Posted on: ژوئن 29, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من شده اند به طور جدی کار بر روی از دست دادن وزن حدود 2 1/2 ماه و بسیاری از مردم از من خواسته اند آنچه من انجام می شود تا موفق باشد. من پاسخ “3 W را برای کاهش وزن!” البته آنها نمی دانند که چه 3 W را از دست دادن وزن هستند بنابراین من به سرعت به آنها بگویید “پیاده روی, آب و مراقب وزن.” من می دانم که این یک فرمول است که برای همه کار می کنند اما مطمئن است که کار برای من! آب ضروری مایع توسط همه مورد نیاز پیاده روی فرم عالی ورزش و مراقب وزن مشهور جهان کاهش وزن در سازمان کمک کرده است که میلیون ها نفر از مردم از دست دادن وزن و نگه داشتن آن را برای خوب است.

راه رفتن:

راه رفتن احساس خوب است, سوزاندن کالری ورزش است که بسیاری از ما انجام شده است برای اکثر ما زندگی می کند. به غیر از یک جفت خوب از کفش و لباس راحت نمی کند نیاز به هر گونه تجهیزات دیگر به طوری که قیمت آن را به سمت راست! اما قابل توجه ترین چیز در مورد پیاده روی فواید آن را فراهم می کند. راه رفتن آسان است در مفاصل و در واقع برطرف کمر درد در برخی از افراد است. آن است که توانایی به کاهش فشار خون, کاهش کلسترول, کاهش خطر ابتلا به دیابت و بیماری های قلبی ساخت عضله و تقویت استخوان ها و البته از آن منجر به از دست دادن وزن! سعی کنید به راه رفتن حداقل 10 ، 000 قدم در هر روز!

من از دست داده اند و 24 1/2 پوند تا کنون اما گذشته از کاهش وزن, پیاده روی روزانه اجازه می دهد تا من به ذهنی باز کردن از پیچ و من احساس می کنم که این باعث کاهش سطح استرس من. نکته خنده دار این است که من بیشتر راه رفتن بیشتر به من بدن و ذهن به نظر می رسد به طلب آن است. راه رفتن تبدیل به یک عادت سالم برای من

آب:

یک مطالعه اخیر نشان داد که پس از نوشیدن 17oz. آب هر دو مردان و زنان با تجربه 30 ٪ افزایش در میزان سوخت و ساز است که به طول انجامید حدود 40 دقیقه است.

چند ماه پیش من ترک نوشیدن نوشابه و به جای آن با آب است. من در حال حاضر می تواند احساس تفاوت در رنگ پوست و البته از آن است که کمک به من تلاش از دست دادن وزن به دلیل آن را من پر می شود و من کمتر مستعد به پرخوری. نوشیدن آب روزانه است که قطعا یک عادت در حال حاضر و من احساس بسیار بهتر است چرا که از آن! نوشیدن 8 8 اونس. لیوان آب در هر روز به افزایش از دست دادن وزن خود تلاش!

مراقب وزن:

مراقب وزن تاسیس شد و در اوایل سال 1960 توسط ژان Nidetch. او آغاز شده توسط میزبانی کوچک گردهمایی رسمی در خانه اش به بحث در مورد این موضوع از دست دادن وزن. کسانی که در جلسات کوچک بزرگ شد در طول سال و در حال حاضر مراقب وزن به رشد یک جامعه در سراسر جهان متشکل از میلیون ها نفر از مردم هستند که اختصاص داده شده به این کار از دست دادن وزن است.

مراقب وزن علمی مبتنی بر برنامه است که باعث از دست دادن وزن از طریق تغییرات در شیوه زندگی سالم شامل روانی و روحی و سلامت جسمی. مراقب وزن جلسات طراحی شده برای ارائه انگیزه از دست دادن وزن, اطلاعات در مورد تغذیه و ورزش و یک محیط راحت که در آن اعضا و رهبران را حمایت و تشویق به یکدیگر است. وجود دارد صدها نفر از جلسه مکان در سراسر جهان و مراقب وزن است که در حال حاضر ارائه آنلاین نیز هست.

من Weight Watchers رهبر فوق العاده است و من نگاه به جلو به رفتن به جلسه در هر هفته. او نه تنها نقش یک مدل فوق العاده از دست داشتن 45 پوند خودش اما دارای توانایی طبیعی به خارج کردن بهترین در همه ما که صادقانه حضور در جلسات است. او اسلحه خودش را با علمی بر اساس تحقیقات خود را از دست دادن وزن داستان انگیزشی, و به نقل از ورزش توصیه و دستور به همه که او پیچد در هوای گرم حس شوخ طبعی به ما ارائه با ابزار ما باید برای هفته آینده.

اگر شما نا امید شده است با گذشته از دست دادن وزن تلاش به 3 W را از دست دادن وزن را امتحان کنید. آن است که راه سالم برای از دست دادن وزن, و من مطمئن هستم شما خواهد بود خوشحال با نتایج!

با من در تماس با داستان های موفقیت خود را در [email protected] (مهم نیست که چه روش از دست دادن وزن شما استفاده کرده اند) و من را در سایت من!

[ad_2]

Leave a Comment