Posted on: ژوئن 30, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

محمد پسر من

من سلام شما یک بار دیگر با شور و شوق و شناور شادی! این است که هنوز یکی دیگر از رساله در میان بسیاری از قلم به شما تا کنون یکی از اولین بودن در موضوع خواندن به عنوان یک “jangsa’ به دوست خوب من شاهزاده بریکما که sparred با Dida هلاکه پس از آن به عنوان رکس سعی کردم به نوازش کردن و گول زدن خود را ‘پسر’ به تن کردن خود را عصبانی و بلاغت و فروتن باشد. برادرزاده هرگز گوش و به جای آن به پایان رسید تا coaxing و اجبار عموی خود را به خلوتگاه درونی به عنوان رئیس درامر خود را ‘bugarabu’ گروه.

در واقع من خوشحالم که از چند روز پیش هنگامی که شما به من ارسال پیام به نقل از نامه ای که منتشر شد روزانه ناظر اوت 2004. من باید استناد به قول شما فرستاده من برای آن است که در واقع یک منبع الهام بخش برای هر کسی که واقعا آرزوی معتبر دانش در یک به شیوه ای پایدار:

1. بیشتر به شما به عنوان خوانده شده بهتر است شما در آن است. بهتر است شما در آن بیشتر به شما آن را دوست دارم; و شما آن را می خواهم بیشتر به شما آن را انجام دهد.

2. و بیشتر به شما جزئیات بیشتر به شما می دانم و شما می دانید دقیق شما رشد می کنند

اما خیلی در مورد این موضوع من این نامه است که در یک ماده است که من نه تنها مورد مطالعه قرار گرفته اما همچنین سعی کردم به زندگی گذشته دهه و نیم. این یک واقعیت زندگی است که هنگامی که مردم متوجه خود خدا داده استعداد و درک مسیر به موفقیت پادشاهی توطئه خواهد شد جعلی سعی کنید به شما آزار شما را دلسرد تهمت شما و حتی سعی کنید برای شما بکشند. مطمئن باشید پسر من فوق بیانیه معنا نیست که برای هر اثر افزایش مانند مبالغه. آن حقیقت است و چیزی جز حقیقت!

پس چگونه شما مقابله با این “واقعیت خشن زندگی” به عنوان سخنران مهمان در دبیرستان فارغ التحصیلی در سنت پیتر ویژگی های نام آنها ؟ وجود دارد راه های بسیاری برای مقابله با چنین ناخوشایند واقعیت های زندگی پسر من اما من باید به شما یک مسیر مستقیم; راه روشن به آن گرامی (اما اغلب گریزان) مقصد از انعطاف پذیری, و, شاد, سبک زندگی بر اساس نگرش ذهنی مثبت.

کلید پسر من است اما در یک چیز است: ایمان! در حال حاضر من اینجا هستم به شما هر ضخیم خطبه برای من می دانم که شما صرف کرده اند کاملا در حالی که در امریکا و سیستم وجود ندارد بسیار مهربان به همه چیز خدایی تجدید نظر دیگر هیچ. خیلی غم انگیز برای یک ملت که یک بار بالید خود را با فقط در مورد بزرگترین شعار همه زمان: خدا ما اعتماد! من ستایش “زمین رایگان و خانه شجاع” در کتاب راه خوشبختی برای استقبال از چنین یک شعار!

ایمان به خدا یکی درست کلید سپر و شناور نیاز شما را در سفر به هر چیزی که شما ممکن است بخواهید. در تفسیر خود بر ناپلئون هیل کلاسیک فکر می کنم و رشد غنی افسانه ای سخنران انگیزشی و نویسنده ارل بلبل به نقل از ناپلئون بناپارت به عنوان گفت: “تمام مدرسی داربست می افتد به عنوان یک خراب عمارت قبل از یک کلمه – ایمان!”

به عنوان افسانه ای نویسنده آلمانی/فیلسوف گوته نیز به تدریس “دوره از ایمان هستند دوره از سرزندگی: اما دوره از دلهاي اما پر زرق و برق هستند که بی ثمر از تمام دائمی خوب است.”â�So چرا باید شما از ترس هر وضعیت طرح یا حمله مستقیم از هر گونه سایه و یا رنگ? ترس وسیله نقلیه برای انرژی منفی به سفر سریع در سیستم خود را; آن را طرد و نگه داشتن آن در خلیج با سنگ جامد ایمان و تغذیه ثابت از کلیدهای پایدار انرژی مثبت: امید و شور و شوق و عشق است.

به عنوان من قلم این خطوط من نشسته در ساحل با شکوه میمون در اطراف پارک در Kololi رو وسیع اقیانوس اطلس دریای که جدا از من و شما (از لحاظ جسمی) و به عنوان امواج رول و غرش من شنیدن یک پیام عمیق و روشن است. خدا می گوید/به ما هشدار می دهد در قرآن “Wa maa بله’lamu Junooda Rabbika illaa Huwa!” (و می داند که هیچ یک از سربازان پروردگارت را جز او!). که چرا باید ترس خود را عزیز ؟ در واقع من یک Facebook پست که به معنای واقعی کلمه ظهور در قلب من هفته گذشته به این اثر: “من می دانم که ترس و نگرانی اما آنها زحمت من. خود را از بیم و هراس و مرا با الهام!”

موارد فوق پست هیچ ربطی به شما اما مردم دیگر نه چندان آشنا با معنای واقعی ایمان و آنها به شما می آیند با لرزش قلب در مورد برخی مسائل (که ایجاد ترس در دل خود) که هستند اما همه چیز طبیعی است که باید با آن برخورد در زندگی است.

من پسر من Facebook پست در من شکل عمومی مشخصات این صبح است که از مزمور 27: خداوند نور من و نجات من; آنها باید به من و ترس ؟ خداوند است که قدرت زندگی من; که من باید نگران باشم ؟ هنگامی که ستمکاران حتی دشمنان من و دشمنان بر آمد و مرا به خوردن گوشت آنها تصادفا و سقوط کرد. هر چند یک میزبان باید انکمپ علیه من قلب من نباید ترس: هر چند جنگ باید افزایش یابد در مقابل من این را من اعتماد به نفس می شود.

و سپس یک مسیحی از دوستانم به من ارسال پیام تشکر به من فرمود:

Ooooh برادر من. شما فقط ساخته شده روز من با این نقل قول از مزمور 27. آن را روزانه من آهنگ. Wooow. با تشکر برای به اشتراک گذاری و اجازه دادن به دیگران می دانم… به خاطر الهام بخش و مربی گری. ما با شما در روح و روان. خدا را ادامه خواهد داد به انجام در زندگی ما همیشه. ممکن است او در ادامه به نور نجات ما و سنگر از زندگی ما است. باقی می ماند در لطف و حضور خداوند همیشه با ما خانواده محبوب. خداوند خدا در اشعیا 43 آیه 1 گفت: “مترس. شما را انتخاب کنید نه من. من شما را انتخاب کرد. من شما را با نام. شما مال من است.” هیچ کس نمی داند که ایجاد شده بیشتر از خالق. ستایش و سپاس از همیشه. آیا باید یک روح پر از روز و روز های آینده. با تشکر برای شکل دادن و جوش تولیدی پایه عزیز ما سرزمین مادری – سرمایه های انسانی. آیندگان بهترین قاضی است. همه ما ایجاد شده بر روی هدف برای یک هدف. در ادامه به آرزوی الهام بخش قبل از شما منقضی خواهد شد!

چه دست زدن به پیام! من به اشتراک گذاشته شده آن را بر روی شخصی Facebook دیوار با زیر قرآنی نقل قول بالا از آیه 3 سوره Talaq: و هر كس متکی بر خدا – پس او برای او کافی است. همانا خدا را انجام رساندن هدف خود را. خدا در حال حاضر مجموعه ای برای همه چیز [decreed] حد.چنین است که این پیام از اطمینان از خالق بخشنده و مهربان است. با این افکار به طور مداوم در ذهن خود و عمل در زندگی خود هیچ نیرویی است که می تواند شما را متوقف کند. باید من پایان ندارد و سپس با شناور کلمات Desiderata:با تمام آن شام خرحمالی و رویاهای شکسته, آن است که هنوز یک جهان زیبا. شاد. تلاش برای خوشحال بودن.

[ad_2]

Leave a Comment