Posted on: آوریل 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آنچه که معروف MLK قول من در حفظ و قرائت? “من رویایی دارم!” و او ممکن است به تنهایی دیگر وجود دارد ممکن است یکی دیگر از 1.3 میلیارد نفر از مردم که همچنین یک رویا – و آنها از چین, پس, اجازه دهید بحث ،

بر روی جلد شماره ماه سپتامبر 2013 چین امروز وجود دارد یک نقل قول; “چین یک اقامتگاه برای همه آرزو. هر کس حق دارد به رویاها و مهم تر این حق را به آنها می پیوندند. این رویای چینی در ملخص کلام است.” و در مورد نیمه راه از طریق این مسئله بود که مقاله ای با عنوان “رویای چینی, رویای من” با تانگ Shuniaq.

بله, من می دانم که مجله “چین امروز” قرار است توسط دولت چین است و بیشتر یا کمتر از یک نرم فروش چینی فرهنگ کسب و کار و صنعت به بازار ایالات متحده. کمونیست چین در حال رشد است تا بسیاری از کودکان و نوجوانان از رهبران کمونیست که یک روز من می خواهم به رهبران خود در حال فکر کردن بیشتر و بیشتر شبیه به آمریکایی ها است. بسیاری از آنها در حال رفتن به ما در مدارس و دانشگاه ها.

پس از دانش آموزان چینی بالاتر ضریب هوشی آنها قادر به آکادمیک به بالا و آموزش و پرورش در ایالات متحده به علاوه آنها باید این پول برای آن پرداخت و آخرین بار که چک هزینه شهریه نمی شد که او اما دانشجویان خارجی به پرداخت بیشتر. صرف نظر از این واقعیت که چین مسئله این تبلیغات از “رویای چینی” را به آمریکا شهروندان آنها نیز ترویج این فکر به خود مردم است. در بسیاری از رابطه است که یک حرکت عاقلانه چرا که شعار یا فکر یا مفهوم است که بسیار شبیه به “امید و تغییر” و ما می دانیم که کار واقعی خوبی برای یک نام تجاری تلاش ما برای دولت فعلی است.

به همین ترتیب این مفهوم خواب بزرگ و تعقیب آن و همچنین رسیدن آن به خوبی آن را برای تلفن های موبایل زیادی مانند تعقیب خوشبختی تنها آن یو پی اس حول و حوش است که در آن می گوید که هر کس حق را به آنها می پیوندند. اگر فرهنگ ما شده است نفوذ در این دستگاه و طرز تفکر به این معنی است که چینی ها پدیدار خواهد شد از یک فرهنگ استبدادی به یکی از افراد به دنبال منافع خویش قوت خواهد شد و پس از رویاهای خود.

به نظر می رسد که این خواهد بود بسیار کمی از رقابت برای یک آمریکایی که شهروندان بدست چاق, گنگ تنبل و خوشحال است. به این معنی که ما نیاز به خاموش ته ما به رقابت در جهان و بازار جهانی است. اما آن را نیز بدان معنی است که وجود دارد می تواند صلح بین ایالات متحده و چین به دلیل ما به اشتراک گذاری ایده آل و بسیار مهم برای آینده بشریت در سیاره زمین است.

به عنوان اغلب به عنوان من پاره پاره چین برای برخی از تلاش های خود استراتژی های تجارت ارضی حرفه آلودگی سوء استفاده های نظامی و, عجیب و غریب, شکار روبنده در سراسر جهان برای مواد خام من در مورد انکار است که این تاکتیک جدید از خود مردم به خواب و رویای بزرگ – مثبت جهش رو به جلو شبیه هیچ دیگر اگر آنها می توانید آن را مدیریت کند و اگر آن را طول می کشد خاموش. آن را فقط ممکن است بیش از حد – چرا چیزی در مورد سایکو سایبرنتیک همراه با خواب است که باعث می شود همه چیز ممکن است. لطفا در نظر بگیرید که فکر می کنم در آن است.

[ad_2]

Leave a Comment