Posted on: ژوئن 20, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

چرا بسیاری از ما به طور مداوم تا پایان در همان روابط بد? برخی از زنان حتی ادعا می کنند که آن را مانند آنها در حفظ و دوستیابی همان پسر بد و بیش از بیش. وجود دارد چیزی اشتباه است با انتخاب آنها روند ؟ اما آن را به عنوان ساده به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

چگونه ما در مورد انتخاب روابط ما و چقدر انتخاب واقعا درگیر است ؟ برخی ممکن است می گویند که همه ما باید برخی از ویژگی های و ویژگی های است که ما به دنبال در اعضای مخالف sex و بر اساس آن چیزهایی که ما تصمیم بر کسی که برای ما مناسب است. اما آن است که واقعا ساده است ؟ فرآیند جذب و انتخاب همسر که منطقی و ساده است. اگر بود چرا که بسیاری از مردم آن را دریافت اشتباه است ؟ چرا بسیاری از مردم به نظر می رسد به اشتباه انتخاب فرد و یا حتی بدتر انتخاب فرد اشتباه و بیش از ؟ واضح است که پیچیده تر از ساده و رایگان را انتخاب کنید.

فروید معتقد بود که ما مادران و پدران بسیاری را با مردم در نهایت ما را به خود جلب. شما ممکن است شنیده ام گفت: “ما ازدواج ما مادران و پدران”. برای تلفن های موبایل نوع عجیب و غریب اما مطالعات نشان داده اند که مردان باید یک اولویت برای زنان که نه تنها آنها را به یاد مادران خود را, اما همچنین آنها شبیه است. همان درست است برای زنان و پدران خود. البته این همیشه مورد نیست و پیشنهاد من این نیست که هر دختر می تواند در قرعه کشی یک خط مستقیم از شوهرش به پدرش. در واقع گاهی اوقات در مقابل رخ می دهد; گاهی اوقات یک دختر بچه ممکن است ازدواج با یک مرد است که کاملا مخالف از پدر او. اما نکته این است که والدین تاثیر اغلب نقش مهمی در روابط ما با اعضای مخالف sex.

برای یک لحظه تصور کنید یک دختر جوان, اجازه دهید او را Suzie. بیایید فرض کنید که از زمانی که او متولد شد Suzie پدر نازپرورده و زیاده روی او هر هوی و هوس. Suzie پدر بود و بسیار با محبت و ساخته شده او را احساس می کنم که او فوق العاده ترین دختر روی زمین است. همه چیز مساوی وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که جوان Suzie رشد خواهد کرد تا با یک حس بسیار خوبی از “ارزش خود” نه به ذکر است یک حس حق.

Suzie رابطه با اولین مرد در زندگی پدرش را تبدیل به الگویی برای تمام آینده روابط که سوزی را با اعضای مخالف sex. با توجه به این نظریه آن را تنها حس می کند برای Suzie به انتظار مردان به افراط او متنعم و درمان او را با عزت و احترام درست مثل پدر بود.

اما اگر جوان سوزی نیست چنین تجربه ای مثبت با پدر ؟ بیایید می گویند که پدر نمی توجه زیادی به دختر کوچک خود را. شاید پدر و اغلب انتقادی از دختر خود را و یا حتی معنی و توهین آمیز است. چه نوع از اعتماد به نفس جوان سوزی به احتمال زیاد به رشد با پس ؟ وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که Suzie رشد می کنند تا نه تفکر بسیار بسیار از خودش. پس از همه, اگر برای اولین بار در Suzie زندگی پدرش نیست درمان او را با عزت و احترام چرا باید به او اعتقاد دارند در غیر این صورت در مورد خودش ؟ و بیشتر بیشتر, چرا می سوزی انتظار می رود به درمان با عزت و احترام از هر گونه دیگر ،

البته همه چیز همان مصداق پسران جوان و روابط خود را با مادران خود. پیوند بین مادر و فرزند به خصوص فرزند پسر است و شاید یکی از قوی ترین از همه انسان اوراق قرضه.

بنابراین به نظر می رسد که روابط ما با پدر و مادر ما قطعا به بازی می آیند زمانی که ما در جستجوی یک همسر. پدر و مادر که کودکان ارائه مثبت و اعتماد به نفس و احساس ارزش خود عبور است که به کودکان خود را فقط به عنوان پدر و مادر که دانسته یا ندانسته خود را به کودکان احساس می کنند که آنها “کمتر از ارزش” القای این باور را در آنها. اما این احساسات نه پایان با کودکان. تبدیل شدن آنها به نیروهای قدرتمند در که ما برای نگاه و احساس راحتی با وقتی که می آید به انتخاب ما از یک همسر. ما نمی توانیم دست کم گرفتن قدرت از “آشنا” وقتی که می آید به روابط است. ما همه را به خود جلب آشنا.

یکی از من تمام زمان های مورد علاقه نقل قول می رود چیزی شبیه “در زندگی ما نمی تواند فرد است که ما می خواهیم, ما به کسی که هستیم.” پس “چه” کودکانی که رشد با محبت و حمایت پدر و مادر ؟ آنها کسانی هستند که عشق خود را و فکر می کنم بسیار از خود. آنها همچنین افرادی که احساس می کنید که آنها سزاوار به درمان در یک راه بسیار ویژه است. و “چه” کودکانی که رشد با unloving سوء استفاده پدر و مادر ؟ اغلب آنها افرادی که عزت نفس بسیار بالا. و آنها اغلب بر این باور نیست که آنها حق دارند به مانند آنها خاص هستند و یا مستحق.

بنابراین به نظر می رسد که روابط و انتخاب همسر بسیار پیچیده تر از به سادگی با انتخاب فردی که دارای ویژگی های است که ما می خواهیم. چقدر رایگان انتخاب ما, ورزش در هنگام انتخاب یک شریک اگر ما در حال حاضر شده است ناخودآگاه برنامه ریزی از دوران کودکی به باور برخی از چیزهایی که در مورد خودمان است ؟ مهم نیست که اگر اینها درست است یا نادرست; حقیقت است که چیزی برای انجام با آن. که یکی از مشکلات دوران کودکی ما نمی باید توانایی برای سوال و یا چالش چیزهایی که ما در حال گفت و تدریس به اعتقاد ما به سادگی آنها را قبول درست باشد و حرکت رو به جلو است. وجود ضبط صوت که ساکن در ناخودآگاه ما کودک ذهن. آن است که در حال اجرا و ضبط تمام وقت. آن را مسدود نمی کند بد و اینطور نیست که توانایی گفتن حقیقت را از دروغ; آن سوابق همه چیز. و آن نوار می شود بازی برگشت بارها و بارها در ذهن ما هنگامی که ما تبدیل شدن به بزرگسالان است.

اگر تمام این درست است که آن را قطعا خواهد توضیح دهد که چرا در غیر این صورت هوشمند می تواند در رابطه با یک بطور شفاهی سوء استفاده مرد. او تنها به انجام آنچه او می داند که چگونه به انجام. او راحت است و احساس می کند “آشنا” در نقش بودن شفاهی مورد آزار قرار گرفته. این است که او است. آیا او می خواهم به صورت شفاهی مورد آزار قرار گرفته و بی احترامی? آن واقعا مهم نیست که او چه می خواهد. به یاد داشته باشید نقل قول: “ما نمی آنچه ما می خواهیم ما که ما که هستیم.”

آن را نیز توضیح می دهد که چرا با وجود تجربه بد قبلی برخی از زنان تا پایان با همان نوع از مرد و بیش از بیش. اگر شما از آنها بخواهید به همین دلیل آنها معمولا فقط blame it on بد شانس و یا این واقعیت است که آنها را بد انتخاب کند. آنچه که آنها قادر به درک این است که آنها واقعا ورزش انتخاب زیادی در همه.

این همه برای تلفن های موبایل بسیار افسرده و نا امید کننده به خصوص برای کسانی است که نمی بسیار موثر در پرورش پدر و مادر است. بنابراین این معنا است که ما محکوم به ازدواج ما پدر و مادر ؟ قطعا نه.

فقط دانش و شناخت است که این پویا وجود دارد این است که اولین گام در شکستن چرخه روابط بد یا بهتر است هرگز به یک در وهله اول. اما بینش به تنهایی کافی نیست برای انجام این کار. به یاد داشته باشید که نقل قول من قبلا ذکر شد نیز وجود دارد یک بخش دوم به آن است. می گوید: “اگر شما می خواهید بیشتر و سپس شما باید مایل به بیشتر.” که بدان معنی است که ما محکوم به ادامه چرخه. اگر شما می خواهید بیشتر از یک رابطه و سپس شما نیاز به بیشتر خودتان. چه معنا است ؟ به این معنی که قبل از اینکه شما به دنبال یک رابطه, شما نیاز به تشخیص جنبه های آن را در خودتان است که شما منجر به ایجاد رابطه بد را انتخاب کند. به طور خاص در سطح خود را از اعتماد به نفس و ارزش خود و عشق به خود است. تنها پس از شما باید به اندازه کافی رسیدگی و حل و فصل این مسائل را شما موفق به پیدا کردن کسی که شما را خوشحال خواهد بود.

نکته آن است که همه از درون شروع می شود. شما باید برای رد کردن احساسات منفی و صداهایی که در داخل شما و شروع از ابتدا. به یاد داشته باشید که “ضبط صوت” من به ذکر است که در ذهن ما هستند ؟ خوب اغلب آن را پخش اطلاعات نادرست و دروغ است و کسانی که دروغ باید به چالش کشیده و پاک شده است. درونی ما نوار ضبط نیاز به بررسی و ویرایش و کسانی که پیام های منفی نیاز به تعویض با پیام های مثبت از عشق به خود و تایید و پذیرش خود.

شما باید چالش هر فکر منفی که شما; همه چیز شما فکر می کنید درست بود باید بررسی شود و مورد سوال است. اگر شما فکر می کنم شما احمق هستید و سپس چالش پرسش که “چگونه می توانم من می دانم که من احمق؟”, “که گفت: من احمق؟”, “آنچه اثبات کنم که من احمق؟” اگر شما فکر می کنم شما یک بازنده هستید و سپس این سوال را تبدیل به “چه کسی گفت: من یک بازنده?”, “فقط به خاطر اینکه ممکن است کسی به نام من یک بازنده می کند که این درست است؟”, چه مدرکی وجود دارد که من یک بازنده هستم?” شما ایده را دریافت کنید.

من نمی گویم که این روند آسان خواهد بود یا این که تغییرات یک شبه رخ دهد. پس از همه, بسیاری از افکار اعتقاد ما در مورد خودمان را به تمام راه برگشت به دوران کودکی. اما با صبر و عزم و شجاعت شما می توانید تغییر درونی خود گفت و گو و افزایش اعتماد به نفس خود را و در نهایت رابطه ای که شما واقعا سزاوار.

وجود دارد بسیاری از تکنیک های موثر برای انجام این کار است. این خدمات عبارتند از درمان شناختی رفتاری (CBT) استفاده از affirmations مثبت و پنهان ضبط صدا.

[ad_2]

Leave a Comment