Posted on: ژوئن 26, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

توسط: Packham

ISBN 0-975-1905-6-3

کتاب قیمت $25.00

نفوذ

Packham وزیر ارشد از C3 کلیسا در سیدنی استرالیا یکی از استرالیا بزرگترین و تاثیر گذار ترین کلیساها. او رهبر CCC جنبش بین المللی (یک حرکت بیش از 150 کلیساها). فیل مربوطه و پویا سبک ساخته شده است که او بسیار در پی پس از سخنران در هر دو مسیحی و سکولار زمینه.

تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ

از طریق ده روشن و قانع کننده فصل packham آدرس های ضروری ویژگی های رهبری. او سهام در حال تبدیل شدن به یک بنده (Ch. 1) غلبه مثل یک سرباز (Ch. 3) کشف کلید موفقیت (Ch. 4) پیشرو با قدرت (Ch. 5) نمایش امن شخصیت (Ch. 8) تبدیل شدن معنوی بزرگ (Ch. 9) و خیلی بیشتر!

رهبری موفق

Packham است آموزنده جذاب و رابطهای در ارائه خود را. او استخدام نقل قول ها و تصاویر کارآمد برای الهام بخشی و آموزش خوانندگان. بحث servanthood او رله Jim Rohn را افکار “… یکی از مشتری ها به خوبی مراقبت از گرفته شده می تواند با ارزش تر از 10000 دلار از تبلیغات است.” او نشان می دهد ما مراقبت از مشتریان!

پس از تعامل با خوانندگان پرینگل آغاز می شود برای به چالش کشیدن مردم به آغوش یک سطح جدید. او می گوید “قدرت است و نه اختیاری بلکه ضروری در رهبران. مردم را نمی خواهد به دنبال ضعیف uncourageous رهبران. آنها خط تا پشت شجاع قوی رزمندگان.” و “جهان نهفته است در پای منظم فرد است.”

فیل وعده نمی کند راه حل های آسان. او یک روشن تحلیلی مسیر به موفقیت است. او توضیح میدهد: “رهبری می کند به طور خودکار تضمین موفقیت است. این موفقیت را به شما تحت تاثیر قرار.” و “بسیاری از فرصت ها می آیند unlabeled… ‘Get rich quick’ طرح… فرصت اصطلاح طراحی شده برای جدا کردن ساده و بی تکلف و پول خود را.”

پرینگل باعث مخاطبان خود را با به چالش کشیدن مقدس رله ارمیا 8:20 “برداشت محصول است گذشته در تابستان به پایان رسید و ما را نجات داد!” او نشان می دهد “در میان غم انگیز ترین آیات… فریاد از دست مردم… “

با استفاده از یک رهبر بزرگ برای الهام (عیسی مسیح) packham به طرز ماهرانه ای انگیزه خوانندگان به پیشرفت اعلام “عیسی گذشت از followership به رهبری و بسیار جذاب هدف از زندگی خود شروع به آشکار شدن.” او همچنین الهام بخش با مختصر ایده های تحریک آمیز به عنوان “بهتر است همیشه به زیر پروژه و بیش انجام دهد.” فروتنی برنده.

تعالی در رهبری

Packham به طرز ماهرانه ای هدایت خوانندگان به عملی اصول سوی تعالی در رهبری است.

[ad_2]

Leave a Comment