Posted on: جولای 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

ماساچوست به خوبی شناخته شده برای پلیموث راک که در آن برای اولین بار زائران فرود آمد Salem witch trials است همچنین به پنج نفر از امریکا خالی از سکنه ترین lighthouses.

خالی از سکنه بل

بیکر جزیره نور

بیکر جزیره نور فقط شش کیلومتری ساحل سالم, خانه بدنام جادوگر محاکمه است مشهور خالی از سکنه شده توسط فانتوم اژیر مه بل.

این مکانیزه بل صدا هشدار برای ملوانان از خطر قریب الوقوع و زنگ زد فقط یک بار قبل از اینکه توسط رعد و برق زده که آن را نابود کرد. فانوس حافظ تا به حال به بیرون رفتن در طوفان و دستی اعتصاب یک چکش در برابر بل در دقیق فواصل برای حفظ mariners امن است. بل جایگزین شد اما زنگ جدید بارها و بارها شکست خورده و نا امید حافظ پست خود را ترک کرد.

هفده سال بعد در حالی که بازدید از فانوس دریایی توسط بخار حافظ و مسافران همکار خود را شنیده بل. پس از انداختن چند مسافر در نزدیکی بندر یک waterspout به طور ناگهانی افزایش یافت و از دریا متصل به قایق و غرق شدن همه اما چند مسافر. این دروازه بان سابق که جان سالم به در اعتقاد بل بود صدایی هشدار دهنده است.

با توجه به افسانه این زنگ نیز نابود شده توسط رعد و برق شنیده می شود صدایی زنگ حتی زمانی که وجود دارد هیچ خطر آشکار.

شبح پیاده روی

لنگرگاه بوستون نور

لنگرگاه بوستون نور کمی بروستر جزیره اولین فانوس دریایی ساخته شده در قبل از انقلاب جنگ مستعمرات. اصلی ساختار مخروطی شکل و برای اولین بار روشن با شمع و بعد از آن چراغ نفتی نابود شد توسط ارتش بریتانیا garrisoned در بوستون پس از استعمار شبه نظامیان دو بار آن را مورد حمله قرار.

زمانی که جنگ جدید برج بنا شده بود که ایستاده بود 75 فوت بالاتر از سطح دریا و غالب در برابر طوفان و باد نیروی باد و دریاهای آزاد برای بیش از 200 سال است. جدید فرنل لنز نصب شده بود و در سال 1859 ساخت بوستون نور مرئی برای شانزده مایل است.

کمی بروستر تا به حال سهم خود را از کشتی های غرق شده, هر چند نه به عنوان بسیاری از دیگر lighthouses. ملوانان هنوز هم صحبت از یک “شبح پیاده روی” چندین مایل از جزیره که در آن فانوس سیگنال نمی باشد شنیده می شود. جدید Englanders و دیگران معتقدند که این منطقه خالی از سکنه است.

دزدان دریایی حافظ

جزیره پرنده فانوس

اولین دروازه بان جزیره پرنده فانوس گفته شد دزدان دریایی, William Moore. مور که در مبارزه علیه انگلیسی ها در جنگ سال 1812 بدهکار دولت پول کافی برای توجیه خود طرد او به تنهایی زندگی یک فانوس دریایی حافظ.

او اختصاص داده شده به جزیره پرنده نور در سال 1819 در نظر گرفتن همسرش که ظاهرا ازدواج او هنگامی که او از نظر مالی مرفه. خانم مور مبتلا به سل و معتاد به توتون و تنباکو ممنوع بود به ترک این جزیره به عنوان شوهر او می ترسید که یک بار رفته او هرگز بازگشت.

رطوبت از فانوس تشدید وضعیت او و ناامیدی خود را برای توتون و تنباکو به طوری مضطرب او این است که مردم در سرزمین اصلی می تواند بشنود او گریه می کند. دکتر محلی التماس مور به او اجازه دهد توتون و تنباکو اما او قاطعانه رد کرد. مردم شهر آشفته با ندبه ترحم بر او و قاچاق دخانیات به او با وجود ترس ،

هنگامی که او در نهایت درگذشت مور مطرح پریشانی پرچم و یک وزیر به این جزیره رفت و انجام مراسم تشییع جنازه گذاشته و او را به استراحت. عصبانی سرزنش مردم شهر مور برای مرگ او و او به نوبه خود آنها را سرزنش برای احترام به خواسته های خود است. شایعات پرواز که مور به قتل او و تحت پوشش تا علت واقعی مرگ او.

با توجه به افسانه ای چند مور جانشینان گزارش دیدن یک پیر زن, شبح, قوز بیش از ضربه زدن در درب در اواخر شب.

خداحافظی طولانی

Gurnet (Plymouth) نور

Gurnet یا Plymouth, نور, امریکا, قدیمی ترین فانوس چوبی که قدمت آن به جنگ انقلاب نیز یکی از آن خالی از سکنه است.

امروز گارد ساحلی عمل Plymouth نور و در عین حال بسیاری بر این باورند که روح حافظ سابق را ثابت آن اتاق انتظار برای شوهر خود بازگشت.

هانا ماندند تمایل به نور در حالی که شوهر او رفت و به مبارزه برای آمریکا استقلال از بریتانیا. همسایگان متوجه او ایستاده افروزی در پنجره هر شب در انتظار شوهرش که متاسفانه کشته شد در عمل است.

برخی می گویند هانا هنوز هم نگه می دارد او وفادار افروزی به طور خلاصه ظاهر می شود در این پنجره و سپس به سرعت محو از چشم.

هشدار گریه های شبانه سایه

مینت را لبه نور

مینت را لبه نور است و بیش از یک برج است که نشسته است بر روی یک صخره jutting به دریا در سواحل سکیتوات. اولین برج به طول انجامید کمتر از یک سال قبل از عصبانی دریا ادعا آن است.

اسحاق Dunham, اولین دروازه بان در مینت را لبه فوری هشدار داد مافوق خود در مورد فانوس دریایی است بی ثباتی فایده ای نداشت و او بازنشسته پس از چهارده ماه خسته کننده.

یک روز Dunham جانشین جان بنت پرواز یک پرچم از یک فانوس دریایی نشان می دهد او نیاز به یک سوار به ساحل. او دو دستیاران جو ویلسون و جو آنتوان مسئول که ناگهان وحشیانه و نه’ عید پاک بسته بندی یک صد مایل در ساعت بادها آنها را مورد حمله قرار. بنت تماشای بی اراده از ساحل به عنوان طوفان نابود فانوس دریایی, قتل دو دستیاران.

چند ماهیگیران گزارش دیدن آنتوان نوسانی از یک نردبان فریاد و “دور ماندن!” در زادگاه خود در پرتغالی. پس از آن نگهبانان گزارش دیدن سایه در فانوس اتاق شنوایی شبح مانند زمزمه در شب و شنیدن و یا احساس نرم شیپور خاموشی بر روی شانه های خود را. دو Joes با استفاده از این شیپور خاموشی به سیگنال پایان یک شیفت. یک دروازه بان, شنیدن شیپور خاموشی خودکشی کرد و دیگری دیوانه رفت و گرفته بود به ساحل در یک ژاکت راست.

پس از آن وجود دارد ویندوز…آن را به طور کلی طول می کشد یک روز تمام به پاک از بین بردن windows خاکی با سربار مرغ دریایی و در عین حال هر یک از حافظ جدید دستیار گزارش ویندوز تمیز و درخشان همیشه قبل از رسیدن به آنها.

آیا این داستان حقیقت یا افسانه ؟ بازدید یک و پیدا کردن.

[ad_2]

Leave a Comment