Posted on: آوریل 17, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

سینمای هند می گذرد جهانی است. چیزهای عجیب اتفاق می افتد که هرگز اتفاق افتاده است قبل از. سینمای هند هرگز قهرمانان وارد صفحه از انگلستان و ایالات متحده آمریکا اما است که اتفاق می افتد در حال حاضر و آخرین دختر را به ورود در دنیای تامیل و Hindi سینما است Amy Jackson. در اینجا است که یک سفید خالص از نژاد اصیل فارسی دختر, پوشیدن لباس های هندی و ساخت آن را به خوبی در جهان سینمای هند.

امی لوئیس جکسون متولد شد و در سال 1990 در جزیره من در انگلستان است. پدرش مشغول به کار بود با بی بی سی. او برنده ‘نوجوان شاهزاده خانم’ جایزه در سال 2008 و در آمد نور آهک. بلافاصله او فرود یک مدل قرارداد برای $20,000 است که او را به ایالات متحده آمریکا. او به دقت از دست رفته گرفتن از دست انگلستان جایزه پس از تاج گذاری دوشیزه لیورپول.

در سال 2009 برخی از فیلم هند تولید کنندگان او را دیدم در یک مدل سایت و دعوت او را برای تست صفحه نمایش. او در این آزمون قبول و نقش انگلیسی, فرماندار, دختر, در فیلم تامیل Madrasapattinam (1947: A Love Story) مقابل بازیگر Arya. این فیلم در سال 2010 منتشر شد و یک موفقیت تجاری. این باعث شد که تولید کنندگان به بازیگران hr در بمبئی فیلم هندی. او در حال حاضر عرضه در فیلم هندی Ek Deewana tha مخالف Prateik پسر بازیگر Smita Patil و Raj Babbar. در این فیلم او نقش یک Malyali مسیحی و یک بازسازی از فیلم تامیل Vinnaithaandi Varuvaayaa. این فیلم به نظر می رسد به یک موفقیت تجاری. اعتبار باید برای تولید Gautham منون که بازیگران در این نقش است.

امی جکسون است که شاید یکی از اولین دختران بریتانیا, آن را خوب در Hindi سینما پس از موفقیت در تامیل فیلم. او نیز به خوبی تحصیل کرده و با حضور ادواردز کالج. او دارای 2 تامیل فیلم ها در این مجموعه است.

امی جکسون در فیلم بمبئی در حمل و خودش را با اعتماد بنفس و دلربا به نظر می رسد در ساری. او تا به برخی از دوست داشتنی دوست دارم با Prateik در این فیلم که یک زیبایی و لذت.صحنه های زیبایی شات و تمام اعتبار به هر دو ستاره.

جهانی شدن Hindi سینما کامل با آمدن یک دختر بریتانیا در سینمای هند. این است که قطعا یک چالش برای دختران هندی آن را به خوبی در هالیوود است. یک آغاز است ساخته شده توسط Malika Sherawat و Tarif پینتو. این دو دختر اما بد شانس است dodged آنها را و آنها را یک موفقیت است. اما یک آغاز شده است.

[ad_2]

Leave a Comment