Posted on: ژوئن 12, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

اولین چیزی که خارج از غرفه را با Chris Crudelli جدید کتاب “راه جنگجو: هنرهای رزمی و سبک مبارزه از سراسر جهان” عکس های خیره کننده طول کل حجم این میز قهوه به اندازه بصری smorgasbord از هنرهای رزمی از سراسر جهان است. جالب است برای مرور و تعجب در این تصاویر فوق العاده را پر کنید که تقریبا در هر صفحه از این اندازه 360 صفحه آرامگاه هنر رزمی اطلاعات و شکوه و جلال.

شکوه این راهنمای تصویری به هنرهای رزمی است تقسیم به هفت بخش با هر بخش با تمرکز بر بومی و وارداتی سبک مترادف با خاص جغرافیایی منطقه ، این بخش ها عبارتند از: هند و آسیای جنوبی; چین و شرق آسیا و جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه; ژاپن و اوکیناوا; اروپا; آفریقا و شرق میانه و آسیای مرکزی و در نهایت از آمریکا. در این هفت بخش وجود دارد شرح بیش از 300 سبک مبارزه. شامل واضح شناخته شده هنرهای رزمی مانند جودو کاراته تکواندو و آیکیدو. اما همچنین شامل کمی می دانم مبهم هنر مانند اکی کیتی, Ba, Ji Quan Mizongyi, Taekyon, Banshay و بسیاری دیگر. این کتاب واقعا جذاب نگاه بیشتر هنر رزمی سبک تر از بسیاری از مردم تا به حال متوجه وجود داشته است. تصاویر از محدوده باستانی, نقشه, عکس های قدیمی و مدرن عکس های خیره کننده نمایش رزمی دلاوری با جذاب پس زمینه. وجود دارد عمل عکس از مسابقات و هنر رزمی تظاهرات به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از جلسات آموزشی و باستانی, آموزش های سالن ها و معابد. من نمی توانم استرس به اندازه کافی آنچه یک جشن بصری این کتاب برای هنر رزمی علاقه مندان است.

متن شامل شرح های مختلف سبک مبارزه و همچنین به عنوان یادداشت بر روی بازیکنان کلیدی در هنر تاریخ و همچنین کارشناسی ارشد مدرن. این کتاب نشان می دهد کلید سلاح های سبک های مختلف شناخته شده برای توصیف و اصلی از اصول و تئوری های پشت سبک. بدیهی است با توجه به چگونه کتاب سازمان های کشور و فرهنگ هر سبک نیز ارائه شده است. این توضیحات مختصر اما بسیار جالب و مروری بر هنر به همراه عکس های بزرگ.

پراکنده در میان توضیحات و تصاویر رنگارنگ در حال نقل است که جذب روح های مختلف هنر و رزمندگان که ابداع آنها و کمک به شکل دادن به سبک نه تنها روش مبارزه با, اما برای بسیاری از یک راه زندگی است. من خوشحالم برای دیدن یکی از مورد علاقه من نقل قول از استاد کاراته Gichin Funakoshi, “هدف نهایی کاراته نهفته است نه در پیروزی یا شکست اما در کمال شخصیت خود شرکت کنندگان است.”

این کتاب واقعا یک اثر هنری و یک ثروت از اطلاعات است. آن را به راحتی می تواند یک محل بر روی میز قهوه از هر هنرمند رزمی و یا یک حرفه ای لابی و یا مدرسه برای هر کسی که شیوه های هنر. و آن را قطعا شگفت انگیزی علاوه بر این به هر هنر رزمی کتابخانه. من صمیمانه تشکر می کنم Chris Crudelli برای قرار دادن یک کتاب با هم. من به شدت توصیه این برای همه هنرمندان رزمی و کسانی که به دنبال جنگجو مسیر.

[ad_2]

Leave a Comment