Posted on: آوریل 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هر کسی می تواند در نشان دادن بهداشت و درمان و تناسب اندام, فواید پیاده روی به طور خاص در مورد از دست دادن وزن قلبی و عروقی بهبود و وسیله ای برای بهبود انرژی و آرامش است. قطع است که اغلب که راه رفتن برای ورزش است که به سختی و خطر ناک است و اغلب خسته کننده است. برای تزریق برخی از هیجان نوار صوتی را می توان علاوه بر این بسیار عالی به این کم تاثیر تمرینات.

شما می توانید راه رفتن نوار صوتی در طیف گسترده ای از موضوعات. موسیقی یکی از مهمترین و رایج است. ورزشکاران می توانند برای پر کردن خالی صوتی نوار کاست مانند TDK نام تجاری کاست و با انتخاب آهنگ های مورد علاقه خود را. آنها همچنین می تواند خرید قبل از ثبت نوار حاوی طیف وسیعی از موسیقی در نظر گرفته شده برای ورزش بیشتر لذت بخش برای آنها و برای ایجاد انگیزه و انرژی آنها است.

اگر شما در راه رفتن به تمرین شما باید در نظر گرفتن ساخت و یا راه رفتن نوار صوتی شامل سخنرانی های انگیزشی. بسیاری از کمک حرفه ای ایجاد کرده اند از جمله نوار طراحی شده برای نگه داشتن شنوندگان خود را با انگیزه برای رسیدن به اهداف خود با غلبه بر هر گونه موانع در راه خود را.

راه رفتن فراهم می کند یک لحظه مناسب برای گوش دادن به نوار از بهبود خود را حرفه ای. آن را اجازه می دهد تا به طور همزمان به ورزش خود را در هر دو بدن و ذهن خود را — سوزاندن کالری و مقابله با مفاهیم جدید. و هنگامی که انجام شده در یک محل خوش منظره و زیبا این فعالیت به خصوص می تواند تجربه لذت بخش است.

اگر شما راه رفتن برای ورزش شما واقعا باید در نظر با استفاده از یک نوار کاست های صوتی به منظور افزایش تجربه خود را. خرید خالی کاست ضبط هر آنچه که خود تصدیق به اعتقاد شما مناسب هستند و بازی نوار برای خودتان هنگامی که شما بیرون رفتن برای پیاده روی خود را. نیت اصطلاح دیگری برای خود تاکید دارد فقط صحبت بیانیه از آنچه شما می خواهید برای دریافت از زندگی است. آنها همیشه باید ثبت شود و سخن را در زمان حال و نه اشاره به گذشته یا به آینده.

بسیاری از بهبود حرفه ای رنج می برند از قبل ضبط شده و تصدیق. آن است که معمولا پذیرفته شده است که ضبط نتایج خود را در موفقیت روند. یکی بهره مند خواهد شد بهتر است اگر او صرف زمان گوش دادن به راه رفتن نوار صوتی است که محیط ایده آل برای گوش دادن به خود تصدیق.

شما می توانید گوش دادن به یک نوار در حالی که شما در حال راه رفتن برای بسیاری از دلایل. شاید شما فقط می خواهید به سرگرم شود. شاید شما می خواهید به ماندن با انگیزه است. شاید این نوار کمک می کند تا ذهن خود را در حالی که راه رفتن را بهبود می بخشد و بدن خود را. اما به هر دلیل این نوار کمک می کند تا پیاده روی لذت بخش تر است.

[ad_2]

Leave a Comment