Posted on: می 30, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در این مقاله من می خواهم برای به اشتراک گذاری نیاز به دوستی در یو پی اس و فراز زندگی از زندگی, چگونه دوستان کمک به ما در حل مشکلات ما و آنچه که این نقش از دوستی نقل قول. با شروع از تولد تا مرگ ما با بسیاری از موانع و مشکلات در زندگی ما است. ما همیشه به دنبال کسی می تواند درک ما و ما با آنها می توانید به اشتراک گذاری ما غم و شادی. بنابراین ما را به دوستان و شروع به اشتراک گذاری احساسات خود را با آنها. آن است که به وضوح ذکر شده در همه دوستی نقل قول که دوست نیاز است دوستان واقع است. در لحظات شاد هر کسی می آمد و با ما لذت ببرید, اما دوست واقعی این است که کسی که می آید در زمانی که ما دچار مشکل هستند.

ما نیاز دوستان در تمام مراحل زندگی مانند ما آنها را می خواهید:-

برای به اشتراک گذاشتن-

شما نمی توانید همه چیز به اشتراک گذاشتن با هر کس. باید وجود داشته باشد و کسی که در آنها شما می توانید اعتماد. آن است که گفت: هنگامی که شما به اشتراک گذاری خود را در غم آنها تقسیم می شود و هنگامی که شما به اشتراک گذاشتن شادی خود را, آنها دو برابر شد. دوستی پیوند که در آن شما می توانید به اشتراک گذاری تمام احساسات و تجارب خود را با درست آمپول. آنها با روشن کردن بار خود را و شما را خوشحال.

به اذیت کردن-

بدون سرگرم کننده و خنده زندگی یکنواخت می شود. دوستان آزار دادن یکدیگر را شیطان جوک ما را به خنده. خنده بسیار ضروری است به دور ماندن از تمام بیماری ها. آنها را به زندگی ما جالب و ترساندن کندی و خستگی.

به پشتیبانی-

گاهی اوقات ما بسیار وحشت زده و عصبی هنگامی که ما در گیر در برخی از مشکلات جدی و یا هر گونه اشتباه رخ می دهد. در آن زمان دوستی ما می شود دست یاری برای ما. آنها از ما حمایت و کنسول ما. آنها به ما انگیزه شروع دوباره. دوستان پشتیبانی است که همیشه مورد نیاز در زندگی ما است.

در شکست-

موفقیت و شکست هر دو بخشی از سفر ما. گاهی اوقات ما برنده و گاهی اوقات ما از دست بدهند. اما زمانی که ما در صورت شکست آن را ورشکسته و demotivates ما. آن است که بسیار حساس از زندگی است. اما دوستان ما آمده و ما را الهام بخش. آنها راهنمای ما بود و با ما به گزاف گویی. به آنها اجازه دهید ما نه به افسردگی است.

دوستی به نقل از کشف همه این ویژگی ها از دوستی واقعی. دوستی واقعی هدیه ای از خدا. وجود خون رابطه هنوز میل مراقبت و عشق وجود داشته باشد بین دوستان است. بنابراین همیشه آماده برای کمک به جفت خود.

[ad_2]

Leave a Comment