Posted on: جولای 16, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من دوست دارم داستان یا شنیدن آنها و یا به اشتراک گذاری خود من است. زیر است از خلاق نظری نوع چگونه در یک چشم انداز می تواند تبدیل به یک کسب و کار در فلش.

اجازه دهید من به شما معرفی داستانی با نام کوچک رویاهای بزرگ, Inc. کوچک رویاهای بزرگ, Inc., مانند بسیاری از شرکت ها شروع کردن به عنوان یک کسب و کار کوچک, یک مادر و پاپ شما ممکن است آن تماس بگیرید. کسب و کار اصلی آن است که برای کمک به دیگران برای هزینه های خود را با ایده های به ظاهر کوچک و یا رویاهای تبدیل به پر رونق و موفق سرمایه گذاری. کوچک رویاهای بزرگ ارائه می دهد کار مشاوره به کسانی که باید دید, اما فاقد استراتژی به نوبه خود آن را به مناسب سرمایه گذاری.

زمانی که کوچک با رویاهای بزرگ, Inc. آغاز شد و بسیاری از خانواده و دوستان از صاحبان خندید ایده. آنها نمیفهمد که بر روی زمین که از لحاظ مالی سرمایه گذاری در استخدام یک مشاور از انواع برای کمک به آنها متبلور رویاهای خود را? بسیاری از فکر آن قطعا آن را به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی است, اما که در آن بود. اما صاحبان سالی و جف بهتر می دانستند. آنها تا به حال یک چشم انداز و یک دوز سالم از شور و شوق به همراه آن.

چه کوچک رویاهای بزرگ یک موفقیت بسیار ساده فرمول. آن شناخته شده است اما چند باید صبر سرسختی و یا شن برای دیدن چشم انداز خود را به ثمر می آیند. در اینجا این است که فرمول مورد استفاده توسط شوهر و, همسرم, اواز یا موسیقی دو نفری و صاحبان کوچک با رویاهای بزرگ, Inc.:

1. چشم انداز – آن آغاز شده و با یک چشم انداز. در صبح روز شنبه بیش از قهوه در کافه های مورد علاقه سالی و جف آمد تا با ایده برای شروع کسب و کار خود را. بلافاصله آنها نوشت و آن را به پایین. نه قصد خود را برای آرام صبح به نوبه خود به یک جلسه کسب و کار سالی قرض قلم از نزدیک حامی و شروع به نوشتن در نزدیک ترین چیزی که او می تواند پیدا کردن یک دستمال. بر خلاف جف سالی بود یک خیال باف. از آن آسان بود به خط ناخوانا دور آغاز از آنچه که تبدیل به بلیط های خود را به بازنشستگی زود هنگام. حتی اگر چشم انداز کمی مبهم و مه آلود آن را به اندازه کافی روشن به سالی و جف به دنبال. کلید را به دور از این مرحله اول است و در حالی که چشم انداز برای کسب و کار ایده من بود شفاف, مهم است که به سند آن را به عنوان به سرعت به عنوان شما می توانید. جف بیشتر عملی نوع انجام مرحله بعدی.

2. عمل برنامه ریزی – بسیاری استدلال می کنند و دلیل خوب با توجه به بسیاری از فرمول های برای ایجاد اهداف خواستار ویژگی که در این مرحله اقدام برنامه ریزی باید به خوبی پس از ایجاد یک چشم انداز. اما سالی و جف هر دو از “غیر متعارف نوع” پس سنت بود نه در DNA خود را. جف برداشت دیگری دستمال و گسترش خود را به سادگی نوشته شده است و در عین حال کوتاه دید. حتی در این ورزش از اقدام برنامه ریزی خود را غیر متعارف رویکرد چشمانداز از طریق. جف نوشت عمل در دراز مدت, مراحل, نمی, اهداف, اما اقدامات است. یکی از آنها این بود که در پنج سال آنها را با استفاده از سود حاصل از کوچک رویاهای بزرگ, Inc., و ایجاد یک سازمان غیر انتفاعی. آن چیزی است که آنها تا به حال در مورد خواب برای سال. صبر کنید ؟ آنچه در مورد چگونه است ؟ این بیشتر از یک هدف و نه یک چشم انداز? برای جف و سالی این یک برنامه بلند مدت است که عملی شد. شما ببینید آنها تصمیم گرفتند که در حالی که در کوتاه مدت و بلند مدت اهداف باید مشخص و برنامه اقدام ضروری آنها می خواستند به فراتر از امروز و یا حتی سال آینده و تمرکز بسیاری از سال های آینده. آنها می خواستند برای شروع با پایان نتیجه را در ذهن داشته باشند.

3. رفتن در برابر دانه – سالی تا به حال صدای شلاق برای خلاقیت است. هنگامی که او در ایجاد یک چشم انداز آنها پر اب و تاب. Unapologetically او فکر می کند بزرگ است. مرزها و یا موانع وجود ندارد تا آنجا که او نگران است. جهان او بود صدف در نتیجه عمل تفکر کوچک بود به عنوان خارجی به عنوان جلسه مریخ از ماه. بنابراین چشم انداز او ایجاد کرده بود اگر چه در ابتدا به وضوح تعریف شده نیست عدم شعله ور شدن و فراز معمولی از سالی. کوچک رویاهای بزرگ بود برای تبدیل شدن به یک امپراطوری است که خواهد ایجاد میلیونرهای. این آینده از یک زن و شوهر که به سختی به اندازه کافی پول برای پوشش موجود خود مسئولیت های مالی! در اینجا این است که هنگامی که چشم انداز بلند مدت به بازی آمد. هنگامی که چشم انداز بلند شد مجموعه, سه, دستمال, بعد, آنها feverishly نوشت کوتاه مدت پاداش برای هر اقدام یا نقطه عطف به دست آورد. برای مثال در کنار جف عمل ایجاد یک سازمان غیر انتفاعی احساس رضایت مصرانه خواست از انجام این هدف به تنهایی نیاز به مستند. نوشتن احساسات خود سوخت احساسات خود را. فقط فکر چه کوتاه مدت و پاداش آنها را به دست آورید که آنها سوار بر سفر خود را به اندازه کافی بود به آتش شور و شوق. به دور از این; فکر می کنم در دراز مدت ساخت و به آن عمل برنامه ریزی کوتاه مدت و پاداش. برای مثال زمانی که ایجاد طرح کسب و کار است که مهم گام اقدام برای هر کسب و کار ایده پاداش پس از اتمام ممکن است فقط احساس حاصل از تکمیل که گام اول! جشن کوچک برنده است.

4. شواهد روش – سالی یک بار و جف به حال قبل از آنها چشم انداز خود را, عمل, مراحل و استراتژیک قرار داده پاداش/نقاط عطف آنها به عنوان حرکت به سمت تحقق چشم انداز خود را به عنوان اسکلت آنها شروع به لیست خود را از شواهد روش. ببینید این جاده به تحقق هر چشم انداز به خصوص که از داشتن یک کسب و کار است نه یک صاف. وجود دارد مطمئن می شود موانع بسیاری که ممکن است تضعیف و حتی باعث یک به آن بدهید. جف می دانستم که این را به صورت و برای کاهش این احتمال او در سراسر این طرح چه روند خود را از ماندن با انگیزه خواهد بود. شواهد شد کلید. زمانی که رفتن خشن می شود به یاد داشته باشید کوتاه برنده آنهایی که می گویند هی نگاه در آنچه که ما انجام داده ایم! ما قطعا می تواند انجام این کار است. هنگامی که آن دلسرد افکار است که مطمئن شوید که به معطل شدن در سایه ها از ذهن خود شروع به زیرچشمی نگاه کردن با قصد جف نوشت: در جزئیات آنچه شواهد خود را روش می خواهم نگاه. یک مثال از این بود که در اطراف کمبود سرمایه است. چگونه هنوز آشکار تنها نتیجه مورد نظر. و چون آنها متمرکز طولانی به جای اهداف کوتاه مدت آن را حتی بیشتر مهم است که این مرحله نیاز به جزئیات می شود. بنابراین برای هر عمل او نوشت: آنچه ممکن است شک خواهد بود. سپس او ذکر شده چند سوال به اعتبار خود ترس است. ترس از داشتن سرمایه کافی است یک مثال. جف نوشت بعد که به نگرانی در مورد چگونه آنها قادر به حرکت به خانه جدید خود را پنج سال پیش در مواجهه با همان مانع ، همه چیزهایی که آنها را برای به انجام رساندن این هدف بود شواهدی وجود دارد که آنها می توانند انجام گرفتن سرمایه برای کسب و کار خود را. این شواهد که افشا و خنثی ترس خود را قادر به شروع به کوچک رویاهای بزرگ. که در آن ترس از آینده ؟ چه شواهدی وجود دارد که آنها نمی تواند آن را انجام دهد ؟ خانه خود را در یک بند کفش بود و شواهد! این ثابت می شود یک ابزار فوق العاده ای. آنها نقشه برداری آن ذکر شده این ترس و شک و تردید در پیشبرد آنها نوشت و سوال خود را بپرسید و به تأمل در چرا ترس حتی وجود دارد ؟ به دور از این است که ما در حال حاضر می دانیم که در برخی از نقطه و یا دیگر شک به ظهور خواهد کرد اما اگر وجود دارد هیچ مدرکی برای اثبات این ترس و یا “نمی تواند دوس” و سپس ادامه دهید. دانستن تفاوت بین آنچه واقعی است و یا تصور ترس از شک.

در پایان سالی و جف دو نفر با بسیار کوچک اما با رویاهای بزرگ ساخته شده یک انتخاب به بلند مدت فکر می کنم. وجود دارد ممکن است کتاب ها و نقل قول من احتمالا می تواند به پر کردن این صفحه در مورد چگونه گام های کوچک منجر به رسیدن به یک هدف نهایی من چالش شما را به این و حتی بیشتر. ایجاد چشم انداز بلند مدت ایجاد دراز مدت اعمال پاداش و جشن که در کوتاه مدت اهداف خود رسیده و در نهایت برش شک کردن در سر از پیش تعیین چگونه شما را با انگیزه نگه داشتن با تأمل در آنچه شما انجام داده اند به عنوان مخالف به آنچه شما فکر می کنم شما نمی توانید انجام دهید. اجازه دهید شور و سوخت چشم انداز خود را و تماشای معجزه اتفاق می افتد.

[ad_2]

Leave a Comment