Posted on: می 25, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آنچه را که شما حدس می زنم شماره یک علت طلاق یا شکستن یو پی اس در روابط ؟ امور? مسائل مربوط به پول? خستگی? اجازه بدهید شما را به یک نکته:

آلبرت انیشتین گفته: “مردان ازدواج با زنان با این امید که آنها هرگز تغییر خواهد کرد. زنان مردان ازدواج با این امید که آنها تغییر خواهد کرد. همواره آنها هر دو نا امید کرد.”

اگر شما خواندن این نقل قول را با دقت شما را ببینید تیک تاک بمب ساعتی است که ارتعاشی در زیر 85% از روابط امروز. اجازه دهید آن را شکستن.

“مردان ازدواج با زنان با این امید که آنها هرگز تغییر خواهد کرد.” چرا ؟ زیرا هنگامی که یک مرد می دهد تا خود را با ارزش و سخت موفق به کسب آزادی برای یک زن و از او می پرسد برای به اشتراک گذاشتن جهان خود را با او تصمیم گرفته است این است که کسی که پر از زندگی خود را. او به ارمغان می آورد به او چیزی که او نمی تواند در خود دارد. او تصاویر یک عمر از عشق و حمایت و شادی با این زن. او احتمالا از نظر فیزیکی به او جذب. امید است که همه این عوامل هرگز تغییر.

“زنان مردان ازدواج با این امید که آنها تغییر خواهد کرد.” بیایید آن روبرو هستند, خانم ها. ما در حال روبرو گناه از این صفت است. ما می بینیم یک انسان بالقوه است. او یک آبجو روده? ما او را تشویق به آمار بدنسازی هنگامی که حلقه در انگشت ما. او نمی ساخت شش چهره ؟ با ما تشویق و حمایت او به زودی خواهد بود. مادر خود را بیش از حد درگیر در زندگی خود را? پس از ماه عسل بر… بنابراین مادر بازدیدکننده داشته است. ما نمی مانند کوتاه کردن مو, انتخاب, گلف, پیراهن با پسران, تلویزیون را نشان می دهد… لیست در می رود و در. با کمک کمی تف و لهستانی این مرد می تواند کاملا بگیرد. آیا شما دیدن تفاوت بین این دو نقل قول کنم ؟

من با بیش از 30 سال. من مصاحبه کردم بیش از 2000 مردان است. من می دانم که اظهارات قبلی درست هستند. و اگر شما نمی توانید تشخیص که در آن است که تیک تاک سر و صدا در حال آمدن است از اجازه دهید من سرنخ شما در.

هنگامی که یک فرد به طور مداوم با قرار دادن در زیر میکروسکوپ در تلاش برای دیدن تمام گسل نقص و کاستی است که فرد شروع به کاهش. زندگی خود را در حال حاضر یکی از انتقاد ثابت, نکات, خاموش, درمان, شدت گرفتن و چیدن از هم جدا رویاهای خود را. من آن را دیده ام بسیاری از بار. آن شروع می شود به عنوان آنچه زن را درک به عنوان بی ضرر پیشنهادات خود را در مورد بهداشت, مد, احساس, انتخاب, از, دوستان و غیره. نیت خود محترم هستند درست است ؟ منظورم این است که او تنها در تلاش برای کمک به مرد فقیر به یک زندگی بهتر, درست است ؟

اگر شما نگاه عمیق تر در انگیزه واقعی پشت زنان در تلاش برای “بهتر” شرکای خود را واقعی انگیزه. آن را در خود احساس عزت نفس پایین است. او نیاز جهان به خصوص دوستان و خانواده برای دیدن او با کسی که شگفت انگیز است. این انسان بودن او ازدواج کرده است بازتابی از آنچه او قادر به ضبط و در یک حس است که یک معیار چگونه او را “اقدامات است.” مزاحم او صفات ممکن است معکوس آنهایی که در خودش او خوشحال است با. در سطح ناخودآگاه او احساس می کند توسط “صاف” او را او خطاب به او مسائل خود.

دلیل تحقیر و انتشار توهین و سازی-همسر خود را بسیار خطرناک و مضر است که آن را در نهایت تضعیف احساسات خود را برای شما و برای خود. امور معمولا آغاز شده و با توجه به یک فرد نیاز به احساس دوست داشتنی و تحسین به هر قیمتی. ما در حال بستن بسیار فرد ما را به عشق می شود و با. چرا از آن است که بسیار مهم برای ما در حال حاضر انتخاب کنید و آنها را از هم جدا ؟ جدی چه کسی به شما حق یا قدرت را به فرد دیگری اعتماد به نفس و پایکوبی آن را به زمین ؟

شما می توانید خنثی کردن بمب توسط یک ترفند ساده: شروع به نگاه کردن به او با چشم از عشق و قدردانی. او انسانی است. او در حال رفتن به پیچ تا در مناسبت درست مثل شما انجام دهد. دفعه بعد که شما احساس وسوسه به اشاره چیزی او اشتباه فکر می کنم در مورد گذشته خود را اشتباه. آیا نشت شیر ؟ شکستن یک ظرف ؟ اجرا در اواخر برای کار است ؟ از دست دادن کلید ماشین? ما تبدیل به عادت کرده اند به نادیده گرفتن ما نقص خود به عنوان ما در مورد با یک ذره بین و یک تفنگ تک تیرانداز در انتظار عزیزان ما به ظروف سرباز یا مسافر. هیچ چیز… و من معنی هیچ چیز را به کشتن ارتباط سریع تر است.

لطفا… به او اجازه نفس کشیدن. اجازه دهید او انسان بود. هنگامی که شما شروع به درک او را برای او می کند برای شما چقدر سخت او تلاش می کند برای انجام بهترین او می تواند با آنچه او شما شروع به از دست دادن عادت سرزنش و تحقیر. شما ببینید این پسر شکوفه قبل از اینکه چشم خود را به عنوان او احساس می کند دوست داشتم و تحسین است. مردان من در نظر سنجی ذکر شده که تحسین و قدردانی به عنوان بالا دو چیز آنها گاهی از خود زنان است. آن را از آنها و شما را به دیدن کسی که تبدیل به یک پوسته از خود سابق خود را.

اگر شما همچنان به احساس نیاز به کنترل و دیگران صدمه دیده است شما نیاز به خود را به آدرس پایین احساس ارزش خود. شما تنها می تواند به دور از آنچه شما در داخل. اگر شما نمی توانید به عشق و قدردانی و پشتیبانی پس از آن وجود دارد این است که یک سوراخ در درون شما است که نیاز به خطاب.

دکتر وین دایر شده نقل قول مورد علاقه من: “هنگامی که شما را به تغییر راه شما نگاه کنید همه چیز, چیزهایی که شما نگاه کنید در تغییر است.” به اعتقاد من–هنگامی که شما تغییر چگونه شما او را ببینید و نظر او تنها از طریق چشم از عشق و قدردانی او تغییر خواهد کرد. اما نه برای خود, خدمت, دلایل ما قبلا ذکر شده است. بلکه او را تبدیل به مرد او همیشه می خواست می شود و شما باید یک رابطه, افسانه ها ساخته شد پس.

[ad_2]

Leave a Comment