خارج شدن از رختخواب؟”, “در طرف اشتباه از رختخواب!”, یا “این یک نام تجاری جدید روز!” عبارت آغاز می شود که صبح معمولا قوانین روز.

به ظاهر بی ضرر عبارات یک طرز فکر است که بخشی از تصویر بزرگتر. هر کس یک چشم انداز برای زندگی است. تصدیق این یک چیز است اما نادیده گرفتن آن را تبدیل به یک مشکل بزرگتر عدم تحقق بخشیدن به قدرت بی هدف سرگردان می برد.

بینی-غواصی با ideations از “هرگز به اندازه کافی خوب”, “من که هستم که فکر می کنم من همیشه می تواند در خالی را پر کنید“و یا به طور کلی منفی خود صحبت کنید. مردم تکرار این عبارات و یا از برخی از تغییرات در هر یک از بیش از احتمال زیاد فکر می کنند که هیچ چشم انداز, اما این است که بخش بزرگی از بینی-شیرجه رفتن.

عدم جهت است مانند پرواز با سرگیجه. خلبان هیچ حس از بالا و پایین و یا جهت هواپیما عنوان شده است. شکست به دنبال هر دوره در زندگی در بهترین حالت به پایان می رسد مانند یک هواپیما است که اجرا می شود از سوخت رندر بی فایده است. بدترین حالت این است که یک تصادف است که نمی باید اتفاق می افتد.

بازمانده ممکن است شامل عبارات مانند “don’t worry, be happy” “با جریان” یا “شما نمی توانید کیک خود و خوردن آن را بیش از حد.” فریبنده بخشی از بازمانده است بار وجود دارد این طرز فکر مناسب است. مشکل این است که استقبال از حد وسط بدون پله از منطقه راحتی است.

در نظر گرفتن زمان برای بازیابی ممکن است در نظر گرفته به عنوان بازمانده. به همین دلیل برای بهبود زیادی برای انجام باقی مانده و یا پر رونق است. بسیاری از افراد بازنشسته تنها به آن را آسان. بدون هدف بازنشستگان تبدیل به بی تحرک و بی توجه است. شرم آور است که چند هدیه و استعدادهای این افراد برای کمک به دیگران در ظرفیت های مختلف به هدر.

پر رونق متفکرین نگاهی به زمان برای بازیابی دانستن انرژی های تجدید ضروری است به انجام همه چیز معنی دار. آنها در یک نقطه شیرین است که ترکیب مناسب بودن هیجان زده در مورد کار در دست با قابلیت انجام به خوبی در حال انجام آن است. این Yerkes-دادسون قانون نشان می دهد که عملکرد و انگیختگی به طور مستقیم مرتبط است. درک این که چگونه ترکیبی است که به طور مداوم بهینه سازی رونق است.

به عنوان مثال بهینه سازی برای رشد مطابق با Yerkes-دادسون قانون است که در یک بازی بسکتبال را به ضربه نهایی را به نفع خود و یا از دست دادن. بینی-غواصی فرد حتی نمی خواهید در دادگاه به خاطر ترس از اشتباه. بازمانده است در دادگاه اما نمی خواهید به لمس توپ. پر رونق رویایی بازیکن می خواهد توپ را به ضربه و ناراحت است اگر که نیست بازی به نام.

می توانید همه رشد در همه زمان ها به عنوان یک رویایی ابرقهرمان ؟ البته که نه. آیا گاه به گاه nose-dive یا زمان بقا تبدیل به بخشی از زندگی یک فرد? قطعا. کار سخت و تمرکز و حتی درد و رنج مورد نیاز است برای به حداکثر رساندن زمان در نقطه شیرین از پر رونق است. این Yerkes-دادسون قانون پژوهش شناسایی رابطه بين عملکرد و انگیختگی. هر فرد به تعیین که در آن به زندگی می کنند اکثریت رویایی زندگی – بینی-غواصی بازمانده و یا پر رونق است.

[ad_2]

Leave a Comment