Posted on: آوریل 28, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هنگامی که شما امضا به رهبر نبود یک پیش نویس آن را رایگان خواهد کرد. شما داوطلب هنگامی که شما تصمیم به اجرایی شرکت ها و همسر و پدر و مادر و یا مدل نقش. آن را انتخاب خود را, بنابراین شما باید آن را دوست دارم. من آموخته ام که رفتار هرگز نهفته است. همه ما می دانیم افرادی که “صحبت کردن با یک بازی خوب” نمی کنیم ؟ ما شاهد تناقضات بین آنها چه می گویند و چه آنها انجام می دهند. گفته شده است که شخصیت های آن زمان بین محرک و پاسخ. چگونه شما رفتار می کنند به هر محرک خاص? مردم می تواند پیش بینی کند که چگونه شما واکنش نشان می دهند به موقعیت های مختلف?

من به تازگی بررسی کتاب های مورد علاقه من بنده و من در سراسر یک نقل قول از یکی از آن بسیاری از شخصیت های رنگارنگ: “راه حل برای زندان نیست شروع با صندلی الکتریکی اما صندلی بالا.” به سادگی بیان کرد که اگر همه پدر و مادر رز تا به رهبر برای بچه های خود را با تمرین های رهبری مانند صبر و درک از خود گذشتگی و گوش دادن وجود خواهد داشت بدون نیاز به زندان. آنها پر از بد parented بچه ها.

ترجمه این فکر به کسب و کار از خود بپرسید که چگونه بسیاری از همکاران شما منجر شود به کار می آیند هر روز خروج از یک وضعیت بد در خانه ؟ تصور کنید اگر آنها به راحتی به کار خود را از طریق رهبری و مربیگری? من گفتن شما هیچ احساس بهتر از دانستن اینکه شما در حال بهبود فرد دیگری.

چگونه شروع می شود ؟ از خودتان در حالی که برای و شروع به ارائه تایید به شما همکاران و عزیزان در زندگی خود را. زمان را می گویند من شما را درک و در اینجا به همین دلیل است. در اینجا یک تمرین برای کمک به شما یادآوری برای تمرین این مرگ هنر است. جای سه سکه در جیب راست خود را در صبح است. رفتن را از طریق روز خود را به دنبال حداقل سه فرصت برای نشان دادن قدردانی به شخص دیگری. هنگامی که شما تکمیل یک عمل قدردانی حرکت یک سکه به جیب چپ حرکت یک سکه در یک زمان تا زمانی که شما راست جیب خالی است. این کار را هر روز به مدت یک هفته و ببینید که چگونه از آن آسان می شود به احترام و کمک به مردم احساس مانند یک میلیون دلار.

[ad_2]

Leave a Comment