Posted on: جولای 28, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

ترس از بودن در یک رابطه یک چیز وحشتناک به عنوان آن می تواند شما محکوم به یک زندگی تنهایی یا بی جانشینی از روابط شکست خورده. نکته غم انگیز در مورد همه این است که این ترس و نگرانی که کاملا طبیعی است, این درست است که افراد مبتلا به آنها را به افراط. اگر شما پیدا کرده اند کسی اما به نظر میرسد شما با داشتن مشکلاتی در ارتباط با آنها وجود دارد راه هایی که شما می توانید بگویید اگر آنها ترس از بودن در یک رابطه است.

شما نیاز به قبول این واقعیت است که شما نمی ممکن است قادر به کمک به آنها غلبه بر ترس های خود و حتی مشاوران ممکن است مشکل دارند. من فکر می کنم بعید است که آنها به طور طبیعی ترس از روابط آن است که بیشتر احتمال دارد به روابط است که آنها شاهد به عنوان یک کودک و یا به عنوان یک نتیجه از تجارب خود را.

سه گروه اصلی وجود دارد که ترس آمده و آنها ترس از تغییر ترس از رد و ترس از صمیمیت.

ترس از تغییر

برخی از افراد پیدا کردن روال امن و آرامش آنها نمی مانند تغییر به این دلیل است که ترس از ناشناخته ها. پسر خود را می تواند راحت در جهان خود را و سپس شما به آن آمده و او را به تنظیم زندگی خود را به منظور به شما شامل.

اگر به نظر می رسد مانند او در تلاش است به هر رو به جلو پیشرفت با شما این به آن معنا نیست که او دوست ندارد شما آن را به سادگی می تواند این باشد که او در تلاش برای آمدن به شرایط با تغییرات در زندگی خود را. چیزهایی که احتمالا اتفاق می افتد و به سرعت برای او و او احساس بیش از کمی مضطرب در تلاش برای تنظیم امور روزمره مانند رفتن در تاریخ با شما. اگر صحبت شما همه چیز را از طریق او آن را به آن را آسان تر برای او را به قبول تغییرات به روال خود, اما تا زمانی که شما او را در تلاش برای وفق دهند و حتی ممکن است راه رفتن به دور از شما و نه از زندگی خود را به چیزی است که بیگانه به او.

ترس از رد

این ترس است که مشترک برای همه است. او را به صحبت به من او را از بیرون رفتن با من از زمانی که او من را ترک کند. همیشه این احتمال وجود دارد که آنها را بگویم اما مگر اینکه شما بخواهید شما هرگز نمی دانید.

اگر پدر و مادر او طلاق گرفته بود زمانی که او یک کودک بود پس از آن او می تواند آن را دیده اند به عنوان یک شکل از رد. اگر سرپرست خود را پدر و مادر تا به حال تعدادی از همکاران که او نزدیک شد و سپس آنها به سمت چپ و سپس او را از ترس به مردم در مورد آنها او را ترک کند. اگر او تبدیل شده است استفاده می شود به افرادی که از او مراقبت برای خروج از زندگی خود را پس از آن در هر رابطه است که او او را در حال انتظار برای آن را به فروپاشی است.

اگر او مواجه شده است و یک عمر از درک رد و سپس او بعید است که به احساس خوب و مثبت در مورد خود را. روابط شما را مجبور به نگاه به زندگی را خیلی عمیق تر از زمانی که شما بودند تنها اگر او نمی کند بسیار شبیه به خود و سپس او را به احساس شکست.

آیا پسر شما به ندرت می آیند تا خود را با نظرات او تقریبا رقت انگیز مشتاق به شما را در تمام تصمیم گیری ها و تصمیم گیری در جهت ارتباط. آیا او همیشه با شما موافقم و اگر شما مخالفت با او و سپس او را تغییر فورا به راه خود را از تفکر است. اگر این مورد است, با مرد خود را و سپس او ترس از رد و او را از انجام هر کاری که او می تواند به جلوگیری از رد.

ترس از صمیمیت

این یک مشکل است برای مقابله با. پسر شما ممکن است دیده می شود و یا شده است از طریق بسیاری از دردناک شکستن یو پی اس در زندگی خود را و آن می تواند به زخم او. پس دیده می شود آن اتفاق می افتد در بسیاری از مواقع او می ترسم که آن را به او رخ می دهد.

او می تواند ترس غرق شده توسط شما و از دست دادن هویت خود و حس خود را از فردیت. و چیزهایی مانند آن اتفاق می افتد. اگر یک شریک است که مسلط تر از دیگر, و آنها را به چشم انداز خود را از یک رابطه است که مقدم بر آنچه که شریک زندگی خود را می خواهد پس از آن که شریک غرق خواهد شد آنها را از دست بدهند که آنها هستند که می تواند یک چیز ترسناک.

داشتن صدمه دیده اند در گذشته او می تواند ترس را به آمدن به نزدیک به شما در مورد آن اتفاق می افتد دوباره. اگر او صدمه دیده اند در گذشته و هرگز به دست آورده بسته شدن در این روابط پس از آن هر پی در پی رابطه شکست خورده است که به ایجاد این ترس بدتر و بدتر. به جای نگاه در این رابطه به عنوان یک شروع جدید او فقط در حال انتظار برای صدمه دیده است. چیزی که در مورد روابط است که مردم استدلال می کنند, و شرکای آیا ناخواسته و یا انجام دیگر صدمه دیده است. که زندگی شما را مجبور به مقابله با آن و حرکت بر روی. اما اگر این ترس و سپس آن را می تواند بسیار ناتوان کننده.

به رابطه کار و رشد شما باید برای تبدیل شدن به صمیمی با یکدیگر است. شما باید برای باز کردن و خود را در معرض شریک زندگی خود را. اما این ترس از آسیب پذیری و درد می تواند نیروی خود را به نگه داشتن فاصله خود را.

اگر او به شدت واکنش نشان می دهد به هر گونه پیشنهادات است که شما را, و یا اگر او می شود دفاعی پس از آن او می تواند ترس است که شما در حال تلاش به او را کنترل کند. اگر شما در حال تلاش برای ارتباط عاطفی با او و سپس او می تواند ترس صدمه دیده و یا که در دادن به بسیار خود را به شما, او می تواند از دست دادن خود را.

من امیدوارم که من شده اند قادر به روشنگری شما در چگونه برای گفتن اگر شما مرد است که ترس از بودن در یک رابطه با شما. اگر او در تلاش برای نزدیک به شما و سپس شما می دانید که او دارای یک مشکل است. تنها راهی است که ترس از بودن در یک رابطه, رسیدگی می شود با صحبت کردن و مقدار زیادی از صبر و شکیبایی است. شما نیاز به او نشان می دهد که شما نمی خواهید به ترک او و است که شما وجود دارد خواهد بود برای او. شما همچنین نیاز به کمک به او را به اعتراف است که او دارای یک مشکل است. قادر به اعتراف به یک مشکل باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای مقابله با آن است. در پایان روز آن را به پسر خود را تا زمانی که او قادر به کنترل احساسات خود را پس از آن مهم نیست که چقدر او می خواهد به او هرگز قادر به ساخت یک مبارک و انجام رابطه.

[ad_2]

Leave a Comment